Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Onlar istisna.. Evdeki kocasının gözünü gönlünü doyurmayıp Erdoğan'ın bi yerlerinin kılı olmaya aday olanları Allah yerine yakıştırsın.
Beni tanıyorsun. Onlarla bir tutma.
İğrenç bir zihniyet onlardaki..
Onlarla bir tuttuğum yok da çevremdekiler de öyle ben gibi un yağ almaya çalışıyor ucuza ama Allah ondan razı olsun diyor hala .

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ..bugün Balıkesir'in bir koyundeydim ..işte siyasetten çıktı mevzu .koyun yarışı neredeyse evinde olduğumuz kişinin mis.1tane çocukları var yere göre sigdiramiyor cumhurbaşkanını

İşte insanlar sukursuz doyumsuz falan diyor .zerre katılmıyorum dusuncesine ama dinledim 😌

Seni böyle insanlarla kiyaslayamam çünkü sen ülke ekonomisinin sıkıntidini cekmiyorsun yasamiyorsun

Ama bu insanlar çektiği halde nasıl aza kanaat ediyorlar anlamış değilim ..

Ve bazıları gerçekten tutkunluğu çığrından çıkarmış 🙈

:olamaz: Mitinglere mi katılsam, yanımdakilere ee niye şimdi yapmıyor zaten iktidarda değil mi falan derim en kötü :KK53:

Galiba bugün Manisa'ya gelecekti yarında olabilir emin degilim beraber gidelim mitinge

Ordan karga tulumba götürürler bizi 😂

Manisa da en başı çekecek olan benim kuzen 😌
Paylaşımlarını bir görseniz haldir haldir togg paylasimi yapıyor

Ama karşılıklı konuştuğumuzda da bu iş böyle başa kim gelirse onu alkoslayacagiz diyor işin özeti bu 🥲

Galiba bugün Manisa'ya gelecekti yarında olabilir emin degilim beraber gidelim mitinge

Ordan karga tulumba götürürler bizi 😂

Manisa da en başı çekecek olan benim kuzen 😌
Paylaşımlarını bir görseniz haldir haldir togg paylasimi yapıyor

Ama karşılıklı konuştuğumuzda da bu iş böyle başa kim gelirse onu alkoslayacagiz diyor işin özeti bu 🥲
Anlaştık o zaman Manisa sizde, İstanbul bende :KK53:

ya haber dinlemiyorsun yada okuma yazma. yok hangi ülkenin enflasyon bizim gibi asgari ücrete kira verilmiyor bile artık eskiden bir baba çalışırdı 5 çocuk okurduk evde süt yumurta etimiz olurdu şimdi iki kişi çalış kuru ekmeğe talim yap deprem bölgesinde daha ölülerimiz yatıyor onlarin eli yakanızda olur nerde devletimiz onlarda bu devlete vergi verdi bu vatanın evlatları lütfen artık gözümüzü açalım
Söz yine baharlar gelecek 😂

X