Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Aynı yerde üç hafta daha dönüp durmak istemiyorum, sıkıldım bu komplekslerden. Kendi rahatın adına konuş, konfor alanını koru. Ben rahat değilim. İstediğin yere gir, bana ne senin gezmenden. İş bilmeyenler çıkarılsın, iş bilenler getirilsin. Senin kriterlerin beni ilgilendirmiyor.

Kesinlikle objektif olun. Başka ülkelerin pandemiden etkilenmesiyle bizim etkilenmemiz bir mi? Biz niye daha çok etkilendik. Dış borçların çok arttığını, IMF den dilenmesek de Arap ülkelerinde dilendiğimizi, ülkemizi onlara peşkeş çektiğimizi, kanal İstanbul projesindesinin geçtiği toprakların Katar’a satıldığını biliyor muyuz? Kültür ve sanat etkinliklerinin olması sizi neden rahatsız ediyor? Paramızla siyasi propaganda yapılması daha mı doğru?

Gördüğünüz şey Müslümanlar heryerde ise girebiliyor her yerde gezebiliyorlar onları sindiremiyor baskı altına alamiyosunz dimi bu sizi rahatsız eden

Bak bakayım kim rahatsız oluyor. Sen Müslüman erkeklerin gezmesini mi istiyorsun, kendin de gezip çalışmak ister misin? Bak videoya. Çekinme bak, bolca kadın eli gözükmüş, ne ayıp (!) İşe girip gezecekmiş bir de.

Köylerde para hesabını tutanlar 50 60 yaş altı olduğu için neyin ne olduğunun farkındalar. Onun üstündekilerin zaten enflasyondan falan haberi yok. 3 kuruş desteklemeyle zengin olduklarını zannediyorlar. Kardeşim de çiftçi, hatta facede 100bin üzeri üyesi olan bir çiftçi grubunda yönetici, yıllardır hükümetin tarım politikasının verdiği zararı anlatır ama asla başkasına oy vermezdi, bu seçimde o bile 'bu adamlara artık oy vermem' diyor. Ama babam hala peygamberden az altta görüyor 'ismi lazım değil'i. Yaşlı nüfus kemik kitle ama genç çiftçi nüfusun oylarını kaybettikleri kesin.
Şimdi dışa bağlu değiliz yani, mültecileri ülkeye alıp burada tutmazsak ülke aç kalacak, bu anlaşmanın güçlü ve eyvallah demez tarafı sizce bizim hükümetiniz mi? İşletecek limanın kalmamış, ihracatın bitmiş, tarımın bitmiş, çıkma termik santrallerde ithal kömürle enerji üreten, 20 yıl önce bulduğu gazı seçimi kaybedecek diye çıkarıyormuş gibi yapan hükümet mi çok iyi yönetici. Kendi kanallarında yiğit yiğit konuşan o megaloman uluslar arası arenada kedi gibi miyavlıyor sadece ama tv göstermediğinden sizin haberiniz bişe yok.

AKP Kadın Kolları başkanı Rabia İlhan Kalender, AKP döneminde İBB’den 2 milyon 92 bin lira burs almış ve doktora yapmaya yurt dışına gönderilmiş. Bunlar Ekrem İmamoğlu’nu sever mi? Kaç sene olmuş, acısı çıkmamış. Paralar Betül Sayan’lara, Kavakçı’lara, Rabia’lara, TÜGVA’lara, TÜRGEV’lere, KADEM’e, Ensar Vakfı’na, cemaatlere akmıyor; hepsiyle protokoller feshedildi, bankamatikçiler kapı dışarı edildi, çöktükleri her yer mahkeme kararıyla alınıyor, arpaları tek tek kesiliyor; rahatsızlıklarını anlıyorum.

Son düzenleme:
İzlediniz mı deprem bölgesinde mezar ziyaretine giden Kılıçdaroğlu'na tepki göstermişler ..insanlarımız 3 gün kurtarılmayı bekledi o zaman neredeydin klicdaroglu demişler

Ben şok
Yönetim Kılıçdaroğlunda değil ki kk yi insan olarak zerre sevmem ama bu yapılan normal değil ..

Böyle ifade özgürlüğü rahatça yapılabiliyor olsaydı deprem zamanın da insanların cayır cayır yüreği yanarken söylediği sözler canlı yayın esnasında kesilmezdi !

Birçok yorumunuza rast geldim.Ben sizinle tartışmam,muhatap olmak da istemem.

Bir kere,tek bir kere yanlışa yanlış diyemeyen kesimdensiniz.

İyi forumlar.
Yanlış dedi ya öyle deme bir ara kabul etti RTE ye oy vermeyeceğim dedi dimi N e v a sonra ne vazgeçirdi onu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…