Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
ya haber dinlemiyorsun yada okuma yazma. yok hangi ülkenin enflasyon bizim gibi asgari ücrete kira verilmiyor bile artık eskiden bir baba çalışırdı 5 çocuk okurduk evde süt yumurta etimiz olurdu şimdi iki kişi çalış kuru ekmeğe talim yap deprem bölgesinde daha ölülerimiz yatıyor onlarin eli yakanızda olur nerde devletimiz onlarda bu devlete vergi verdi bu vatanın evlatları lütfen artık gözümüzü açalım

Ahlak burada dışardan bakılınca karar verilecek basit bir kavram değil.
Beni göz ardı ettin sanırım ama yazayım.
Ben yurtdışındayım TOGG sırasına da girdim. Yaşadın eyrolar. Türkiye de ekonomi çok iyi ama gelemem oraya demel de ahlakla ilgili.

Bir odtü hocasına iftira atmakta ahlakla ilgili

Valla bazen ahlak dışarıdan bakınca çok da güzel belli oluyor

İyi yapmış, akmasa da damlar. Siz hep böyle misiniz hayatta? Görevini yapana minnet mi duyarsınız yoksa gözünüze sokularak yapınca mı minnet duygusu geliyor? Görevi bu ülkeyi en iyi şekilde yönetmekti. Size göre şahane yaptı işini, anladık. Bırakmayacaksınız başkası yapsın artık. Bize göre ülkeyi yaşanmaz hale getirdi, anlayın. Görevi başkalarına vermek istiyoruz.

Sen ahlaktan bahsedeceksen eğer, sana attığım özel mesajda ODTÜ hocası ile ilgili yaptığım paylaşım için "başlığı yanlış yazdım daha doğru yazabilirdim" dediğimi de burada söylerdin. Arkamdan konuşuyorsun madem bunu da söyleseydin ya ?
Bir kaç kişi teyit ettiği için paylaştım sonra yanlış olduğunun farkına vardım. Ha özür dilerim dikkatsiz paylaşım yaptığım için..
Hiçbir mesajımda ekonomi çok iyi dediğimi göremezsin Türkiye için.. Ve de oraya gelemem dediğimi de..
Togg dan bahsetme nedenim de paralar değerleniyor tabi Erdoğan a oy verirsin dedikleri içindi.

Hepiniz hakkımda yalan yanlış ithamlarda bulunduğunuz halde sizlere ahlaktan bahsetmiyorum. Ne kadar basit bir kavrammış meğer bu ahlak

Son düzenleme:
Ben bu yorumu anlamadım, cehaletime ver Sana cahil dememiş, boşa kürek sallamaktan bunu anladıysan sen bana demiştin, ah saf kalbim, sen bana cahil mi demek istedin? Kırıldım Bak sen ve senin gibi sevgi dolu arkadaşlara önerim, seçimde kardeşlik mesajı vermek. Pusulayı ters çevirip tam ortaya basalım mührü. Bu kutuplaşma bitsin. RTE ile KK'ye de kalp çizelim, anlasınlar bizi.

Diyorsunuz ki paraların değerleniyor Erdoğan'a tabi oy verirsin.. Ama bugün de bi arkadaş iktidar değişse de değişmese de daha da yükselecek euro dolar diyor. Yani sizin bakış açınıza göre bana etki eden birşey olmamış olacak. Ne yapmaya çalıştığınızı anlayamıyorum
Ben burda kazanıp burda yiyorum, Her ay Tr de bozdurup keyif mi sürüyorum ?

Küçücük çocuğun kafasına soktukları şeye bak reis de mutlu olup eline para veriyor harçlık…
3 yaşında kuzenim var. Erdoğan'dan nefret ediyorum görünce yüzüne tüküreceğim diyor. Çocuklara aşılanan her türlü nefrete karşıyım. Bu görüntüdekine de. Ana babaları iyi bişey yaptıklarını zannediyorlar

kentsel dönüşüm hamlesi için 50.000 kişinin ölmesini niye beklediler.99 depreminin üzerinden kaç yıl geçti,neden o günden bu yana birşey yapmadılar.deprem ülkesi olduğumuz apaçık oratada.bu bölgeler için de son yıllarda uzmanlar,uyarılarda bulunmuş,her an büyük bir deprem olabilir diye.hükümet ne yaptı.5 li çeteye para kazandırmakiçin,yol,köprü ihaleleri yapmaktan başka..şimdi mi akıllarına geldi kentsel dönüşüm.onu da kendi çıkarları için kullanmasınlar bi zahmet.

ölen 50.000 kişinin helvası ,sizin ocakta kavrulmadığı sürece ,size tatlı gelir. o ölenlerin elleri,hükümetin yakasında olacak.tarih onları ve destekçilerini affetmeyecek.

Ne demek helvası size tatlı gelir ? Bizler burada elimizden gelen her desteği yapmaya çalıştık, dualarla gözyaşlarımız sel oldu sabahlara kadar uyuyamadık, Ne demek tatlı gelir ? Bu kadar vicdansızca bir yorumu kabul etmiyorum ben. Allah'a havale ediyorum sizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…