Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hanımlar hepinize iyi bayramlar.

Defalarca rica ettim ama hala aynı şeyleri yazıyorsunuz, partileri eleştirin kendinizce gördüğünüz doğrularını yanlışlarını anlatın ama partileri eleştirirken örgütlerle bağlantılı deyip karalamayın.
Kastınız hüda-par ve hdp ise maalesef ikisi de yasal partiler.

Keşke izleseniz ama izlemezsiniz ki, başkalarının hazırladığı kesilip kırpılmış videoları izler ona göre fikir yürütürsünüz. Maalesef bunu hepimiz yapıyoruz. Bazen bende yapıyorum. Ama bu doğru değil ortada çok fazla montajlanmış video var. Orijinal videolara itibar ediniz lütfen.

Hanımlar hepinize iyi bayramlar.

Defalarca rica ettim ama hala aynı şeyleri yazıyorsunuz, partileri eleştirin kendinizce gördüğünüz doğrularını yanlışlarını anlatın ama partileri eleştirirken örgütlerle bağlantılı deyip karalamayın.
Kastınız hüda-par ve hdp ise maalesef ikisi de yasal partiler.
Bir fark var Hdp mecliste olan bir parti, Hüda - Par henüz mecliste değil.

Bir fark var Hdp mecliste olan bir parti, Hüda - Par henüz mecliste değil.
Fark etmez, kanunen partiler mi? Partiler ve seçmenleri var, mecliste olsunlar olmasınlar şahsen ben ikisinden de rahatsızım ama vatandaş olarak görüşüm siyasilerin umurunda değil o ayrı.

Türkiye’deki cüzdana göre ortalama %300’lük enflasyonla mesela Almanya’daki ortalama %7 %8’lik enflasyonu karşılaştırmak da abesle iştigal. Şöyle bir baktım da hakikaten Avrupa’da gitmediğim yer kalmadı. Gurbetçilerin Avrupa’sı da farklı herhâlde.
BD716643-E1CD-49FC-9D63-055A4BAAA920.jpeg

Bende akp buldu chp kullanamaz demedim zaten bunu siz dediniz iktidara gelirse eğer kullansın keşke gyzel kullansin iyi kullansın ülke yararına kullansın heba etmesin

Ve bedava derken her zaman demedim ki bunu zaten hükümet dedi bir yıl diye her zaman bedava kim yapar ki
Niye bedava olsun tüm yıl canım bedava versen bizim millet yazın klima niyetine bile kullanır be🤣🤣🤣bedava ya o yüzden 🤣

Fark etmez, kanunen partiler mi? Partiler ve seçmenleri var, mecliste olsunlar olmasınlar şahsen ben ikisinden de rahatsızım ama vatandaş olarak görüşüm siyasilerin umurunda değil o ayrı.
Şu sebeple yazdım mecliste olmaları söz sahibi olmalarının önünü açar. O yüzden fark eder yani. Türkiye de şuan toplam 126 siyasi parti varmış....Çoğunun adını bile duymamışızdır, her birinin ideolojisi farklı. Mecliste olmadıkları sürece ne dediklerinin de hiç bir önemi yok.

X