Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yaani canım cami müzeye çevrilmişti şimdi acan Erdoğan lütfen yaani biraz akp yi yermek için birşeyler söyleme yollar köprüler okullar hastaneler Erdoğanin gelişiyle iyi bir hal aldı hastahane de insanlar kuyruktaydi millet oluyor du acil olan hastalara bile sıra gelmiyor du

Onu reisine sor,ekonomik kriz iki senedir çok yoğun şekilde yalnız.Secim öncesi değil.
Dünya genelinde olan bir kriz ve fiyat artışları var bir örnek vereyim size geçen bir YouTuber var Suat Yiğit diye geçen Miamide bir yat tekne fuarına gitti bir yatı gösterdi daha önce 8 milyon dolar olan yatın fiyatı bu yıl 15 milyon dolar çok artmış diye şaşırdı dünya genelinde olan bir kriz varken bunu sadece Türkiyede varmış gibi lanse etmeyin.

Lafı kendinize göre çekmeyin CHP için dediğimi biliyorsunuz

Tamam Niloya.

20 yıl önce ısınmak bu kadar pahalı değildi,insanlar artık ısınmaya korkuyor.Neyse,önümüzdeki sene bedava demiştiniz değil mi?

Keşke o zaman hükümeti ileriyi görseydi doğal gaz isinma işine yaramıyor sanayi ve pek cok yerde kullanıliyor

Bedava hükümet dedi ben demedim

Bedava olsa cidden tamamen bedava inan ki onada kulp bulursunuz bu nasıl doğal gaz ısınamıyoruz diye

Bunu millet yapıyor satanlar yapıyor satmayip atan mikrop insanlar Tayyip mi diyo gidin atın diye
Döviz kurunu dış güçlere, pazar market fiyatlarını patates soğan üreticisine, kiraları ev sahiplerine bağlayın, sorumluluk hep başkalarında, sürekli suçlayacak birileri var; ama ne hikmetse Recep Tayyip Erdoğan dışında herkes suçlu. Yabancı yatırımcı neden gelmiyor, yabancı yatırımcı gelmediği için ülkene döviz girmiyor, döviz mi değer kazanıyor, TL mi değer kaybediyor, neden dışarıya bağımlıyız, en büyük banknotumuzla ülkemizde ürettiğimiz ihraç ettiğimiz ürünlerden 1 kg bile neden alamıyoruz; bunları sorgulama sakın. Eline alıp iki kitap okumamışsın, Türkçeyi düzgün kullanamıyorsun; ne dediğini anlamak için kaç defa mesajın üstünden geçiyoruz. Kitap okumamanın eksikliğini sen hissetmiyor olabilirsin; ama biz hissediyoruz. Dolayısıyla sana ağır gelir bu sorular; fakat sorgulaman lazım.

Avrupa’ya gidip geliyorum, orada dün 60 cent olan bugün 70 cent; utanmıyorsunuz değil mi tüm dünyada kriz var demeye, enflasyon konusunda ahkâm kesmeye?

Hdp=pkk sizde bunu inkar etmeyim bakın videolar atıyorum hdp milletvekilerinin miting konuşmaları ağızlarında pkk kandil öcalan salyaları akıyor nasıl olurda bunu gormezsiniz

Diğer milletvekili listesini bilmiyorum bakmadım

Sizin eleştiremem şunu şunu dediğimiz şeyleri ben eleştiriyorum

Tamam chp ye oy verin ama bu kadar da kör olmayın hep pkk değil demek kadar büyük yalan kendini kandırmak olamaz olmamalı

Hdp = pkk mecliste chp ile birlikte olduğu için ve destekçileri sayesin de ve doğuda bur çok cahil insanın oyunu aldığı için var ..karayılan kendimden açıkladı ya chp iktidar olamaz bizim desteğimiz olmadan dedi bu kadar sağır kör olmayın

Ben doğalgaz konusunda mutlu olduğumu yazdım zaten. Bu hükümet döneminde bulunmuş olması onu sonrasında kullanamayacağımız anlamına gelmez. Öyle bir durum yok gerçekçi olun. Sadece 1 yıl bedava diye tamamen bedava zannetmeyin diye de açıklama yaptım. Aylık 25 metreküp lük kısmı bedava sadece o da günlük 5 TL lik kısma denk geliyor.

Bende akp buldu chp kullanamaz demedim zaten bunu siz dediniz iktidara gelirse eğer kullansın keşke gyzel kullansin iyi kullansın ülke yararına kullansın heba etmesin

Ve bedava derken her zaman demedim ki bunu zaten hükümet dedi bir yıl diye her zaman bedava kim yapar ki

Lüks tüketim ürünleri üzerinden örnek veremek te ne bileyim. Çok ikna edici bir örnek.

.karayılan kendimden açıkladı ya chp iktidar olamaz bizim desteğimiz olmadan dedi bu kadar sağır kör olmayın
Evet bu açıklamasının sebebi kürtlerin bugüne kadar Akp yi desteklemiş olmaları. O yüzden diyor biz kimi desteklersek o iktidara gelir. Zamanında nasıl Akp yi destekleyip iktidara taşıdıysak şimdi de indirmesini biliriz diyor.

1 yıl boyunca da bedava değil diyorum size offf....sadece aylık 25 metreküplük mutfak ve sıcak su kullanımı için demiş, kendi açıklamaları bu.

Ne kadar konuyu alıp bambaşka yere çekiyorsunuz ben doğal gazdan bahsediyorum
Bana yazdiginiza ilk camı okul yol su hasteneyi akp yaptı sanki diyorsunuz mevzu ne siz nereye çekiyorsunuz
Cidden cok ilgincsiniz

Akp doğal gaz çıkardı bedava bir yıl dedim akp giderse doğal gazi dami götüşecek diyorsunuz

Ne alaka

1 yıl boyunca da bedava değil diyorum size offf....sadece aylık 25 metreküplük mutfak ve sıcak su kullanımı için demiş, kendi açıklamaları bu.
Ee tamam ben ne dedim mutfak ve sıcak su belirtmedim yani bide off diyor ya

Her şey Akp döneminde yapılmış gibi yapılmış gibi yazıyor buradakiler...Yazımın bir kısmı onlara ve onun gibi düşünenlere idi.

Chp gelince o zamlar yuzdelik düşmeyecek artmasın haddinden fazla sizde bunu bilin lutfen....Bu cümleyi siz yazmadınız mı ? Bende onun için yazdım niye alıp yanında mı götürecek diye? Yani götürmediği sürece doğalgaz fiyatları mantıken düşmeye devam eder haksız mıyım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…