Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Çıkardılar ya buna benzer dünya şey yaptılar ve halen gülerek cikaracaklarina inanmayan sizdiniz

20 yıl evvel varmış ya ben niye 20 yıl evvel çıkmamış diye sormuştum oysa neyse
Niye seçimden önce çıkıyor,buna kafa yorarim ben.Niye yıllarca yüklü miktarda faturalar ödedim?

Cevap vereyim, şuan beni rahatsız eden şeylerden biri milletvekili listeleri gerçekten çok kötü. Muhalefeti somut şeyler üzerinden eleştirebilirim şuan için elimizdeki tek somut şey listeler. Muhalefeti ekonomi kötü diye eleştiremem, Suriyeliler içinde eleştiremem, Pandemi içinde eleştiremem, ilaç bulunmuyor diye de eleştiremem, Türk lirasının değerini yerle bir ettiler diye de eleştiremem. Pkk ile bir bağları olmadığını biliyoruz o yüzden de rahatız. HDP= PKK değil. Eğer öyleyse mecliste ne işler var ? Ve zamanında neden Akp yi desteklediler ? Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olduğunda liyakatli kadrolarla çalışacağını da biliyoruz. Bir enkaz devralacaklarını ama zararın neresinden dönülürse kar olacağınında farkındayız. Yıllardır söylenen tek yalanın SSK yı batırdı olması dışında Kılıçdaroğluna kötü bir şey söyleyemiyorlar.

Sizden ricam PKK falan demeyin artık herkes PKK ile kim zamanında görüşmüş biliyor, balık hafızalı olmayalım.

Senin attıklarınin hepsi yalan haber hiç bakmaya bile tenezzül etmiyorum

Niye seçimden önce çıkıyor,buna kafa yorarim ben.Niye yıllarca yüklü miktarda faturalar ödedim?
Secim öncesi de çıkardılar farkındamısınız
Ve bu zamlar son bir senedir arttı hepimiz ödüyoruz
doğal gazi dışardan alıyoruz ve dışarı zam yapınca hepimize yansıyor keşke 20 yıl önceki hükümet bulsaydı ve ucuza ödeseydik 20 yil oncesinin sorusunu sormak da ?

Neden heba etsin? Akp öncesi bu ülkede hiç bir şey yapılmamış, hiç bir maden çıkarılmamış, hiç yol, köprü yapılmamış gibi yazıyorsunuz ya, gerçekten şaşırtıyorsunuz. İlk camii yi Akp yaptı, İlk okulları o kurdu, İlk hastane....her şeyin ilkini Akp döneminde yaşadık sanırım biz

20 yıl önce ısınmak bu kadar pahalı değildi,insanlar artık ısınmaya korkuyor.Neyse,önümüzdeki sene bedava demiştiniz değil mi?

Doğalgaz ı bulmakla iş bitmiyor. ÇIkarılması, tedarik süreci için boru hattı oluşturulması, işlenebilir hale gelmesi....
Bunuda yaparlar ve yapıyorlar doğal gaz bulundu uğraştılar.buldular hükümet iyi yaptı dışa bağımlı.olmuyacagiz şükür demek inanın kötü bir şey değil
iyi övmek gerekiyor bence tebrik etmekle bir yerimizden bir şey eksilmiyor

Alkislanmasi gereken yerde alkış elestirilmesi gereken yerde eleştiri yapılmalı

Balık baştan kokar
balık baştan kokar

1. kötü bir işin, yönetici, baş durumunda olanlardan başladığını, yöneticilerinin tutumu bozuk olan toplumda her şeyin bozuk olacağını anlatır.

Bizde onu diyoruz işte Eee siz durumun farkında olup ona göre de atasözleri yazıyorsunuz zaten.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…