Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sizin anlamadığınız bir şey var. İktidarlar eleştirilir, muhalefet iktidara gelsin ben yine eleştirmeye devam edeceğim. Şuan ki yaşadıklarımızın tek bir sorumlusu vardır o da şuan ki iktidardır. Aksini ikna etmek saçmalıktır. Her türlü yetki iktidarda iken neden muhalefeti eleştireyim. Yayınladıkları Ortak Mutabakat Metni var hiç okudunuz mu ? Ekonomi bir günde bu hale gelmedi faiz diye diye politika faizini düşürüp gerçek faizini yükselttiler. Sonuçlarını da halk olarak biz yaşıyoruz. Zengin daha zengin fakir daha fakir, orta direk dediğimiz kesimin çoğu da yoksullaştı ya da fakirleşti. Gerçekten tek bu gaflar 15 Temmuz da, depremde insanların ölmesinden daha mı çok rahatsız ediyor sizi :KK43: Erdoğanın gafları ya da nefret dili neden rahatsız etmiyor sizi?

Şu sözler mesela sizi rahatsız etmedi mi hiç ? Lütfen cevap bekliyorum

Doğru değil tabiki

Iktidar eleştirilir bunda sorun yok ki sizde bunu anlamıyorsunuz iste şuan ki iktidarı bende eleştiriyorum yeri geliyor övüyorum

Ama siz daha iktidar olmadan felaketle gelecek birini birilerini destekliyorsunuz açık açık konusuyor ülkenin güzel olacağı yönünde değilde betere surukleyecegi belliyken ve bu tarz söylevleri varken bunlar eleştiri konusu olamaz mi illa iktidar mi olmalı eleştirmek için bana göre görüşü tavrı dedikleri planları doğru değil ve eleştiririm görüşüme uygun değil benim ülkemde terör olamaz destekleyen birileri olamaz özerklik olamaz oluyorsa da bu parti iktidar olamaz

Sizde görün yanlışlarını siz neden evet şu konuda yanlış doğru değil demiyorsunuz bende cevap bekliyorum
??

Niye Akp giderken doğalgazı da alıp öyle mi gidecek?
Ne alaka dediğimden bunu çıkardınız
Yazdığım gayet açıkken
Akp alıp gitmeyecek akp giderse çok yatırımı bırakıp gidicek chp heba etmezse tabiki

Nedense hiç güvencem yok her yere abd pkk yetkililerini yerleştirir artık

X