Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sen bence buraya fazla uğrama hamilesin sinirlenme bebeğine yazık :KK43:
Yoo size sadece gülüyorum kaybedeceğinizi bile bile yazıyorsunuz yoruyorsunuz kendinizi son çırpınışlarıniz mi acaba belki bir iki kişiyi ikna ederizde millet ittifakina verirler diye 😥😥su anda çok acıdım size uyşşş kıyamam

Yoo size sadece gülüyorum kaybedeceğinizi bile bile yazıyorsunuz yoruyorsunuz kendinizi son çırpınışlarıniz mi acaba belki bir iki kişiyi ikna ederizde millet ittifakina verirler diye 😥😥su anda çok acıdım size uyşşş kıyamam
Sen veliahtinla ilgilen,tek sermayen o olacak çünkü.Kayipederinin biricik nazlı gelini😃.

Bunlar montaj bunlar kırpma bak ben üst üste 4 5 video paylaştım eminim bakmadılar

Çünkü gerçekler acıdır adam ağzıyla teröre desteğini diyor
Diyorlar ki bu kırpma montaj

Ne diyeyim Allah gözlerini açsın ve şuan beğenmedikleri ab-türkiye yi aramasınlar Allah ta fırsat vermesin pkk ya hdp ya Abd 'ye chp ye feto ya

Paylaştığım videolar kendi sesi kendi demesi bende bunu anlamıyorum kırptı kesti montaj Allah aşkına bunları diyor mu diyor kabul edin artık hep pkk chp bu ülke için iyi bir şey ne dedi ne yaptı bölmek yok etmek için bir dünya video var röportajları var hiç iç acıcı tamam denecek bir şey yok ..

Mitinglerde her iki parti hep kışkırtıyor bunu hepsi yapıyor

Ve akp bak onu unuttum havalimanları yaptı herkes uçağa bindi lüks yaşadı herkesin arabası oldu avm ler oldu evi oldu diyeceksin ki şuan kira ev almak şu kadar para soğanın kilosu 35 tl haklisin bu konuda

Haklıya haklı değilse değil siz bilmiyorum neden chp nin elestirilecek milyon şeyi varken bunu yüreklice yapmıyorsunuz

Ve gaflara gelince gaf var gaf var bazılarının gaf yapma ya hakkı olamaz heleki ülkesinin illerini bilmeyip ülke içinde ülke yapan biri gaf yapamaz
Sizin anlamadığınız bir şey var. İktidarlar eleştirilir, muhalefet iktidara gelsin ben yine eleştirmeye devam edeceğim. Şuan ki yaşadıklarımızın tek bir sorumlusu vardır o da şuan ki iktidardır. Aksini ikna etmek saçmalıktır. Her türlü yetki iktidarda iken neden muhalefeti eleştireyim. Yayınladıkları Ortak Mutabakat Metni var hiç okudunuz mu ? Ekonomi bir günde bu hale gelmedi faiz diye diye politika faizini düşürüp gerçek faizi yükselttiler. Sonuçlarını da halk olarak biz yaşıyoruz. Zengin daha zengin fakir daha fakir, orta direk dediğimiz kesimin çoğu da yoksullaştı ya da fakirleşti. Gerçekten bu gaflar 15 Temmuz da, depremde insanların ölmesinden daha mı çok rahatsız ediyor sizi :KK43: Erdoğanın gafları ya da nefret dili neden rahatsız etmiyor sizi?

Şu sözler mesela sizi rahatsız etmedi mi hiç ? Lütfen cevap bekliyorum

Erdoğan: Kendi içlerindeki taciz, tecavüz, hırsızlık arsızlık dalgasıyla hesaplaşmayı reddeden zihniyettir bizim zihniyetimiz...Dedi.

Onlar karşı olmayabilir ama ben bu zihniyete karşıyım.

Son düzenleme:
Bunlar montaj bunlar kırpma bak ben üst üste 4 5 video paylaştım eminim bakmadılar

Çünkü gerçekler acıdır adam ağzıyla teröre desteğini diyor
Diyorlar ki bu kırpma montaj

Ne diyeyim Allah gözlerini açsın ve şuan beğenmedikleri ab-türkiye yi aramasınlar Allah ta fırsat vermesin pkk ya hdp ya Abd 'ye chp ye feto ya
Kırpma veya montaj nedir bana açıklar mısınız?

X