Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Eski CHP mi gelsin daha mi mutlu olursunuz
İkimizin mutluluk anlayışı pek uyuşmuyor. Senin AKP'den önce ne yaşadığını bilemiyorum. CHP yoktu zaten iktidarda. Koalisyon döneminde bezin mi yoktu altında? Mama kuyruğuna mı girdin ağzında emzikle?

Son düzenleme:
Yardım edenin çok olsun çocuğum.
🤲Amin canım sizinde gözünüz doysun şu an ekonomi kriz var evet ama her seçim aynı komplo seçimden sonra her şeyin düzeleceğine inanıyorum Tayyip Erdoğan in yaptıklarını da şu adaylar içerisinde hiç biri yapamaz iki otur evinde şükür namazı kıl📿 daha naapsin bu kadar da nankör olunmaz

Burada hiçbir muhalif, evet ya RTE de ihya etti ülkeyi nankörlük etmeyelim demez ama bizim onu ve çevresini ihya ettiğimiz doğru ve devam etmek niyetinde değiliz. Millet ittifakını henüz görmeden eleştirmemiz de mümkün değil. Tarafsız bakıp değerlendirmek için onların yönetimlerini görmemiz gerekiyor. Bir liderin vasıfsızlığı ve ülke yönetiminde yetersizliği hakkında yorum yapmak için daha önce deneyimlemiş olmalıyız. Biz gördüğümüzü eleştiriyor ve istemiyoruz. Sayfalarca yazıldı nedenleri. Karşı tarafın korkuları, hezeyanları evet yana yatan emojilere neden oluyor bazen. Size de iyi bayramlar.
Henuz görmedik ama söylevleri dedikleri açıklamaları ortada chp nin bas bas bagiran ve bagirmalarinda ülke hayrına hicbir sey yokken ülkeyi terör örgütü yapicak bölücü aciklamalar yaparken ve hatta özerklik diyede ekleme yaparken nasıl geleceği göreceğiz ki gelecek zaten dediklerinden gösteriyor akıl var mantik var

Deseki ekonomi söyle olucak eğitim şöyle olucak Avrupa da Türkiye şöyle olucak gelecek için aydınlık huzur refah güven verici konuşsa tamam amenna yurumeyelim kosalim chp ye

Dedikleri başkasının ağzından dayadığı sırtının verdiği atarlarla atıp tutuyor ve hep ama hep hep pkk atacağız kapatacağız demirtaş çıkıcak o çıkıcak hatta öcalan çıkıcak

Eee daha neyini deneyeceğiz göreceğiz dediklerinden benim gördüğün felakete giden Türkiye başka bir şey yok suriyeden orta doğudan dahada kötü olucak Türkiye ve etrafı düşmanla sarılmış prinalarin olduğu Türkiye

Görmeye gerek yok zaten belli oluyor

İkimizin mutluluk anlayışı pek uyuşmuyor. Senin AKP'den önce ne yaşadığını bilemiyorum. CHP yoktu zaren iktidarda. Koalisyon döneminde bezin mi yoktu altında? Mama kuyruğuna mı girdin ağzında emzikle?
Canım eskilere bakmıyor musun milletin hastanelerde kuyruk olduğunu yeterli hastane olmadığını azıcık bir bak gör

Dalga geçiyorlar di hanı nerde karadeniz doğal gazı milleti kandırdınız yalancısınız diyorlardı

Kullansınlar bedava içleri rahat ede ede 🤣🤣🤣
Günlük 5 tl si bedava olacak biliyorsunuz dimi, bir yıl boyunca aylık 25 metre küplük kısım bedava. Yıllık yapılan zammın %164 civarında olduğunu düşününce bedava kısım devede kulak kalıyor bilin istedim.

Ben bir defa daha verdim müjdeyi iyice aklınıza kazıyın diye Tayyip Erdoğan yapicam diyorsa yapıyor bir sene diyorsa bir sene aile destek ödemeleri ni de bir sene dedi ve yaptı yarıda kesmiyor yardımları yaani:⁠-⁠)
Siz aile destek ödemesi alıyor musunuz? Gitmesini bu yüzden mi istemiyorsunuz acaba

Valla biz hiçbir başarısızlık göremiyoruz her engele rağmen gayretli çalışkan yerli ve milli bir lider görüyoruz
Sizin ısrar la anlamak istemediğiniz mesele şu biz ona gönülden bağlıyız
Sizi de anlıyorum yok ki başınızda lider vasfı taşıyan biri başa kim gelirse gelsin tasdik edin veya etmeyin oy vermek zorundasnz

Yerli ve milli mi?Hanımefendi Yahudi üstün hizmet madalyası bana takılmadı herhalde😃.Aynı zamanda çıkıp,ben Bop esbaskaniyim demedim.Arşivlerde hepsi mevcut,hani inanmıyorsunuz falan ya,saklı gizli de değil bunlar.

Siz aile destek ödemesi alıyor musunuz? Gitmesini bu yüzden mi istemiyorsunuz acaba
Adam yardımları yarıda kesmiyor diyorum yardım aldım demedim söz veriyorsa yapıyor diyorum İstanbul'da Ekrem İmamoğlu su elektrik bedava olacak dedi söz verdi yapmadı siz kandirilmaya aliskinsiniz galiba söz verip tutamayanlara hamile halimle beddua edecem Kılıçdaroğlu başkan olsun diye tutacak sonra!!!! Aman içinizde yanan biz olucaz

Gafları hiç umurumda değil herkes yapabilir. En azından Cumhurbaşkanı gibi Akp daha ortada yokken kurulmuş üniversiteleri, havaalanlarını...Biz yaptık bizzz...diyerek halka yalan söylemiyor. Biz yokken buzdolabı yoktu, yol yoktu, köprü yoktu, ambulans yoktu....gibi saçma sapan da konuşmuyor. Buraya atılan çoğu video kesik kesik montajlanmış anlaması çok zor değil, bazılarını zaten orijinalini izlemiş olduğumuz için montajı anında anlıyoruz mesela, gülüp geçmemizin sebebi o. Meydanlarda mitinglerde tek yaptığı muhalefete karşı insanları kışkırtmak, birleştirici bir dili yok. Kin kusuyor sürekli. Muhalefetteymiş gibi vaat veriyor kimse de sorgulamıyor neden seçimi bekliyorsun şimdi yapmıyorsun diye. Uzun uzun yazmayacağım zamanında PKK ile açılım yaptığını, Fetö ye ne istediyse verdiğini, imar affını çıkardığını, mülakatlarla hak edenlerin yerine kendi yandaşlarına kadro verdiğini, Atatürk diyorsunuz ya hani, Atatürk ün özellikle komşularınızın iç işlerine karışmayın, Ortadoğu ya bulaşmayın demesine rağmen Suriyenin iç işlerine karışıp ülkemize milyonlarca mülteciyi doldurduğunu hepimiz biliyoruz da... İşte bazılarının işine gelmiyor, her şeyi yapan her türlü yetki iktidardayken hala çıkıp muhalefet ne yaptı gibi saçma bir soru sorabiliyoruz...
Paylaştığım videolar kendi sesi kendi demesi bende bunu anlamıyorum kırptı kesti montaj Allah aşkına bunları diyor mu diyor kabul edin artık hep pkk chp bu ülke için iyi bir şey ne dedi ne yaptı bölmek yok etmek için bir dünya video var röportajları var hiç iç acıcı tamam denecek bir şey yok ..

Mitinglerde her iki parti hep kışkırtıyor bunu hepsi yapıyor

Ve akp bak onu unuttum havalimanları yaptı herkes uçağa bindi lüks yaşadı herkesin arabası oldu avm ler oldu evi oldu diyeceksin ki şuan kira ev almak şu kadar para soğanın kilosu 35 tl haklisin bu konuda

Haklıya haklı değilse değil siz bilmiyorum neden chp nin elestirilecek milyon şeyi varken bunu yüreklice yapmıyorsunuz

Ve gaflara gelince gaf var gaf var bazılarının gaf yapma ya hakkı olamaz heleki ülkesinin illerini bilmeyip ülke içinde ülke yapan biri gaf yapamaz

Adam ağzıyla kuş tutsa size yaranamaz
Yoo ben gayet sevindim doğalgaz olayına eninde sonunda çıkardık gazımızı rahatladık. Ama ben siz bilin diye yazıyorum günlük 5 TL öyle gaza gelip bedava diye köklemeyin kombiyi, faturası ağır olabilir. Benim ki sadece bilgilendirme.

Günlük 5 tl si bedava olacak biliyorsunuz dimi, bir yıl boyunca aylık 25 metre küplük kısım bedava. Yıllık yapılan zammın %164 civarında olduğunu düşününce bedava kısım devede kulak kalıyor bilin istedim.
Chp gelince o zamlar yuzdelik düşmeyecek artmasın haddinden fazla sizde bunu bilin lutfen

Adam yardımları yarıda kesmiyor diyorum yardım aldım demedim söz veriyorsa yapıyor diyorum İstanbul'da Ekrem İmamoğlu su elektrik bedava olacak dedi söz verdi yapmadı siz kandirilmaya aliskinsiniz galiba söz verip tutamayanlara hamile halimle beddua edecem Kılıçdaroğlu başkan olsun diye tutacak sonra!!!! Aman içinizde yanan biz olucaz
Sen bence buraya fazla uğrama hamilesin sinirlenme bebeğine yazık :KK43:

Yerli ve milli mi?Hanımefendi Yahudi üstün hizmet madalyası bana takılmadı herhalde😃.Aynı zamanda çıkıp,ben Bop esbaskaniyim demedim.Arşivlerde hepsi mevcut,hani inanmıyorsunuz falan ya,saklı gizli de değil bunlar.
Biz size başka arşivler gösterelim canım o kadar arşivlere bakiyosaniz azıcık eskiye gidin

X