Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kendi dışında herkes cahil deyip ve alta yana yıkılan gülme emojileri koymakla olmuyor bu işler
Burada böyle bir iki mağdur var. Hep bir hakarete uğruyorlar bir de koyduğumuz emojilere takılıyorlar. Bir yerden sonra sıkıcı oluyor, bilin isterim. Ortalarda geziyor gibi davranmanız da inandırıcı değil. Üslup, emoji vs. gibi konularda sizi avutup duracak değiliz.

Yukarda yazdım farklı görüş elbette olur tartışma olur kavga değil tartışmanın bile bir adab-ı olur

Ille de bizim dediğimiz biz doğruyuz siz kimsiniz üslubu ile yaklaşmak hele bide eziklemek bide onun adına karar vermek aslında karşının kişiliğini ahlakını ele veriyor ama haberleri yok işte

Ben sayfalar önce bir şey paylaşmıştım biri dedi ki hangi kanali izliyorsun bir başkası da dedi ki a haber bir sürü gülme emejoleri kondu dalga geçildi ben sadece bu duruma güldüm cidden aslında yapılan ne kadar kendilerini küçük düşürüyor o ayrı

Ben o kişiye a haber mi ne alaka diye sorunca bana dedi ki deprem haberlerininde boy boy profilin de paylaşım yaptım dedi

Evet doğru boy boy paylaşım yaptım ama her kanal vardı ve ben o sıra da hangi kanal görmeden tv fotosu çektim enkaz altında kurtulmayı bekliyen vardı dua edelim kızlar canlı çıksın sağlıklı çıksın telasiyla panigi ile paylaştım benim o paylaisim yerine kanala bakılmış vay be dedim ne tuhaf insanlar var o durumdan bike bir şey çıkarmışlar yazık ki çok yazık

Onca şey yazdım sizin de buna takılmış olmanız bir garip
Aynen sıkıcı oluyor bak bu konu da haklisin çünkü bir şey ifade etmiyor gerçeği de değiştirmiyor emojiler ki mesele emoji de değil onca şeye verdiğiniz cevap bu neyse

Anlamak isteyen anlar anlamak istemeyen kendi bildiğini yapar

Ne demişler siz ne anlatırsanız anlatın anlattığınız karşının anladigi kadardir
sizde kendinizi bir chp fırtınası ve yalan çemberinin içinde avutun gidin
Tekrar iyi bayramlar

Ekleme...sizin inanıp inanmanız da benim umrumda değil bilin istedim ... çünkü size göre sizden farklı düşünen herkes Akp li

Halk Tv den paylaşsan "a haber" denilmesin diye paylaştı derler bu kez :)
Yani her şartta birşeyler diyorlar.
15 yıllık arkadaşım dahi bana bu muameleyi yaptı çıkardım hayatımdan. Buradaki insanları umursamak en son yapacağım iş bile değil.

Yurtdışından oy kullanmayacağım diyince ben olsam kullanırdım diye güzellemeler yapan, sonra düşünüp de kullanmaya karar verince "orda yaşıyorsun da burayı övüyorsun" diye saldıran insanlar bunlar

Millete akıl dağıta dağıta kendilerinde kalmayacak diye endişe ediyorum.

Anlamak isteyen anlar anlamak istemeyen kendi bildiğini yapar
Burada hiçbir muhalif, evet ya RTE de ihya etti ülkeyi nankörlük etmeyelim demez ama bizim onu ve çevresini ihya ettiğimiz doğru ve devam etmek niyetinde değiliz. Millet ittifakını henüz görmeden eleştirmemiz de mümkün değil. Tarafsız bakıp değerlendirmek için onların yönetimlerini görmemiz gerekiyor. Bir liderin vasıfsızlığı ve ülke yönetiminde yetersizliği hakkında yorum yapmak için daha önce deneyimlemiş olmalıyız. Biz gördüğümüzü eleştiriyor ve istemiyoruz. Sayfalarca yazıldı nedenleri. Karşı tarafın korkuları, hezeyanları evet yana yatan emojilere neden oluyor bazen. Size de iyi bayramlar.

Dalga geçiyorlar di hanı nerde karadeniz doğal gazı milleti kandırdınız yalancısınız diyorlardı

Kullansınlar bedava içleri rahat ede ede
Bunada yalan derler şimdi öyle bir şey yok diye hiç bişeye inanmıyorlar ya kanıt gösteriyorsun gene inanmıyorlar gözleri kör kulakları sağır

Daha neyi görelim görünen köy klavuz istemez her şey başta belli olur

Cevap verildi, geçmiş sayfaları oku. Müjdeyi senden duymadık ilk defa. Sen yine de yüklenme çok, bedava zannedip.
Ben bir defa daha verdim müjdeyi iyice aklınıza kazıyın diye Tayyip Erdoğan yapicam diyorsa yapıyor bir sene diyorsa bir sene aile destek ödemeleri ni de bir sene dedi ve yaptı yarıda kesmiyor yardımları yaani:⁠-⁠)

Yardım edenin çok olsun çocuğum.

Gafları hiç umurumda değil herkes yapabilir. En azından Cumhurbaşkanı gibi Akp daha ortada yokken kurulmuş üniversiteleri, havaalanlarını...Biz yaptık bizzz...diyerek halka yalan söylemiyor. Biz yokken buzdolabı yoktu, yol yoktu, köprü yoktu, ambulans yoktu....gibi saçma sapan da konuşmuyor. Buraya atılan çoğu video kesik kesik montajlanmış anlaması çok zor değil, bazılarını zaten orijinalini izlemiş olduğumuz için montajı anında anlıyoruz mesela, gülüp geçmemizin sebebi o. Meydanlarda mitinglerde tek yaptığı muhalefete karşı insanları kışkırtmak, birleştirici bir dili yok. Kin kusuyor sürekli. Muhalefetteymiş gibi vaat veriyor kimse de sorgulamıyor neden seçimi bekliyorsun şimdi yapmıyorsun diye. Uzun uzun yazmayacağım zamanında PKK ile açılım yaptığını, Fetö ye ne istediyse verdiğini, imar affını çıkardığını, mülakatlarla hak edenlerin yerine kendi yandaşlarına kadro verdiğini, Atatürk diyorsunuz ya hani, Atatürk ün özellikle komşularınızın iç işlerine karışmayın, Ortadoğu ya bulaşmayın demesine rağmen Suriyenin iç işlerine karışıp ülkemize milyonlarca mülteciyi doldurduğunu hepimiz biliyoruz da... İşte bazılarının işine gelmiyor, her şeyi yapan her türlü yetki iktidardayken hala çıkıp muhalefet ne yaptı gibi saçma bir soru sorabiliyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…