Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Adam gibi adam sadece Recep Tayyip Erdoğan ben ondan başkasını göremiyorum diğerlerinin hepsi komedyen gibi biraz gülmek istediğimde açıyorum kılıçtaroğlunun vodeolarini
Peki size bi soru sorayim Çocuğu askere giden tek siyasi kim? Bunu Bi araştırın adam kimmiş öğrenmiş olursunuz.

Kaynağınız neresi ? Şimdi size desem ki biz yıllardır zaten bor çıkarıyoruz, kimseden izin almamıza gerek yok. Lozanın gizli maddesi yok, 2023 te Lozan Antlaşması falan bitmeyecek...Siz gerçekten Erdoğanı dünya lideri de zannediyorsunuzdur şimdi :)

Dünya onun lider olduğunu kabul etti bir siz kabul edemediniz

Dünya onun lider olduğunu kabul etti bir siz kabul edemediniz
Size söylenen yalanları buraya yazıp, sorulara cevap veremiyorsunuz. Yazdıklarınızın kaynağı nedir? Hepimizin evinde vardır Borcam var ya bilin bakalım içinde ne var, adı neden Bor-cam...Bor çıkaramıyormuşuz

İşletmesini yıllardır yapan Eti Maden in tarihçesini okuyun bir...Ne zamandır bor çıkarmıyormuşuz öğrenin boş boş atmayın
  • 1935 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifiyle “Ülkemizin yer altı kaynaklarını işletmek ve değerlendirmek üzere, sanayimizin ihtiyacı olan madenleri, hammaddeleri, enerjiyi üretmek ve her nevi banka muamelelerini yapmak” amacıyla Etibank kuruldu.

• 1976 yılında Balıkesir – Bigadiç Bor İşletmesi kuruldu.

Dünya şu konuda şaşkın bu kadar başarısızlığa rağmen nasıl hala iktidarda onu çözebilmiş değiller. Onlarda biat kültürü olmadığı için anlamaları da anlatması da zor.
Valla biz hiçbir başarısızlık göremiyoruz her engele rağmen gayretli çalışkan yerli ve milli bir lider görüyoruz
Sizin ısrar la anlamak istemediğiniz mesele şu biz ona gönülden bağlıyız
Sizi de anlıyorum yok ki başınızda lider vasfı taşıyan biri başa kim gelirse gelsin tasdik edin veya etmeyin oy vermek zorundasnz

Melih Gökçek e göre Jelibon rezervi de bulduk haklısınız ben ikna oldum...Referansınız sağlam olsa keşke...Melih Gökçek

Başarısızlık göremiyorsanız neden hem mama hem bez alacakların Allah yardımcısı olsun diyorsunuz ki?
Bez,mama normal bir şey değil mi bebeği olanlar için?

Bu kadar herseyi ince ayrıntısına inceliyosun o zaman herseyinde farkında olman lazim neden Erdoğanı yaptıklarını gormemekte bu kadar kör sün

Bu kadar herseyi ince ayrıntısına inceliyosun o zaman herseyinde farkında olman lazim neden Erdoğanı yaptıklarını gormemekte bu kadar kör sün
Gayette görüyorum. Ben ekonomistim diye diye ekonomiyi mahvetti. Cumhuriyetin fabrikalarını sattı. Atatürk e " İki ayyaş dedi... " hakaret etti... Fetullah Güleni devletin içine soktu, ne istedilerse verdik dedi...Sonrada kandırıldım Allah affetsin dedi....Ben affetmiyorum...

Başarısızlık göremiyorsanız neden hem mama hem bez alacakların Allah yardımcısı olsun diyorsunuz ki?
Bez,mama normal bir şey değil mi bebeği olanlar için?
Bak ben demiyorum hersey güllük gülistanlık ama sizinkilerle olmaz onlar ülke yönetemez kaos çıkar şimdiden 7tane cumhurbaskan yardımcısı mantıklı mı sizce
Onlar bu yükün altından kalkamaz ekonomi bütün dünya da berbat durumda önce pandemi sonra Rusya Ukrayna savaşı dünya da bunlar olurken nasıl etkilenmeycektiniz
Deprem oluyor çimento fiyati artıyor firsatcilarida unutmamak lazım
Ama şu bir gerçek bu 3 harfli marketlere bu firsatcilara birsey yapamadı milletin kanını emen bu yaratıklara bir yaptırım uygulayamadi

Şaka mısınız siz, ekonomi hangi ülkede bizde ki gibi bir söyler misiniz? Ukrayna da savaş var enflasyon bizden az. Pandemi de ülkeler bizim ülkemiz gibi IBAN atmadı yurttaşlarına aksine karşılıksız yardım etti.... Çok rica ediyorum tek tek aklına gelen ülkeleri aratıp enflasyon oranlarına bakar mısınız :) Almanya, Fransa, Ukrayna gibi...

Herkes mi ev alamıyor tüm ülkelerde diyorsunuz mesela çimento örneği verirken iyi araştırın bence.
Elektrik faturam da çok yüksek geliyor benim fırınım bile bozuk üç aydır ona rağmen.
Onu da mı üç harfliler yaptı?
Hadi her şeyi geçtim konu o değildi başarısızlık göremiyorum dediniz şimdi de öyleydi ama şöyleydi diyorsunuz.
Dediğim gibi işiniz zor

Size şöyle bir örnek vereyim bir hastane düşünün, hastanede branşlar olur değil mi. Genel cerrah, Diş Hekimliği, Kalp ve Damar... gibi. Bir de hastanelerde başhekim olur. Şuan bizim ülkemiz bir hastane. Ülke sorunları da hastalar diye düşünün.
Bu hastane de görevli doktorların hiç biri hastalarına müdahale edemiyor, hangi hasta gelse başhekim diyor ki ben ilgilenirim. Hepsine yetişmeye çalışan bir başhekim var. Anlasa da anlamasa da her hastaya o müdahale ediyor. Şimdi soruyorum size bu normal mi? Göz doktoruna güvenip Kalp ameliyatı olur musunuz mesela ? Asıl ülkeyi kaosa sürükleyen tek bir kişinin anlasa da anlamasa da her şeye karar vermesi. Liyakat bitti ülkede, en alt kademeden en üst kademeye kadar her yere kendi adamlarını yerleştirdiler ve tek şartları var beni destekle yeter. İstersen hiç bir şey bilme sadece maaş alıp benim istediğim şeylere onay ver...

Melih gökçekle karıştırdınız galiba. Heykel dikmek deyince bana öyle geldi.

Mevcut hükümetin küstürüp torpilli iş bilmezlere ezdirdiği pek çok eğitimli uzman kendilerine verilecek imkanı bekliyor her şeyi yoluna sokmak için. Bu ülkede halâ çok iyi eğitimler alıp kendini geliştirmiş insanlar var, sıra onlara geldiğinde pek çok şey kendiliğinden rayına oturacak zaten

hııı bu mudur,erdoğan gidince görürsünüz dediğiniz şeyler,ben de gerçek veriler var elinizde ,onları açıklayacaksınız sanmıştım.tam ikna olacaktım ki...

yalan yanlış,kulaktan dolma,hamasi laflar.sahi reisiniz,doğal gazı ücretsiz yaptım dedi,gerçeği öğrendiniz mi,gerçek olmayan göz boyayan indirim,faturalara yansıyan küçücük bir tutar.ama meydanlarda bedava yaptım dersin,nasıl olsa sorgulayan yok.sorgusuz sualsiz,biat eden taraftar var.takım tutar gibi fanatikçe,parti tutan seçmenleri var.

ben kendi adıma konuşayım,ben her daim muhalif bir insanım,oy verip,başa getirdiğim,insanları bana ve ülkeme hizmet etsinler diye getiriyorum.demokrasilerde asıl olan halktır.halkın eşit eğitim alması,sağlıktan faydalanmasıdır.oturacağı bir sürü köşk,tarihi yapı varken,günlük masrafı 18 milyon olan saray yaptırmak değildir.önemli olan ,halkın ulaşamayacağı arabayı yapmak değil,halkın kullanabileceği ucuz arabaları satmaktır.bunları chp ya da x partisi başta olup,onlar da yapsaydı,onları da eleştirirdim.

Son düzenleme:
sizin yorumlarınıza seri beğendi atıyormuşum gibi oluyor ama ,inanın okuyup ,anlayıp ona göre beğeni yapıyorum.

Sonrada masum insanları hapse attı kendisi ve çevresi kandırıldı ama

Cevap verme zorunluluğu olmadığı halde kendince bir şeylere kurulup yorumlara atlayan hıyarlar(sebze olan) varken domatese ne hacet…
Domates ikram etmiştim sadece neden böyle hakarete başvurdun ki

Cevap verme zorunluluğu olmadığı halde, her RTE diyene kurulup cevap yazanlar da bu yorumu beğenmiş ya da kalp atmış. İnsanın kendini bilmesi güzel.
(Sebze olan) hıyarı ben genelde cacığa doğruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…