Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Burada o kişilere milleti deyip kamufle edemezsin herkes hakkını arar yakmak yıkmak camiyi pislemek nedir cami ile ne derdin var
Başta olayı masum bir istek ağaç sever diye düşündük ama işin içi değişti neredeyse darbeye kadar geldi iş
Katılıyorum
Kabataşta da deri giyimli erkekler başörtülü bacımıza işemişti. Hain bunlar

Ne yani adam camiye pisleyenlere saygı mı duyucaktı yakmak yıkmak onlardan saygı bizden öylemi
Gayet güzel konuşmuş
Tayyip'in "Dolmabahcedeki camiiye bira şişeleriyle girdiler" dedigini, Bezmialem Valide Sultan Camii imamı olan Fuat Yıldırım'in "ben din adamıyım,yalan soyleyemem. bira şişesi görmedim, gazdan kaçanlar sığındı" dediğini, tayyibin "Nasil görmedin, elimizde görüntüler var" dediğini, ama bunları asla paylasmadigini, imam Fuat yıldırımın İstanbul'un en güzel ,tarihi camiinden İstanbul'un dışında kalan basaksehirde bir yere sürüldüğünü, 'sen kimsin cumhurbaşkanına yalancı dersin' diye silahlı insanlar tarafından darp edildiğini,yıllar içinde böbrek hastası olup müezzin arkadaşının ona nakil verdiğini ve sırf bu yüzden o muezzine mobing uyguladıklarını biliyor muydunuz?
İftira çok büyük bir günahtır. Görmediğine gördüm demek, yalandan birkaç bira kutusunu oradan oraya gezdirip toplumda nefret oluşturmak de çok büyük günahtır.
Çok ilginc, kimi insanların peygamber yerine koyduğu kişiler belki de en ödenmeyecek gunah olan kul hakkını yedikleri icin cennete girmeye bile layık değillerdir

Mükremin aşeriyor diye kapısına kiraz karpuz bırakan kesim sanırım burda LGBT savunanlar 😂😂
Yasadigin ülkede adım başı eşcinsel var. Çocuğunu götürdüğün parkta iki baba çocuğunu sallıyor, kocanla gittiğin kafelerde genç kadınlar sarmaş dolaş... Bunlara da homofobik davranabiliyor musun? Yoksa homofobikligin de sağ partiye oy atmak gibi sadece yaşamadığın ülkede mi gecerli?

e bu da zıttını diyor.
Ne olacak şimdi?
Bu arada pubmed e bakarsanız sizin videonuzu yalanlayan yüzlerce makale görürsünüz. Bilimsel araştırmalar
Kaynağınız da yeni şafak yani

Ben sadece bu insanlar var ve yaşamayı, iş bulmayı, düzgün bir hayatı Hak ediyorlar
Sen kabullenmesen de seninle eşit haklara sahipler
Saygı duy duyma. Senle eşitler. Senin neye hakkın varsa onların da var
Ha ben istemem evladım LGBT üyesi olsun. Cidden istemem. Savunduğum iey bu değil

Ben hak ve insanca yaşamak anlamında söylüyorum

Sizin videoyuda yalanlayan yüzlerce makale var kaynağın yeni şafak olması orada konuşanların doktor olduğu gerçeğini değiştirmez neyi savunduğunu da anlamış değilim insan olarak zaten herkes eşit hakka sahip

Yasadigin ülkede adım başı eşcinsel var. Çocuğunu götürdüğün parkta iki baba çocuğunu sallıyor, kocanla gittiğin kafelerde genç kadınlar sarmaş dolaş... Bunlara da homofobik davranabiliyor musun? Yoksa homofobikligin de sağ partiye oy atmak gibi sadece yaşamadığın ülkede mi gecerli?
Ne kocamla gittiğim kafede, ne de parkta böyle bir manzara ile karşılaşmadım. Oturacağım mekanı ona göre seçtim en başından.
Ki öyle her istediği yerde oturamıyor eşcinseller. Belli bir bölgesi var.

Oğlunu ya da kızını yeni kucağına almış bir kadın gelecekte belki cinsiyet değiştirir diye düşünüyor mu ?
Ya da katillere özenip cinayet işleyen birçok genç var, doğuştan mıdır katil geni ?

Çocuğunu sallayan iki baba nedir ya ? Hadi saygı duydunuz da bu kadar normalleştirip millete zorla kabul ettirme çabası ne ?
Çocuğunu sallayan iki babaymış 🤣
Allahım Yarabbim..

Yurtdışında yaşayıp nasıl oy verebilir diye kendi kendinizi yediniz de yediniz.
2009 da kullandım ilk ve tek oyumu, Ankara'da yaşarken 😅
Ama diyelim ki kullanacağım burda, bu yine beni alakadar eder. Ben kullanırım siz lakırdısını yapar zaman harcarsınız.
Şurda bana kafa yorana kadar gidin bi kaç sayfa kitap okuyun..

Ha bi de uzun yazıp yazıp, bu zihniyete laf anlatmak zor diyenler oluyor. Yaw senin zihniyetin de bana ters, değerli vaktimi harcıyor muyum kardeşim 😄
Herkes işine baksın hadi

Keşke sapla samanı ayırsan
Lgbt olalım höyy höyyy değil olay
Onlar da insan sevsen de sevmesen de
Ben onlara insan değil demiyorum ki. Normal bulmadığımı ama saygısızlık yapmadığımı da yazdım.. (Mükremin olayı dışında)
Sapla samanı ayırarak mı yazıyor burada herkes sence ?

Ne kocamla gittiğim kafede, ne de parkta böyle bir manzara ile karşılaşmadım. Oturacağım mekanı ona göre seçtim en başından.
Ki öyle her istediği yerde oturamıyor eşcinseller. Belli bir bölgesi var.

Oğlunu ya da kızını yeni kucağına almış bir kadın gelecekte belki cinsiyet değiştirir diye düşünüyor mu ?
Ya da katillere özenip cinayet işleyen birçok genç var, doğuştan mıdır katil geni ?

Çocuğunu sallayan iki baba nedir ya ? Hadi saygı duydunuz da bu kadar normalleştirip millete zorla kabul ettirme çabası ne ?
Çocuğunu sallayan iki babaymış 🤣
Allahım Yarabbim..

Yurtdışında yaşayıp nasıl oy verebilir diye kendi kendinizi yediniz de yediniz.
2009 da kullandım ilk ve tek oyumu, Ankara'da yaşarken 😅
Ama diyelim ki kullanacağım burda, bu yine beni alakadar eder. Ben kullanırım siz lakırdısını yapar zaman harcarsınız.
Şurda bana kafa yorana kadar gidin bi kaç sayfa kitap okuyun..

Ha bi de uzun yazıp yazıp, bu zihniyete laf anlatmak zor diyenler oluyor. Yaw senin zihniyetin de bana ters, değerli vaktimi harcıyor muyum kardeşim 😄
Herkes işine baksın hadi
Eski sevgilim Almanya'nın köyünde kreş ogretmeniydi. Okulda 'anne baba' kelimesinin kesinlikle yasak olduğunu, ebeveyn anlamına gelen bir kelime kullandıklarını söylemişti. Çünkü sınıfında iki anneli- iki babalı çocuklar, bekar anneler varmış.
Ki Almanya'nın şehre uzak bir köyü bu bahsettiğim.
Kalki ki turistik olarak neredeyse tüm kıtayı gezdim, parklarda - sahilde pekala eşcinsel çiftler gördüm. Normallestirme diye bir şey yok çünkü gayet normal.
Ayrıca yaşamadığın ülkede verdiğin oy beni etkiliyor, tabii ki rahatsız olacağım. Yüzde bir milyon eminim yaşadığın ülkede asla sağ ve muhafazakar bir partiye oy vermeyeceğine. Ama gelip burada onları savunuyorsun. Bari oy ver geç, değerli vaktini yorup da savunma sunlari. ekonomisi seni etkilemiyor - yasakları / muhafazakarlık adı altinda rengini kaybeden ülke seni etkilemiyor / mülteciler seni etkilemiyor/ paranın deger kaybı seni (olumsuz) etkilemiyor/ dışlayıcı dil ile herkesin bribriini ötekilestirdigi bir ülkede yaşamak seni etkilemiyor. Kilometrelerce öteden neyi,kimi savunuyorsun ki?

Ben onlara insan değil demiyorum ki. Normal bulmadığımı ama saygısızlık yapmadığımı da yazdım.. (Mükremin olayı dışında)
Sapla samanı ayırarak mı yazıyor burada herkes sence ?
Herkes için demedim senin yorumunu görünce yazdım. Mükremin yada diğer Kerimcan vs herkes lgbt temsil etmiyor.
Tıpkı müslüman olup her haltı yiyen adamlar kadınlar gibi.
Neyse açıkçası ben de desteklemiyorum sıradan olağan karşılamıyorum çünkü alışılagelen bir şey değil, yani evladım öyle olsa neler yaşarım düşünmek çok zor.
Ama olanlar İçin de damardan serum yer gibi bir olay değil elbette.
Çok araştırıp okudum bir yakınımda olduğu İçin. Küçükken bebekle oynamak yada çocuğu başı boş bırakmak meselesi de değil.
O yüzden kimseyi dışlamam sokakta yada sosyal medyada kötü şeyler söylemem.
Sadece dediğim gibi onlar da insan, dayak yiyip öldürülmeye değil yaşamaya hakları var:

Sizin videoyuda yalanlayan yüzlerce makale var kaynağın yeni şafak olması orada konuşanların doktor olduğu gerçeğini değiştirmez neyi savunduğunu da anlamış değilim insan olarak zaten herkes eşit hakka sahip
Herkes eşit hakka sahip demen güzel.
Ama yorumların çelişkili
Daha fazla açıklayamayacağum

Burada o kişilere milleti deyip kamufle edemezsin herkes hakkını arar yakmak yıkmak camiyi pislemek nedir cami ile ne derdin var
Başta olayı masum bir istek ağaç sever diye düşündük ama işin içi değişti neredeyse darbeye kadar geldi iş
Cami için demedim, olayları bilmiyorum bile, o zamanlar çocuktum. Sürtük diyor farkındaysanız. Bu hoş mu

Kendi milletimi
Biz camide bira şişesiyle dolaşmıyoruz Yani bize demiyor
Siz bunu yapanlara saygı duyuyormusunuz cidden
Camiye saygısı olmayana neden saygı gösterilsin
Çok merak ediyordum nedir bu sürtük konusu diye
Akpli değilim ama şu konuda kimse kusura bakmasın az bile demiş
Partilicilik yapmayın nolur
Burda iki tarafı tutanlarda karşı taraf için çok çirkin paylaşımlar yapabiliyor
Ben cumhurbaşkanı adayı olarak yemin ediyorum kime oy vereceğime karar veremiyorum
Bütün adayları dinliyorum ama yok samimi gelmiyor hiçbiri
Burayı takip ediyorum o kadar çok adayına güvenen insanlar varki coook doğru kişi olduğuna emin ve tüm gücüyle karşı adayları karalama derdinde
Nasıl bu kadar eminsiniz benim aklımda her biri için o kadar çok soru var ki
Hiç birinden emin değilim İşte bu diyemiyorum
İnanın birbirinizi kırmaya değmez
Ben kimseyi sevmem, oy da kullanmadım bugüne kadar. Particilik de yapmam. Ama baştakini sevmiyorum, gitmesini istiyorum. Kim güzel yönetecekse o gelsin diyorum. Bu adamı sevenleri anlamadığım için attım bu videoyu. Camiye saldırmak saygısızlık, ama sürtük demek hoş değil yine de. Kendi milleti bir yana, bir cb olarak bu üslup hoş değil.

Devlet hastaneleri özelden daha mı temiz?
Hangi devletle hangi özeli kıyaslıyorsunuz?
İstanbulda bana devlette cildiye randevusu bulur musunuz
Ben bir gece babam ameliyat olduğunda Bilkent şehir hastanesinde kaldım Acayip temiz hayret ettim gece iki üç kez temizlediklerine şahit oldum
Etlik şehir hastaneside aynı şekilde çok temiz
Ama Ankara'daki diğer devlet hastaneleri asla öyle temiz değil hele bazıları berbat durumda

X