Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Allah Allah,devlet bakidir ama hukumetler geçicidir.Bunu biliyorsak sorun yok.Burasi saltanat ile yönetilen bir ülke değil.
Konunun saltanat ile ne alakası var adam 20 sene boyunca seçimle gelmiş darbe ile mi gelmis ya da babadan oğula mi gecmis birazda kendi partinizin içindeki saltanatı kaldirabilseniz adam koltuğa yapıştı kimse kaldıramıyor

Konunun saltanat ile ne alakası var adam 20 sene boyunca seçimle gelmiş darbe ile mi gelmis ya da babadan oğula mi gecmis birazda kendi partinizin içindeki saltanatı kaldirabilseniz adam koltuğa yapıştı kimse kaldıramıyor
Seçimlerdeki hile hurdalari göz önünde bulundurursak evet öyle.Bir yirmi sene daha mı kalsın başımızda?

Yooo niye sıkışayım?Gayet rahatım.
Keşke İlk değişikliğe kendinizden baslasaydiniz" ya bu adam ile olmuyor bu sefer bir değişiklik olsun başkalarına şans verelim" deseydiniz Belkide dediniz ama mümkün değil dimi adam tam bir diktatör kimler varsa arkasında arkadakiler izin vermedikçe kimse degistiremiyor oy veren kitlesinin dusuncesinin hiç önemi yok

Keşke İlk değişikliğe kendinizden baslasaydiniz" ya bu adam ile olmuyor bu sefer bir değişiklik olsun başkalarına şans verelim" deseydiniz Belkide dediniz ama mümkün değil dimi adam tam bir diktatör kimler varsa arkasında arkadakiler izin vermedikçe kimse degistiremiyor oy veren kitlesinin dusuncesinin hiç önemi yok
Diktatör mü😆?

20 yıl ama adı üstünde yetmez mi? Yeter.

X