Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ya sabır…
(Öğrendiklerimi uygularken ben)

Owwwwwwww, helal olsun

Bu habere yorum yazanlardan biri de yazmış, ben pek inanamadım ama varsa öyle bir şey helal olsun Şanlıurfalılara

---Büyük bir kalabalık hükümet istifa diye bağırdı elektrikli otobüs projesini bile devreye alamayan hükümete Urfa'da istifa çağrısı yapıldı... diye yazmış biri.

Ay o zaman internet vardı da kılıçdaoğlu mu kullanmadı özel güvenlik vardı da işten mi çıkardı çocuklar kaçırılmış bakar mısınız o dönemde özel güvenlik görevlisi kavramı yok, içişleri bakanlığı hastaneye ne kadar polis görevlendiriyorsa o kadar polis var orada, güvenlikten de onlar sorumlu. altı üstü ssk yöneticisi ya, sanki tam yetkili cumhurbaşkanıydı da çocukları bilerek kaçırttı. İşte insan nereden saldıracağını bulamayınca böyle komik hallere düşüyor. Şu anki sağlık düzenlemelerini sgk başkanlığı mı yapıyor yoksa sağlık bakanlığı mı.

Ay bana bir gülme geliyor, duramıyorum artık

Kaynak Osman Gökçek.

Ay bana gülme geldi yok çok komik diyerek yaşanmış gercekleri hafifletemezsnz

İki lafı bir araya getiremeyen her lafında gaf yapan adamdan medet umar oldular

Ben hiç böyle bir kuyruk beklemedim,eskiden insanlar kuyruk beklese de tedavilerini olabiliyordu.Şimdi randevu bile alamıyoruz.Bizim hastanemizde göz doktoru yok mesela,özele gidip 200 lira muayene ücreti ödemek zorunda kalıyoruz.Ayrica eskiden gözlük çerçeve ve cam ücretini devlet karsiliyordu,şu anda 50 lira gibi komik bir rakamı karşılıyor sadece.

Ben gerçekleri yazdım oraya, bir şey hafifletmek niyetinde değilim. Yalan söyler iftira atarken destekli sallamak çok büyük meziyettir, her şey yerine oturmazsa sadece söyleyeni rezil eder. Bu da öyle bir rezillik. Söylenenlerin hepsini çürüttüm ben, araştırın zıddını ispatlayın da göreyim. Özel güvenlik kavramının ömür şurada 15 17 yıl, çocuk kaçırıldıysa içişleri bakanlığı sorumlu. İnternetin henüz icat olmamasından da kılıçdaroğlu sorumlu değildir her halde

Hastanede diş hekimine kanal tedavisi için giden arkadaşım geçici dolguyu yaptırabildi ikinci randevu 6 ay sonraya. Öyle bir mikemmeliz işte

Her an kaldırılabilir bu video
Yav bu bağıranlar önce kaçak elektriğin parasını ödesin. Elektrikçiler fatura ödemediler diye elektrik kesmeye geldiğinde yolları kapatan, taşkınlık yapanlar değil mi bunlar? Bana ilk taşı en günahsız olan atsın demiş biri, hırsız dediklerinden ne farkı var bunların (kaçak elektrik kullanımınurfada yüzde 74 idi bir yerde gördüm, bu kalabalıkta da illa ki vardır en az birkaç kişi kaçak kullanan)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…