Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bundan sonrasını Mersinliler düşünsün 😢
252E8960-961A-455A-BEDC-FDFFA20F4999.jpeg

Bak güzel insan hepimiz cok üzüldük su parti üzüldü bu parti üzüldü diye bir dava yok . Hangi partide olursak olalim hepimizin memleketi olan bizim insanlarimiza oldu . Kollarimizi sifaslayarak hepimiz yardima kostu . Bu şekilde konusarak milliyetciliginizden süphe duyarcasina dile getirmeye gerek yok bence . Kardesim yakinda evlenecek diye biriktirdigim altın parasını hepsi ni bagis ettim . Allah bagislarinizi kabul etsin insallah hanimlarla toplasip borek yapıp satik .... böyle durumda birlik olacagiz tabiki sadice bu durumdada degil herzaman birlik olmamiz gerekirdi ... acimiz cok oldu kaybimiz cok oldu . Rabbım bidaha yasatmasin
Hepimiz üzüldük ama neyse.
İşte mesele o kadar basit değil. O acıyı yaşamayan o küçük kıyameti görmeyen anlamaz. Sen bunları ailesini enkazda kaybetmiş birine söyle bakalım. Yüreğin varsa söyle.

Kızılcık Şerbeti ban yemiş. İzlemiyorum diziyi ama geçerken gördüm, çok eğitici bir program koymuşlar ceza niyetine 🙄

Anneme emekli maaşı zamsız yatmış arkadaşlar sizinkilerde de durum aynı mı? Sanıyorum Erdoğan’ın TV’lerde şov yaptığı zamlı hâli bile sefalet sınırı altında kalan emekli maaşlarından, dul kadınlara düşen kısmını zamma layık görmemişler.

İnanmayanlar için bu da videosu, ben şeye takıldım plaka önce var sonra yok, bagajda plakalar var anlamadım

Solcu Gazete hesabını kilitlemiş, ben de yorumlardan birini paylaştım, üstte video görünür belki diye. Videodan ekran görüntüsü aldım. Öpe öpe bir hal oldu, Sayın TOGG dedi ya 😑

X