Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Artık bayatlamadı mı bu yurtdışında yaşıyorsunuz vs vs olayları ? Aslımı inkar mı edeceğim yurtdışında yaşıyorum diye ? Türkiye’de okuyan kızkardeşim var benim. Niye söz hakkım olmayacakmış ?
Tartışmaya girdiğimi sanmıyorum ayrıca. Herkes birşeyler paylaşıyor. Ben de paylaşıyorum..
Şimdi gelir yine eurolar değerleniyor demi diyenler.
11 ay eşşek gibi çalışıp 1 ay ailemi görmeye gideceğim yediğimin içtiğimin hesabını sizlere mi vereceğim ? Nerden sadece sizin başkanınız oluyor Madem öyle devlet bize niye oy hakkı vermiş ? Devlet vermiş size niye laf etme hakkı düşüyor ?
Ayrıca oyumu kullanmayacağım. Eğer ki Kılıçdaroğlu'na vereceğim deseydim işte geleceği gören bir kadın diyecektiniz. O senin de başkanın diyecektiniz..
Yeni şeylerle gelin sıkıldım bu muhabbetlerden

Genellemenizi gereksiz buldum. Devletin size bu hakkı vermesi kadar gereksiz.
Biz burada yaşıyoruz ve elimize geçen para belli. Parayla alabileceğimiz şeyler belli. Yaşam şartlarımız belli.
Bir hobimiz yok, 4 sene okulunu okuduğumuz bölümle alakalı iş edinebilelim diye bi taraflarımızı yırtıyoruz. Yarımızdan azı başarıyor kalanlar A101 spor. Başaran da zaten karnını rahat doyurabildiği, faturalarını ödeyebildiği için mutlu. Yoksa onun da bi gezmesi tozması yok. Bi peynire 150 lira veriyoruz pardon veremiyoruz. Bu düzenin değişmesine çabalıyoruz. Sizin çabanız neden tam olarak? Ha eğer çok memnunsanız burdaki düzenden buyrun buraya bekleriz. Gelin birlikte şükredelim soğan ekmeğe.

Ben de sizin gibi aslında tarafı çok net olan ama sebebini tam anlamadığım şekilde 'oy kullanmayacağım yeaa, ben aslında x partiden değilim, hiç oy vermedim' diyerek her sorudan, fikir alışverişinden kaçanlardan çok sıkıldım ama forum ortamı işte n'aparsın, çok takılma.

Çok memnun olduğumu söylediğimi hatırlamıyorum.
Mükemmel bir yönetimin olması mümkün değildir.
Ayrıca buyrun bekleriz diyorsunuz da siz şehir değiştirebiliyor musunuz hemen yallah diye ?
Muhalefetten hoşlanmıyorum. Yapmacık buluyorum. Hepsi bu
İyi Partinin oyları çalma çabasına tiyatro dedim sadece

Aynen tarafım çok net ve 10 senedir hiç oy kullanmadım :) Asıl marifet de burada aslına bakarsan
Ben Erdoğan'cıyım ağa..
Sıkıldıysan görmezden gelebilirsin. Burada çoğu üyeyi görmüyorum ben mesela. Alıntı yapıp kendini paralayan varsa sorry Gözlerimin de bir hakkı var değil mi

Biz ilçe bile değiştiremiyoruz ben de bundan yakınıyorum
Muhalefetten hoşlanmamak değil bu sadece bence. Sürekli bi yerme peşindesiniz muhalefeti. Iktidari elestiren olursa ya tartismaya giriyorsunuz ya begenmedim atıyorsunuz. Tamam fikrinizi elbette belirteceksiniz bunun muhakemesini yapmak benim haddim değil de neden bu kadar hararet onu anlamıyorum
Biz yaşıyoruz MALESEF. Bırakın da biz karar verelim yeterli olup olmadığına. Siz bu kadar hararetlenmeyin. Canınıza yazık

Buranın amacı bu değil mi ?
Herkes fikrini söyleyecek. Sizinle aynı görüşte olmak zorunda değilim ki .. Ben kolay kolay beğenmedim atmam :)
Beğenmedim tuşuna da abanmıyorum :)
Ayrıca hararet neden olsun ? Fikrimi söyleyince hele hele sizin fikrinize uyumayınca hararet mi oluyor ? Yoksa ben fikrimi yazınca mı hararetleniyor diğer üyeler bilemedim :)
Yahu zaten siz karar veriyorsunuz.. Bu siz biz de kimse

Basit aslında biz bu ülkede yaşayıp kahrını çekenler, siz yurtdışında yaşayıp bizim hayatımızı şekillendirme hakkı olanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…