Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
O baba bebeğinin cenazesiyle kaç gün bekledi enkaz altında.
Ya buna can mı dayanır?
Ben bu mesajı yazarken bile gözlerim doldu..

Bunlar kör.
Yemin ediyorum taşa anlat, anlar.
Ama bunlar anlamaz.
Bak güzel insan hepimiz cok üzüldük su parti üzüldü bu parti üzüldü diye bir dava yok . Hangi partide olursak olalim hepimizin memleketi olan bizim insanlarimiza oldu . Kollarimizi sifaslayarak hepimiz yardima kostu . Bu şekilde konusarak milliyetciliginizden süphe duyarcasina dile getirmeye gerek yok bence . Kardesim yakinda evlenecek diye biriktirdigim altın parasını hepsi ni bagis ettim . Allah bagislarinizi kabul etsin insallah hanimlarla toplasip borek yapıp satik .... böyle durumda birlik olacagiz tabiki sadice bu durumdada degil herzaman birlik olmamiz gerekirdi ... acimiz cok oldu kaybimiz cok oldu . Rabbım bidaha yasatmasin

Yuhhh %96 sapma nedir yaa :olamaz:

2012 – 2023 (Ocak-Şubat) döneminde Zafer Havalimanı için şirkete yapılan garanti ödemesi 60 milyon 821 bin avro ile ifade ediliyor. Havalimanının kamuya devir yılı olan 2044’e kadar şirkete toplam 208 milyon avro tutarında garanti ödemesi yapılacağı öngörülüyor

Bak güzel insan hepimiz cok üzüldük su parti üzüldü bu parti üzüldü diye bir dava yok . Hangi partide olursak olalim hepimizin memleketi olan bizim insanlarimiza oldu . Kollarimizi sifaslayarak hepimiz yardima kostu . Bu şekilde konusarak milliyetciliginizden süphe duyarcasina dile getirmeye gerek yok bence . Kardesim yakinda evlenecek diye biriktirdigim altın parasını hepsi ni bagis ettim . Allah bagislarinizi kabul etsin insallah hanimlarla toplasip borek yapıp satik .... böyle durumda birlik olacagiz tabiki sadice bu durumdada degil herzaman birlik olmamiz gerekirdi ... acimiz cok oldu kaybimiz cok oldu . Rabbım bidaha yasatmasin
Benim yorumumla verdiğiniz cevap arasında bir bağ yok ama siz bilirsiniz

ya dusunuyorumda babannem 80 kusur yasinda tuvalete zor gidiyor ..bizi unutuyor tanimiyor falan .akli gelip gidiyor (alzhemier)..mesela o da oy kullaniyor 🤷🏻‍♀️
bazi hastaliklari olan insanlarin oy kullanmamasi gerekse oy dengeleri bayagi degisir diye dusunuyorum ..
Aslında zihinsel engel ya da kendi kararlarını verememe gibi durumlarda raporu oluyor kişilerin. Seçmen olarak da listede olmuyorlar. Devletin haberi yoksa durumdan ki birçok kişi var öyle raporsuz, aileden birileri tarif ediyor, o da girip basıyor. Kabinden zarfa koymadan çıkanı gördüm ben. Olmuş mu, doğru yere basmış mıyım diye sallıyor pusulaları.

Yuhhh %96 sapma nedir yaa :olamaz:

2012 – 2023 (Ocak-Şubat) döneminde Zafer Havalimanı için şirkete yapılan garanti ödemesi 60 milyon 821 bin avro ile ifade ediliyor. Havalimanının kamuya devir yılı olan 2044’e kadar şirkete toplam 208 milyon avro tutarında garanti ödemesi yapılacağı öngörülüyor

Bu havaya savrulan paralarla 100 yıl ayağa kalkamayız biz. Nasıl fesih olacak bu sözleşmeler. Haftada bir kez uzak kalkabilecek şehirlere havaalanı yaptılar, sırf birileri rant sağlasın diye

Evet sindiremediğiyle alay ederek küçük düşürdüğnü zanneden zihniyetin eseri bir video.
Tiyatrodan başka bişey değil
Aaaa öyle deme cumhur başkanına 'chp ya da hdpye üye olmazsan sana çadır yok dediler' şikayetinde bulunan amca kadar iyi oynayamaz hiç kimse. Tiyatronun ustalarıyla tabi ki kimse yarışamaz.

Evet sindiremediğiyle alay ederek küçük düşürdüğnü zanneden zihniyetin eseri bir video.

Aaaa öyle deme cumhur başkanına 'chp ya da hdpye üye olmazsan sana çadır yok dediler' şikayetinde bulunan amca kadar iyi oynayamaz hiç kimse. Tiyatronun ustalarıyla tabi ki kimse yarışamaz.
Seçim yaklaştıkça vaatler yerine karalamalar artıyor ne hikmetse.. Vizeyi kaldıracağız dedikleri gibi aynı 😂😂
Çekirdek çitleyen eşşek heykeli bile buna gülmüştür.

X