Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ülkenin hayrına bişey yapmadıki harf inkılabı mi camileri kapatması mi muezzinleri asmasi mi hocaları idam etmesi mi tekkeleri kapatması mi

Bunlari size nerde ezberletiyolar?
Beyniniz yikanmis gibi ayni seyleri sayikliyosunuz.
Tekke ve zaviyelerin neden kapatildigini ilkokul ve lisede anlatiyolar. Siz eğitim almadiniz mi? Diplomaniz yok mu?

Bunlari size nerde ezberletiyolar?
Beyniniz yikanmis gibi ayni seyleri sayikliyosunuz.
Tekke ve zaviyelerin neden kapatildigini ilkokul ve lisede anlatiyolar. Siz eğitim almadiniz mi? Diplomaniz yok mu?
Cemaat ya da tarikatla alakası olduğunu düşünmeden edemiyorum.

Ülkenin hayrına bişey yapmadıki harf inkılabı mi camileri kapatması mi muezzinleri asmasi mi hocaları idam etmesi mi tekkeleri kapatması mi

👆🏻Şunu beğenen 👇🏻 şu kişinin apolitik, kararsız falan oluğunu düşünmeyin lütfen artık.

Camileri kapatmadı abartmayın da hocalar idam edilmiş evet ayrıca Abdülhamid Han da bi sürgün yiyip ülkeye geri getirildikten sonra saraya mahkum edilmiş geçmişimizde Osmanlıyı temsilen halife olarak kalabilirdi örneğin bakın İngiltere'ye hâlâ pren prenses kral ve kraliçe yönetimi devam ediyor he bir de şey var Mehmet Akif Ersoy'un cenazesinde kalabalığın bulunmaması o dönemin üzücü olaylarıdır.

Erdoğana karşı cesurgörrllnüzü bekliyorum 😂😂

Esaretinin farkında bile değil. Şimdi dedi ya uykum geldi, gidiyorum. Hesap vermeden gidemiyor. Geçen sefer de acıktım gidiyorum derken açıklama gereği duydu hamileyim diye. Bilmiyor ki biz onun gitmesine ya da oruç tutmamasına takılmayız. Ama alışmış hesap vermeye.
Canım o hesap verme değil.haber verme onda hiç hesap verecek bir tip yok

Atatürk sizin saltanatınızı silmiş, kendine tarihçi diyen mısır koçanını kılavuz belleyip onun ezber cümleleriyle Atatürk’ü itibarsızlaşmaya çalışsanız ne çalışmasanız ne! Tavşan dağa sürtmüş, dağın da çok umrunda! Lideriniz her 10 Kasım’da başını eğip içtima veriyor:KK66:
Sizinkiler de her seçim vakti cami cami dolanıyor ha biride umreye gitmişti demi

Reisininkiyle aynı diploması

Iyiki zamaninda tarikat faaliyetleri önlenmiş. Bide onlenmese su an ulke ne halde olurdu kimbilir. Yazik ya. Cidden üzülüyorum.
Su an bile tarikat ve cemaatlerin ne kadar zararli olduguni goruyolar.
Çanakkalede hala yağmur yagdikca insan kemigi ve kursun çıkıyor. Ahmet Uslu muzesini gidip gezseler keske. Ingilizlerin botlari, fransizlarin montlarini gorseler. Birde bizimkilerin cariklarini. Yerlere yıldız seklinde tuzak atarlarmis, askerlerimiz kangren olur bacaklari kesilirmis. Akan kanın haddi hesabi yok. 3 tane takkeliye mi yedirecektik? Bu topik benim.asabimi bozuyor

Sizinkiler de her seçim vakti cami cami dolanıyor ha biride umreye gitmişti demi
Müslümansalar nereye gidecekler ibadet için, tabii ki camiye gidecekler. Mesela Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü Belediye Başkanı iken de camiye giderdi. O da mı tekelinizde? Saçmalığa bak. Size mi soracaklar nereye gideceklerini?

Iyiki zamaninda tarikat faaliyetleri önlenmiş. Bide onlenmese su an ulke ne halde olurdu kimbilir. Yazik ya. Cidden üzülüyorum.
Su an bile tarikat ve cemaatlerin ne kadar zararli olduguni goruyolar.
Çanakkalede hala yağmur yagdikca insan kemigi ve kursun çıkıyor. Ahmet Uslu muzesini gidip gezseler keske. Ingilizlerin botlari, fransizlarin montlarini gorseler. Birde bizimkilerin cariklarini. Yerlere yıldız seklinde tuzak atarlarmis, askerlerimiz kangren olur bacaklari kesilirmis. Akan kanın haddi hesabi yok. 3 tane takkeliye mi yedirecektik? Bu topik benim.asabimi bozuyor
Ya biliyorum🥹 gittim gördüm.. bahcelerden tarlalardan halen ozmandan kalma kursun bomba cıkıyor demişti rehber..
Ama insanın bilgilendiği çok şeyde oluyor bu topicte.. asap bozulmalarımı görmezden gelip öğrendiklerimi kar sayıyorum işte

Müslümansalar nereye gidecekler ibadet için, tabii ki camiye gidecekler. Mesela Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü Belediye Başkanı iken de camiye giderdi. O da mı tekelinizde? Saçmalığa bak. Size mi soracaklar nereye gideceklerini?
Keşke ibadet için gitseler samimi degiller

Bu fotoğrafı bizzat ben cektim. Yakinlastir, oku. Fransizlarin, Ingilizlerin ayakkabilarini gör.
Ortada duran yildiz seklindeki tuzaklar bizim askerlerimizi saf disi birakmak icin yapılmış tuzaklar.
Sonra git o hocalarin, tarikatlarin kimler icin calistigini, kimlerin orgutledigini oku.

Mezarini okuyamiyoruz diye agladigin deden bu ulkenin bagimsizligi icin ölümü göze alan kisi mi, yoksa ulkeyi bölmeye calisan mi? Hangisi?

Eklentiler

• Screenshot_20230413-014105_Photos.jpg
    Screenshot_20230413-014105_Photos.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 41
X