Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Olay din falan değil aslında. Herkes özgür, biliyorlar. Sorun bizim de özgür olmamız. Cumhuriyet ve laiklik alerjisi onlardaki. Kendi özgürlükleri yetmiyor. Benim baskılanmamı istiyor. Başka türlü rahat edemeyecekler.
İşte buna karşıyım tam olarak.

Neden bu tahammülsüzlük?Hangi kitapta yazar başörtüsü olmayan kadının tanımadığı iki erkek tarafından başından aşağı yoğurt döküp tartaklanması?Benim başörtüm de Ayşe'nin şortu da Mehmet'in haç kolyesi de kimseyi rahatsız etmemeli. Hatta inanç ve etnik olarak çeşitli bir ülke olarak zenginliği görebilmemiz lazım. Baskı neden?

Laiklik din yok demez.İnancı ordu-yönetimden uzak tutar.İnanç özgürlüğü,bilim ve fen,vicdan hürriyetini savunur.Bi salsalar insanları.Benden değilsen fetöcüsün,hainsin,kafirsin.Ne güzel ya.Böyle mi büyüyeceğiz?

atın videoyu , bursadan bi video gelsin
Siz anlamıyor musunuz şahsi video atmak yasaktır kimse atamaz öyle video anlatamadım galiba ister Renault ister Tofaş firma içi video atamaz siz Togg un Bursada üretildiğine mi inanmıyorsunuz 😂ee o zaman gelin bakın 😂yaa biz inanmıyorduk da yerinde görelim dedik dersiniz 😂😂

Güzel sordum ama "saldırmadım"
Cumhurcular'a saldırıyormuşuz ya🤣
Hee geçende başka topicte saldırıyosunuz dedi biri.. köpek değilim ama olsam seni dişlerdim dedim😵‍💫
Ya cumhura karsı olanlar olarak biraz aktifiz dört bi koldan sarıyoruz etrafını gelenin şmdi yalan yoh😂 ama mesela ben sadece iktidar değişsin istiyorum.. ama sürekli kılıcdaroglu nun fanatiğiymişim gbi yaftalanıyorum

Hee geçende başka topicte saldırıyosunuz dedi biri.. köpek değilim ama olsam seni dişlerdim dedim😵‍💫
Ya cumhura karsı olanlar olarak biraz aktifiz dört bi koldan sarıyoruz etrafını gelenin şmdi yalan yoh😂 ama mesela ben sadece iktidar değişsin istiyorum.. ama sürekli kılıcdaroglu nun fanatiğiymişim gbi yaftalanıyorum
Ama niye sarıyoruz?
Geçip de bilgili bir şekilde tartışmıyorlar ki.4 kişiye uzun uzun sordum cevap yok.
Dinden,ahlaktan vuruyorlar.Biz vurunca acıdııı oluyo :KK67:

İşte buna karşıyım tam olarak.

Neden bu tahammülsüzlük?Hangi kitapta yazar başörtüsü olmayan kadının tanımadığı iki erkek tarafından başından aşağı yoğurt döküp tartaklanması?Benim başörtüm de Ayşe'nin şortu da Mehmet'in haç kolyesi de kimseyi rahatsız etmemeli. Hatta inanç ve etnik olarak çeşitli bir ülke olarak zenginliği görebilmemiz lazım. Baskı neden?

Laiklik din yok demez.İnancı ordu-yönetimden uzak tutar.İnanç özgürlüğü,bilim ve fen,vicdan hürriyetini savunur.Bi salsalar insanları.Benden değilsen fetöcüsün,hainsin,kafirsin.Ne güzel ya.Böyle mi büyüyeceğiz?
Laiklik tam da din yok der kardeşim din devlet işlerine karisilmaz der başörtüsü sorunu açar Muharrem İnce ezanlari susturacaz diyor ve laikliği savunuyor siz neyin kafasında siniz ya gözünü görmüyor da kulağınız da mi duymuyor

Adam savunma sanayisinde devrim yaptı dogalgazi buldu yerli otomobili yaptı ona oy verenler geri heykel.dikmekten başka bir icraatı olmayanlara oy verenler ileri görüşlü öylemi
Bisey dicem yerli arabayı alacak maddi gücünüz var mı? Nerde kaldı bunun yerliliği ben çok merak ediyorum bu konuyu. Tamam kendi arabamızı ürettik iyi hoş. Bana faydası yoksa napayım yerli arabayı, alamadıktan sonra yerlisi de yabancısı da aynı.

Ama niye sarıyoruz?
Geçip de bilgili bir şekilde tartışmıyorlar ki.4 kişiye uzun uzun sordum cevap yok.
Dinden,ahlaktan vuruyorlar.Biz vurunca acıdııı oluyo :KK67:
Çok üzülüyorum ya.. cehalet ve din sömürüsü bi araya gelince de cıldırıyorum 😵‍💫 sanki biz dinsisiz( oladabilirz ) bu insanca yaşamak istemeye engel mi? Biz mi uyduruyoruz bunca olanı biteni acıyı

Laiklik tam da din yok der kardeşim din devlet işlerine karisilmaz der başörtüsü sorunu açar Muharrem İnce ezanlari susturacaz diyor ve laikliği savunuyor siz neyin kafasında siniz ya gözünü görmüyor da kulağınız da mi duymuyor
Şeriye ve Evkaf Vekaleti'ni kaldırıp Diyanet İşleri'ni kim kurmuş bir bakar mısınız?

Tarih dersi mi verelim?

Aaa Selana sen hala burda mısın kız 🤩

X