Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sana kabul sana söz
Bana tek 128 milyar dolar nerede onun açıklamasını mantıklı yap
Chp hırsız chp dinsiz chp diktatör kabul
Bu zamana kadar yapılmış ve bundan sonra yapılacak hizmetler ortada valla ben sonuna kadar guveniyorum insallah bu seferde kazanacak yoksa bu zor günlerin altından kalkacak başka bir yiğit yok

Gıyabında bir şey yazıp çizeni yaka paça topluyor,Otokratik yönetimi ile anayasa ile oynuyor,yargıyı elinde tutuyor bu yüzden Diktatör.

Pkk ile masaya oturuyor,burda çok yazdım barzani ile kol kola giriyor.Teröristleri davul zurna ile sınırdan içeri sokuyor.
Barzani o gün kırmızı halıda yürüdü.Bunun anlamını biliyor musunuz? Siyasi güç tanımak demek.Güya açılım değil mi?Uzlaşı... Devletler devletler ile savaşır,uzlaşır.Dağdaki itle çakalla kırmızı halıda pozlar verilir mi?

Terörist ile masaya oturulur mu?

En yakın ve acı örnek olarak deprem vergileri başta tüm vergiler ile size süslediği imar projeleri köprüler yollar ile sarayı dolduruyor.

İslam ile örtüşmeyen her türlü kul hakkı,iltimas,torpile başvuruyor.Öyle ki kendisini peygamber, oy kullanmayı farz kabul eden hocacıklar var.Olur olmadık sapık,ensest,bidat eden tarikatlar'a göz yumuyor.İslamiyet'in adını lekeliyor.Neresinde bunun İslam?

Keşke şaka olsa keşke...

Bu zamana kadar yapılmış ve bundan sonra yapılacak hizmetler ortada valla ben sonuna kadar guveniyorum insallah bu seferde kazanacak yoksa bu zor günlerin altından kalkacak başka bir yiğit yok
Facebook tiktok paylaşımları ve a haber dışında bir bilginiz var mı?Seviyeli bir tartışma yapabilecek miyiz? Size bir konuda fikriniz sorulmuş, yuvarlayıp geçiyorsunuz.Çok üzücü...

Fikriniz yok,körü körüne bağlılık.

Bakın türkiye iran çin ve rusya ile ittifak yapıyor
Bu türkiyenin felaketi olacak
İyi ihtimal iran kötü suriye yolunda ilerliyoruz
Temiz temiz seçimle bırakıp gitsin yoksa sonumuz felaket olacak
Diktatörü bahane edip vuracaklar türkiyeyi bu şekilde bölecekler
Aklınızı başınıza alın bakın bu son dönüş
Rusya ve abd arasında mahfolacağız

Dindar biri olarak ben de böyle düşünüyorum.
Din uğruna aklını çıkarıp kenara koymayan çok güzel arkadaşlar var burada. Bir yandan da öyle dindarlar var ki komple bırakmış aklı mantığı. Sabredilecek halleri yok. Sonra da saygı, karşı fikir... hikayesi anlatıyorlar. Fikri varmış gibi 🙄

Din uğruna aklını çıkarıp kenara koymayan çok güzel arkadaşlar var burada. Bir yandan da öyle dindarlar var ki komple bırakmış aklı mantığı. Sabredilecek halleri yok. Sonra da saygı, karşı fikir... hikayesi anlatıyorlar. Fikri varmış gibi 🙄
Yaşadığım çevrede maalesef müslüman isen oy verirsin algısı hakim. Abartmıyorum tapıyorlar, peygamber gibi görüyorlar.

Müslümanım.İnandığım kitapta apaçık her şey. Benimle aynı kitaba iman ettiklerini söyleyip kitapta yazanın aksini tekrar ve tekrar yapan,yaparken de araya ayet-hadis serpiştiren adamı kurtarıcı ilan ediyorlar.Hafsalam almıyor.

Yaşadığım çevrede maalesef müslüman isen oy verirsin algısı hakim. Abartmıyorum tapıyorlar, peygamber gibi görüyorlar.

Müslümanım.İnandığım kitapta apaçık her şey. Benimle aynı kitaba iman ettiklerini söyleyip kitapta yazanın aksini tekrar ve tekrar yapan,yaparken de araya ayet-hadis serpiştiren adamı kurtarıcı ilan ediyorlar.Hafsalam almıyor.
Olay din falan değil aslında. Herkes özgür, biliyorlar. Sorun bizim de özgür olmamız. Cumhuriyet ve laiklik alerjisi onlardaki. Kendi özgürlükleri yetmiyor. Benim baskılanmamı istiyor. Başka türlü rahat edemeyecekler.

Facebook tiktok paylaşımları ve a haber dışında bir bilginiz var mı?Seviyeli bir tartışma yapabilecek miyiz? Size bir konuda fikriniz sorulmuş, yuvarlayıp geçiyorsunuz.Çok üzücü...

Fikriniz yok,körü körüne bağlılık.
Valla a haberi hiç dinlemiyorum genelde cnn dinlerim özellikle tarafsız bölge

Phronesis Phronesis yorumuma şunu da ekleyim.

Yönetici ille de bir inanca bağlı olmak zorunda değil.Vurgulamak istediğim müslümanızzzzz naraları atıp aksi şekilde davranmasındaki çelişkinin sorgulanmaması.
Evet, daha önce de söyledim. Biz inanç ararsak o da kandırır. Bize dürüst, adil, ahlaklı insanlar lazım. İnancı kendine kalsın. Bana ispat etmesin, benden de sormasın.

X