Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Siz anlamıyor musunuz şahsi video atmak yasaktır kimse atamaz öyle video anlatamadım galiba ister Renault ister Tofaş firma içi video atamaz siz Togg un Bursada üretildiğine mi inanmıyorsunuz 😂ee o zaman gelin bakın 😂yaa biz inanmıyorduk da yerinde görelim dedik dersiniz 😂😂
Tam tersi bence siz anlamıyorsunuz bence daha önce de yazdım. Şahsi videodan bahsetmiyorum resmi bir video bekliyorum TOGG un kendisinden. Twitter da takibe aldım sayfasını pek bir şey de paylaşmamış.

Son düzenleme:
Düşünüyorum düşünüyorum gerçekten güzel şeyler yapmış bir adam kendisine neden koruma kararı alsinki bu Atatürk ku sevmeyen insanlar bu kadar nankör mu adam iyi bişey yapsa başım dik alnım ak der kim ne derse desin bu karar neden neyden korkuluyor ki koruma kararı alınıyor???
Selena sinirlenmeden sakince konuşalım istiyorum okey dersen?Özellikle Atam hakkında. Hassas noktam.

Güzel şeyler yapmış dedin ya.Senden dinlemek istiyorum. Açar mısın biraz?

Bak hele, sen de mi yaftalandın 😂 Oysaki hepimizin oyu Mevlana'ya. Ne olursan gel 😇 Yaşasın hümanizm. Niloya kadar hümanist yok buralarda ama o da beni insandan saymadı, göz ardı etti 😭
Cumhura karsıysan kılıcdaroğluna veriyosun genel mantk bu. Ha zaten vercem o ayrıda.. cumhura verme diyince ölsem kk na vermem diyo mesela?? Oğan var ama?? Sanki iki seçenek var

Bununağzıyla söylediği bir video atsana ne olur çok görmek istedim.
Onu söylemeye bu ülkede kimse cesaret edemez
Bi araştır bakım görürsün Muharrem inceyi adamlar oruç tutuyor gibi yapıp ezandan önce oruç açıyorlar halka gösteriş güya yazık yazık sizin gibileri de kanıyor hemencecik 🤣🤣🤣

Eskiden küçükken Atatürk'e haşa Allah gözüyle bakıyordum öğretmenlerin anlattiklarindan okuyunca daha iyi kavradım su anda insanlar adeta tapiyorlar
Erdoğan için bunlar söylendi
Ben ama atatürke allah gibi adam dendiğini kimseden duymadım siz duyduysanız paylaşın

Açılım süreci bana görede yanlıştı meyvesi de belli pkk meclisde
Tarikatlara gelince devletin kontrolünde olduğu sürece bir sıkıntı yok tarikat adı altında dine zarar verenler ayiklanmali vatanına milletine bağlı.tarikatlarda var onlar muaf tutulmali

Tam tersi ben siz anlamıyorsunuz bence daha önce de yazdım. Şahsi videodan bahsetmiyorum resmi bir video bekliyorum TOGG un kendisinden. Twitter da takibe aldım sayfasını pek bir şey de paylaşmamış.

Arkadaşım uzayda marul yetiştiren bir uzay mekiği üretmedik elektrikli otomobil ürettik mesela Bursa'da yollarda gezen tramvayın yapımını Durmazlar Makina üstlenip yaptıysa devlet de elektrikli otomobili üretecek yerli bir firma olarak fabrikayı kurdu öyle şaa şaalı bir reklama gerek yok hali hazırda kaç yıl önce zaten elektrikli araçları başka firmalar üretti hatta onlar hem benzinli hem elektrikli olanı üretti tam yılını hatırlamıyorum eşim bu elektrikli otomobilin eğitimini alalı 9 yıl rahat olmuştur fabrika üretti de ama satışını yapmıyor ayrı yani böyle aşırı reklam yapılacak bir şey değil anlatabiliyor muyum?

Tam tersi ben siz anlamıyorsunuz bence daha önce de yazdım. Şahsi videodan bahsetmiyorum resmi bir video bekliyorum TOGG un kendisinden. Twitter da takibe aldım sayfasını pek bir şey de paylaşmamış.

Togg fabrikasının insaatı halen devam etmektedir( şantiyede müh. Olarak calısan arkadasımdan biliyorum birebir) .. fabrika bitmeden araba ürettiler nasıl oldu anlamadım ama acaip bi gizlilik var.. izin olmadan giremiyosn zaten sınırları içine..

Erdoğani savunmuyorum ama öyle bir zihniyete de vermem kim gelirse gelsin dini hiçe sayan bir zihniyete oy moy yok

Adam için nöbet tutuluyor yas günü var millet o kadar kuyrukta durmak zorunda mi
Ülkenin kurucusuna bir saygıdır bu
Kadınlar külübünde seçimi konuşuyoruz değil mi işte bu hakkı bize veren adamdır
Atatürkte insandır ilaki hataları vardır lakin bu ülke ona çok şey borçludur

Bi araştır bakım görürsün Muharrem inceyi adamlar oruç tutuyor gibi yapıp ezandan önce oruç açıyorlar halka gösteriş güya yazık yazık sizin gibileri de kanıyor hemencecik 🤣🤣🤣
Ben görmedm ama yaptysada helal olsun😂😂 zeki adam demek. Diğerlerinin dini kullanıp sizlerin oyunu aldığını ve tek gözettiginiz şeyin bu oldugunu görünce.. bilimden ilimden gelişimden insan haklarından bahsetmeye gerek duymamışlar demek. Mesela bizde bunlara bakıyoruz ve bunları görüyorz.. aa kim oruc tutuyosa ona oy vereyim demedim hiç

Canım güzel yaptığı bir şey yok ki sana şunu güzel yapmış deyim naaptiysa dine karşı yapmış
Bu güzel ülkeyi bize armağan etti daha ne yapsın, iyi şeyler normalde hep başkalarının başına gelir ama Atatürk bu ülkenin başına gelmiş en güzel şeydir, onu anmak, anlamak ve anlatmak ahde vefadır.

Hee geçende başka topicte saldırıyosunuz dedi biri.. köpek değilim ama olsam seni dişlerdim dedim😵‍💫
Ya cumhura karsı olanlar olarak biraz aktifiz dört bi koldan sarıyoruz etrafını gelenin şmdi yalan yoh😂 ama mesela ben sadece iktidar değişsin istiyorum.. ama sürekli kılıcdaroglu nun fanatiğiymişim gbi yaftalanıyorum
Ee biz de Erduğancı gibi fanatiği gibi yaftalanıyoruz nabacazzzzz😂😂

Ülkenin kurucusuna bir saygıdır bu
Kadınlar külübünde seçimi konuşuyoruz değil8 mi işte bu hakkı bize veren adamdır
Atatürkte insandır ilaki hataları vardır lakin bu ülke ona çok şey borçludur
Onun yüzünden bu ülke bu kadar geride hiç bir şey borçlu değilim 😔

Düşünüyorum düşünüyorum gerçekten güzel şeyler yapmış bir adam kendisine neden koruma kararı alsinki bu Atatürk ku sevmeyen insanlar bu kadar nankör mu adam iyi bişey yapsa başım dik alnım ak der kim ne derse desin bu karar neden neyden korkuluyor ki koruma kararı alınıyor???
Tarihi bilmediğiniz ne kadar belli o kanun çıkarıldığında Atatürk hayatta bile değildi :olamaz:

Ben tesettürlüyüm ve cumhur ittifakını desteklemiyorum.Hiç desteklemedim.Bana denilenleri duysan...
Maalesef çoğu insanda önyargı oluştu, inan herkes böyle düşünmek istemiyor. Karşına çıkan tatsızlıklar için senin kadar üzgün olduğuma emin olabilirsin.
Tarihi bı baştan oku canım Kemalistler hep böyle hiç okumuyorlar sadece körü körüne savunuyorsunuz
Ay hastayım şu yansıtmalarınıza, köşeye sıkıştırdığım bütün hükümet taraftarları çıkış yolu olarak baş örtüsüne yöneliyor. Bak arkadaşım, baş örtüsü konusunda gereken yasal düzenlemelerin hepsi yapılmadı, işler şifaen yürüyor. Yarın gerçekten din düşmanı biri ülkenin başına geçse yasaları kullanarak çoğu kurumdaki örtülü kadınları kapı dışarı edebilecek. İnceleseniz görürdünüz

X