Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Zeus’u bilmiyorum ama Selçuk tam da anlattığın gibi
Sözde bir tane güvenlik görevlisi var, yerler çöp .
O tarihi yapılar hiç korunmaya bile alınmamış , içler acısıydı.
Priene’ye yolunuz düşerse gezmenizi isterim, çok büyük bir alana sahip ve aslında doğru ellerde aslına uygun restorasyonlar yapılsa ve çevre temizliği sağlansa büyüleneceğiz bir atmosfer ama gelin görün ki ben kiremitleri, bazı yerlerinde tuğlaları, kalasları görünce çok üzüldüm, gezerken buraya bütçe ayrılsa ve bana verseler neler yapardım buraya dedim, devlet bütçesinden yapılan bir sürü fuzuli harcama var + müzeler ücretsiz değil, ciddi bir yabancı ziyaretçi akını oluyor, otobüs otobüs turist taşınıyor bu bölgelere, günümüz teknolojisi elverişli, sanki o çağda şehrin sokaklarında geziyormuşsunuz hissi verecek 3 boyutlu hologram gösterimler yapılabilir.

Köprüler, yollar, hastaneler tamam ama bir ülke aynı zamanda tarihi mirasıyla vardır, hele de en büyük gelir kalemlerinizden biri turizmse.

İtalyanlar tarihi yapılarından küçücük bir taşın üzerine bile yazıp çizseniz affetmiyor, bizim tarihi eserlerimiz üzerinde Ayşe’yi seviyorum yazıyor, arazi üzerinde kurulu antik kentlerin kapalı bölmelerinde afedersiniz çiş kokusundan durulmuyor, bilmem duydunuz mu Priene antik kentinin etrafındaki ormanlığı yakmışlardı birileri, kim bilir mangal mı yapıyorlardı canı yakmadık mi istedi, canım Priene yangına kurban gidiyordu az kalsın.

Yazdığım her şey silindi yanlış tuşa basınca vaktim olunca tekrar yazıcam.

Ne demek yok ?

Ben de cumartesi oğlumu götürmeyi düşünüyorum . Hangi saatlerde acık acaba biliyor musunuz ?
Müze kartıyla mı giriş yapılıyor ?
Müze kapsamindayken sadece p.tesi kapalı idi.muzeyken müze kart gecmiyordu. Şimdi hergun açık ve ücretsiz olmalı. Geçen yıl ramazan bayramında öyleydi.

benim anlamadığım şu neden bizim ve bizim gibi ülkelerin övünme kaynağı,köprüler,yollar,binalar.

gelişmiş ülkelerin övünme kaynağı,halkına yaptığı yatırım.sağlık,eğitim,düşük enflasyon.adamlar 2 senelik çalışmayla araba sahibi,10 senelik çalışmayla ev sahibi oluyorlar.biz de saray yaptık diye övünüyoruz.ee halkın alım gücü,çocuğuna yeterli gidayı alamayan ,faturalarını ödeyemeyen milyonlarca insan ne olacak.senede 2 kere yardım kolisi dağıtılıyor diye övünenler var,pes doğrusu.

dünyanın 7 tarım ülkesinden biriydik.şimdi her şey yurtdışından geliyor.ülkede petrol yok,değerli bir maden yok,elimizde bir tek verimli topraklarımız vardı.o da bitti.hayvancılığa hiç,girmiyorum,et fiyatları malum.

şimdi,bazılarına göre,halkın herşeyi var,nasıl alınıyor bunlar, diyorlar.nasıl mı,herkesin cebinde bir kredi kartı var.sadece asgari ödemesini yapabiliyor çoğu vatandaş,insanlarda bir lüks tüketim çılgınlığı var.ileriyi düşünen yok.on da varsa ,ben de alayım.
kaç kişi bankaların kara listesinde,kaç kişi icralık bunlardan haberiniz var mı?

ha halkı kalkındırmak yerine,devlete borçlandırmak işlerine geliyor,o üstlerinden geçilmeyen yolların,köprülerin yapılma nedeni de,5 li çete .hiç duydunuz mu,sanmam.a haber de bunlardan bahsedilmiyor.

Müze kapsamindayken sadece p.tesi kapalı idi.muzeyken müze kart gecmiyordu. Şimdi hergun açık ve ücretsiz olmalı. Geçen yıl ramazan bayramında öyleydi.
Teşekkür ederim.
C.tesi götürecektim , haftaya ara tatilde götüreyim diyorum , belki daha tenha olur

Erdoğan mülakatı kaldıracakmış, üniversite öğrencilerine telefon, bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti ve internet desteği sağlayacakmış Orijinal fikirler. Bunca yıl sonra nereden geldi acaba aklına

Madem imkan varmış da şimdiye kadar neden yapmamış ?
E yapsın işte, zaten başta o var. Kim tutuyor? Önce bir seçilsin, 2028'e kadar süründürür, seçim yılı hatırlar sözlerini. Kılıçdaroğlu'nun ne zamandır söylediği şeyleri tekrarlıyor. Seçmeni muhalefeti dinlemiyor nasılsa, fark etmez bile.

Ne zaman geçmiyordu? Ben müze kartla girmiştim

Müze halini son dk da görmüştüm resmen, bir sene sonra mı ne Cami olarak açıldı.

Ay kuaförle çok riskli, saç emanet ediliyor

Abla Zeus Altarı kapalı. Eylül’de gitmek istedik Adatepeden sonra, sadece bariyer koymuşlar ne için kapalı o bile belli değildi çok merak etmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…