Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kuaförüm koyu Mhp li her gittiğimde konu siyasete geliyor, malum gündemimiz seçim. Sürekli tartışıyoruz ama yapıcı bir şekilde, geçen gittiğimde ben kararımı değiştiricem sanırım Sinan Oğan oy vericem dedi. Nasıl mutlu oldum anlatamam, çok iyi kazanan biri ama kör de değil. İktidardan şikayet etmeye başladı, Hüdapar ı gençliğinden hatırlıyor ve asla Cumhur İttifakına benden oy çıkmaz artık dedi. Eşi de kararsızdı o da karşısında kim var ki diye söylenip duruyordu o da fikir değiştirmiş Millet İttifakına Ekrem Başkana oy vericem diyor. Bakkalımla çatışmalar devam ediyor ama ondan da umutluyum baya yumuşadı :KK70:
Bir ara bana temizliğe gelen birisi vardı hala telefonla görüşürüz geçen aradı napcan seçimde dedim sendenim dedi bak ben yumuşattım onu sıra komşumun eşinde damardan giriyom onada :ukala::ukala::olamaz:

Devegeçidi Köprüsü, Diyarbakır'da yer alan bir köprüdür. Diyarbakır'ın 20 km. kadar kuzeyinde, Dicle'nin kollarından biri olan köprü Devegeçidi Suyu'nun üzerindedir.[1] Köprü üzerinde yapım yılını ve yaptıranını belirten bir yazıt bulunmamakta fakat bazı kaynaklarda IV. Murad Köprüsü olarak adlandırılan yapının, Bağdat seferi zamanında yapıldığı belirtilmektedir...Şakamı sınız yahu... Hiç mi sorgulamıyorsunuz paylaştığınız şeyleri..

Meriç çevresi Osmanlı topraklarına katıldıktan sonra bu nehir üzerinde gemiciliğin teşvik edildiği ve 19. yüzyıla kadar Meriç’in Ege Denizi’ne kadar uzanan bir suyolu olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bu nedenle Meriç Nehri üzerinde kurulan köprünün her iki kıyısında da gemi, kayık ve sandalların yanaşabilmesi için kesme taşlardan rıhtımlar yapılmıştır. XVI. yüzyılda Meriç Köprüsü.... Ayyy çok komik :KK70:
Devegeçidi Köprüsü (4)-min.png

Bahsettiğiniz köprü aşağıdaki köprü. Bilgiler doğru evet.
İktidarın yapmış olduğu da yine aynı karede.
Köprüler yaptı demek için değil, sizi bilgilendirmek için paylaşıyorum :)

Bu millet mumya yedi mumya. Kapı ne ki?
Düşünsene mumyasın, münasip yerlerini cevizli sucuk gibi dişleye dişleye yiyebilecek insanlarla aynı dünyada yaşamışsın.

Aslında size katılarak yaptım bu yorumu :)
Teşekkür ederim ama benim amacım bilinçsizce her şeyi kutsallaştırdığımızı göstermekti, bu da en sevdiğim örneklerden olduğu için paylaştım. Babam anlatırdı zamanında köylerinde bir yatır varmış herkesin gidip adak adadığı, sel olmuş hasar görmüş başka yere taşıma kararı almışlar. Mezar açılmış içinden 4 ayaklı bir ceset çıkmış köyün imamı merak etmiş araştırmaya karar vermiş kemikler incelenmiş ki gömülen eşşek miş.

Teşekkür ederim ama benim amacım bilinçsizce her şeyi kutsallaştırdığımızı göstermekti, bu da en sevdiğim örneklerden olduğu için paylaştım. Babam anlatırdı zamanında köylerinde bir yatır varmış herkesin gidip adak adadığı, sel olmuş hasar görmüş başka yere taşıma kararı almışlar. Mezar açılmış içinden 4 ayaklı bir ceset çıkmış köyün imamı merak etmiş araştırmaya karar vermiş kemikler incelenmiş ki gömülen eşşek miş.

X