Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben de cumartesi oğlumu götürmeyi düşünüyorum . Hangi saatlerde acık acaba biliyor musunuz ?
Müze kartıyla mı giriş yapılıyor ?

Ben de cumartesi oğlumu götürmeyi düşünüyorum . Hangi saatlerde acık acaba biliyor musunuz ?
Müze kartıyla mı giriş yapılıyor ?

Ziyaret Saatleri​

Ayasofya Müzesi ziyaret saatleri şu şekildedir.
Pazartesi 09:00-19:00
Salı 09:00-17:00
Çarşamba 09:00-17:00
Perşembe 09:00-17:00
Cuma 09:00-17:00
Cumartesi 09:00-17:00
Pazar 09:00-17:00

Giriş Ücreti​

Ayasofya Müzesi giriş ücreti 72 ₺'dir. İndirimli giriş ücret bilgisi bulunmamaktadır. Bu müzede MüzeKart geçerlidir.

Gitmişken yakınında ki yerlere de gidin bence özellikle Yerebatan Sarnıcına, yenilenmiş halini görmedim bende gitmeyi düşünüyorum. Eskiden gitmiştim çok etkileyici bir yer :)

Cok teşekkür ederim .
Ben de cok merak ediyorum Yerebatan Sarnıcını . Gitmişken oraları da gezelim .

Mevzu ayasofya ya gelmiş

Kapatacaklar ya dimi

Hero bacım senden çok rica ediyorum bu tarz paylaşımlara balıklama atlama, önce bir bak doğrumu diye, sonra sen zor duruma düşüyorsun sesin soluğun çıkmıyor, arkasında duramıyorsun yazdıklarının.

Millet ittifakı esim dahil cevremdeki hic kimse benimle aynı görüste değil maalesef siyasetten konu acılınca direkt ters düsüyorum hepsiyle..Tayyibin g.t.n.n kılıyım diyen bir güruh varken kendimizi anlatmak cok zor haşa peygamberden üstün tutuyorlar Erdoganı bir siyasetci ve bir peygamberi neredeyse bir tutacaklar.Kaybederse ortalık bozulacak diyor gecen kayinpederim ortalik düzgün mü baba dedim ya bu tayyip size ne yaptı da beğenmiyorsunuz hic ilac kuyruğunda beklediniz mi ye baglandi konu

Ben gittiğimde freskler açıktı.

Millet ittifakı esim dahil cevremdeki hic kimse benimle aynı görüste değil maalesef siyasetten konu acılınca direkt ters düsüyorum hepsiyle..
Kuaförüm koyu Mhp li her gittiğimde konu siyasete geliyor, malum gündemimiz seçim. Sürekli tartışıyoruz ama yapıcı bir şekilde, geçen gittiğimde ben kararımı değiştiricem sanırım Sinan Oğan oy vericem dedi. Nasıl mutlu oldum anlatamam, çok iyi kazanan biri ama kör de değil. İktidardan şikayet etmeye başladı, Hüdapar ı gençliğinden hatırlıyor ve asla Cumhur İttifakına benden oy çıkmaz artık dedi. Eşi de kararsızdı o da karşısında kim var ki diye söylenip duruyordu o da fikir değiştirmiş Millet İttifakına Ekrem Başkana oy vericem diyor. Bakkalımla çatışmalar devam ediyor ama ondan da umutluyum baya yumuşadı

Sürekli geçmişle kıyaslayan bir nesil var, bugünümüz ve geleceğimiz çalındı haberleri yok

Ayni benim kayinpederim ve babam aynii.Markette yumurtaya zam gelmis diyorum devlet onlara simdi el atar ucuzlar diyor yaa baba diyorum yukselen fiyat ucuzlamaz heh konustu chp zihniyeti diyor bana

Sürekli geçmişle kıyaslayan bir nesil var, bugünümüz ve geleceğimiz çalındı haberleri yok
Valla ben pandemi zamanında hamileyken piyasada tırım tırım iğne aradım bulamadım konusuyorlar ama boşa işte gayet de eczane eczane dolastim kan sulandirici igne icin letgolarda karaborsa yapıyorlardi igneleri mecbur olan alıyordu devlet hic de görmedi bunları

Ayni benim kayinpederim ve babam aynii.Markette yumurtaya zam gelmis diyorum devlet onlara simdi el atar ucuzlar diyor yaa baba diyorum yukselen fiyat ucuzlamaz heh konustu chp zihniyeti diyor bana
Ayyy çok fena malum kanallar mı izleniyor evde, kuaföre gittiğimde hemen kanalı değiştiriyorum mesela, bir arada giderken gazete alıp gidiyordum bekleyenler gerçek haberleri okusun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…