Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Tam da böyle uzun bir yazı yazdığım günün sabahı şöyle bir video gördüm
Körü körüne sevmeyi ben de anlayamıyorum mesela o devletin başında ve sana ne sağlıyor cebine ne giriyor ne çıkıyor vatandaşın yararına çalışmak zorundalar yola gidiyorsun o yollardan geçerken niye para veriyorsun hiç anlamıyorum az bir para da değil yani Osmangazi Köprüsü güncel fiyatını bilmiyorum ama eski fiyatı bile bana çok gelmişti hatta biz bir yere giderken oradan geçmemiştik zamanımız olduğu için de araç da az yaktığı için uzun mesafeyi gitmiştik

su siyaset tartismalari aile ici siddete sebep olacak diye korkuyorum kayinbiraderim akp ye oy vermeyen cehennemde yanar basinizdaki en musluman dindar gorunene vermeniz gerek dedi komsusuyla tartisiyor surekli herkeslede... oyle bir hadis yok dedim hadis degil bu farz diyo herkesle tartisirlar hic susmazlar ayasofyayi acti adam basortuyu serbest etti nankormu bu insanlar dedi bi dovmedigi kaliyo o derece sinirleniyo. es tarafim koyu akpli benimde akp yine gumbur gumbur gelecek gorceksiniz dedi bende orasi belli olmaz dedim

Son düzenleme:
Ayasofya ya yazık oldu Kapıları yediler yaa...Şaka gibi

Geçmediği yollardan köprülerden verdiği paradan haberi vardır umarım,olsun reyiz yaparsa öderiz mantığı.

ya ben tam bilmiyorum yazarmisin rica etsem canim tam siyasetle ilgili bilgim yok benim
Ayasofya, Bizans İmparatoru I. Justinianus tarafından, 532-537 yılları arasında İstanbul'un tarihî yarımadasındaki eski şehir merkezine inşa ettirilmiş bazilika planlı bir patrik katedrali olup, 1453 yılında İstanbul'un Osmanlılar tarafından fethedilmesinden sonra Fatih Sultan Mehmed tarafından camiye dönüştürülmüştür... Amacı Fethin simgesi olsun ve olmayan camii ihtiyacı karşılansın...1934 Yılında Atatürk insanlığın ortak mirasının bir parçası haline de getirmek ve korumak amacıyla müze olmasına heyet kuruluyla karar vermiş... Bence de çok doğru bir karar almış bunu tekrar camii ye dönüştürüldüğünde iyice anladım ben. Camii statüsü kazanınca insanlar kutsal diyerek kapısından parçalar koparıp yemeye başladılar Mermerler kırılmış, kapaklı su haznesinin kapağını kırıp içine ayakkabı koymuşlar...Geçenlerde kapıyı korumak için camekana aldılar mesela

Buyrun burada videosu

Ayasofya ya en az yüz kere gitmisimdir. En son geçen yıl çocukları götürmüştüm.kapinin önünde polisler kimseyi başörtüsüz sokmuyorlardi içeriye. Neden dedim. Çünkü camii dediler. İçeride ki freskler ne olacak o zaman dedim. Hadi abla gideceksen gir , girmeyeceksen bekleme yapma dediler. Bu yigidolar kapının yenmesine nasıl izin vermisler

Köprü demeyin bana
Dedim vallaa az kaldı kemirecez sonunda:))
Ben hiç gitmedim görmek istedim de kısmet olmadı aslında,kıbrıstayken camiye gitmiştik gezme için ayağımızda şort vardı uzun etek verdiler giyin diye.Caminin kuralıdır aslında örtüyle girmek,karnı açıkana göz yumuldu belkide şaka şakaa :))

Tamamen müze halindeyken gidip görmüştüm. Freskleri kapatıyorlarmış sanırım ama bu oranın bir camii olmadığı sonucunu değiştirmez. Ben karşıyım kiliselerin camii, camiilerin kilise yapılmasına. Ne için yapıldıysa o haliyle korunmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…