Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Eki Görüntüle 3231071 siz soğan davasından devam edebilirsiniz bizim farkli hedeflerimiz var
Neyi yarıştırıyorsunuz anlamadım ki, bunlar olması gereken şeyler zaten. 1994 yılından beri uzaya uydu gönderiyoruz zaten şimdiki hükümetle ne alakası var. Bunlar iletişim uyduları her ülkenin var zaten. Türksat bir şirket. 1994 yılından beri uzaya uydu gönderiyor hükümet değişse de göndermeye devam edecek. Tayyip Erdoğanla bir alakası yok yani

Devegeçidi Köprüsü, Diyarbakır'da yer alan bir köprüdür. Diyarbakır'ın 20 km. kadar kuzeyinde, Dicle'nin kollarından biri olan köprü Devegeçidi Suyu'nun üzerindedir.[1] Köprü üzerinde yapım yılını ve yaptıranını belirten bir yazıt bulunmamakta fakat bazı kaynaklarda IV. Murad Köprüsü olarak adlandırılan yapının, Bağdat seferi zamanında yapıldığı belirtilmektedir...Şakamı sınız yahu... Hiç mi sorgulamıyorsunuz paylaştığınız şeyleri..

Meriç çevresi Osmanlı topraklarına katıldıktan sonra bu nehir üzerinde gemiciliğin teşvik edildiği ve 19. yüzyıla kadar Meriç’in Ege Denizi’ne kadar uzanan bir suyolu olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bu nedenle Meriç Nehri üzerinde kurulan köprünün her iki kıyısında da gemi, kayık ve sandalların yanaşabilmesi için kesme taşlardan rıhtımlar yapılmıştır. XVI. yüzyılda Meriç Köprüsü.... Ayyy çok komik

Eklentiler

• Screenshot_20230410_223651_Chrome.jpg
    149,9 KB · Görüntüleme: 46

Uuzun uzun yazmış bir de kıyamam
Çabana emeğine yazık aslında

Erdoğan dan önce ki hukumetlerin aklına sondaj gemisi yapmak yada iha siha yapmak gelmemiş nedense

Erdoğan dan önce ki hukumetlerin aklına sondaj gemisi yapmak yada iha siha yapmak gelmemiş nedense

Aslında akıllarına gelmiş

"Türkiye’nin yerli İHA üretmek için geliştirdiği ilk proje olan İHA-X1-Şahit projesi Mart 1990 tarihinde başlatılmıştır. X1-Şahit, İHA’sından iki adet üretilmesine ve başarıyla uçurulmasına rağmen bütçe sorunlarından dolayı seri üretime geçilmemiştir."

Senin nick devamlı teyzenin ses tonuyla yankılanıyor kafamda gördüğümde söylemeden edemedim şimdi

Fatih, Kanuni ve Yavuz sondaj gemileri bildiğim kadarıyla yurt dışından alındı.
Türkiye!de yapılmadılar. Parayla aldık.
Başka yaptığımız sondaj gemisi varsa kaçırmış olabilirim

Sondaj gemisini biz yapmıyoruz alıyoruz. Gemi, Kasım 2021'de TPAO tarafından Daewoo'dan 180 milyon Amerikan doları karşılığı satın alındı. Güney Kore'deki Okpo Limanı'ndan 7 Mart'ta yolculuğa başlayan gemi, 19 Mayıs'ta Mersin'in Taşucu NATO Limanı'na vardı. Geminin adı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Abdülhamid Han" olarak değiştirildi... Gemiyi bizzat görmüş biriyim bu arada var yani. Bu yaz Taşucundaydım gemi de orada demirlemiş bir şekilde aylarca bekledi. Aklına gelmemek demeyelim de belki de bu kadar para vermeye gerek yoktu. Henüz bir faydasını görmüş değiliz sonuçta.

Bayraktar Holding 1958 yılında kurulmuş bir özel bir şirket. Erdoğanın damadı olmasa adını bile duymayacağınız özel bir şirket.

Bak ne güzel dedin para yokmuş diye tamda bu yüzden Tayyip diyor millet..neyse hanımlar ha size anlatmisim ha duvara 3 maymunu oynamaya devam edeceksiniz takım tutar gibi parti tutmayla olmuyo anlayacağınız elle tutulur biseyler sunun kk da bunları yaptı bi dikili ağacı var deyin anliycam ama yok yani yok ben yolumdan dönmem sizde donmeziniz uzatmaya gerek yok..

Fatih, Kanuni ve Yavuz sondaj gemileri bildiğim kadarıyla yurt dışından alındı.
Türkiye!de yapılmadılar. Parayla aldık.
Başka yaptığımız sondaj gemisi varsa kaçırmış olabilirim
Gemi inşaatı ve gemi makineleri muhendisi diploması sarın hemen ordan reisimizee asdff

Burası Facebook gönderisi dolmuş sanırım, benim donu delik, burnu borçtan kurtulmayan, parasız kalınca zengin ablalarına yanlayan dayım da bu gönderileri paylaşıyor. Ben de ekmek arası yapar yersin artık diyorum, kuru ekmek ve soğan ikilisi malum artık lüks.

Yapılan Siha ve İha’ları da Tusaş gibi kurumların mirasıyla yaptı. Teşekkür ederiz. Kaldı ki bizim ülkemizin uçak fabrikası vardı, kim kapattı? Sovyetler de böyle övünürdü, ne oldu? Halk fakirse bunlar tutmaz.

KK ne ara ağaç dikecekti ki?21 yıldır AKP iktidarda.

Kız hero_girl bana ne alintiladin, anlamadım. Zarar eden projeyi işleme koymadan önce 'amaclarimiz' diye yazmışlar. Ne deselerdi, "yandaş şirketleri zengin etmenin, hazineden beslemenin 101 yolu" mu deselerdi?
Samimi üç sorum basitce suydu.
1) normalde 12 bin feribotlu geçişi olan yerde 45 bin geçiş sözü verip hazineden her gün ortalama eser başına 6.600.000 TL ödemek, asgari ücretin 8.500 olduğu yerde sence mantıkli mi? Bu bir hizmet mi? Madem paylaştığın resimdeki gibi çiftçi dostlarilar bu paralarla çiftçilere destek olsalar ülke tarımda şaha kalkmaz miydi?
2) alt tarafı bir köprüden geçerken 200+ para ödemek sence normal mi?
3) sırf kopruden geçen olmuyor diye feribota yüzde yüz zam yapmak halkı sevmek mi oluyor???
Sorularım bunlar tam olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…