Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bak ne güzel dedin para yokmuş diye tamda bu yüzden Tayyip diyor millet..neyse hanımlar ha size anlatmisim ha duvara 3 maymunu oynamaya devam edeceksiniz takım tutar gibi parti tutmayla olmuyo anlayacağınız elle tutulur biseyler sunun kk da bunları yaptı bi dikili ağacı var deyin anliycam ama yok yani yok ben yolumdan dönmem sizde donmeziniz uzatmaya gerek yok..
Nasıl dikili ağacı olsun iktidara gelmedi hiç ayy çıldırcam :KK70:

Bak ne güzel dedin para yokmuş diye tamda bu yüzden Tayyip diyor millet..neyse hanımlar ha size anlatmisim ha duvara 3 maymunu oynamaya devam edeceksiniz takım tutar gibi parti tutmayla olmuyo anlayacağınız elle tutulur biseyler sunun kk da bunları yaptı bi dikili ağacı var deyin anliycam ama yok yani yok ben yolumdan dönmem sizde donmeziniz uzatmaya gerek yok..
Köprülere bir şey yazmadınız. Osmanlı zamanında Tayyip Erdoğan vardı da bizim mi haberimiz yok :KK70:Şaka gibi gerçekten 2 tanesini kontrol ettim ikisi de Osmanlı zamanında falan yapılmış :KK70: Sonra sizi kandırıyorlar deyince bize kızıyorsunuz. Çok pis kandırmışlar yaaa :KK70:

Son düzenleme:
Kız hero_girl hero_girl bana ne alintiladin, anlamadım. Zarar eden projeyi işleme koymadan önce 'amaclarimiz' diye yazmışlar. Ne deselerdi, "yandaş şirketleri zengin etmenin, hazineden beslemenin 101 yolu" mu deselerdi?
Samimi üç sorum basitce suydu.
1) normalde 12 bin feribotlu geçişi olan yerde 45 bin geçiş sözü verip hazineden her gün ortalama eser başına 6.600.000 TL ödemek, asgari ücretin 8.500 olduğu yerde sence mantıkli mi? Bu bir hizmet mi? Madem paylaştığın resimdeki gibi çiftçi dostlarilar bu paralarla çiftçilere destek olsalar ülke tarımda şaha kalkmaz miydi?
2) alt tarafı bir köprüden geçerken 200+ para ödemek sence normal mi?
3) sırf kopruden geçen olmuyor diye feribota yüzde yüz zam yapmak halkı sevmek mi oluyor???
Sorularım bunlar tam olarak.
Çalışmadığı yerden soruyorsun
Sana şimdi bikaç uzay mekiği fotosu atsın da gör bakalım el mi yaman bey mi yaman

Şeyi söylemediniz ama. Türkiye'deki açlığın sebebi Kemal Kılıçdaroğlu demiştiniz.

X