Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
haksiz miyim mune, kıskanıyor dedigi ulkenin avantajlarini sayiyorum, saya saya elim yoruldu, hala ücretsiz yuzme diyor, gercekten gel de delirme, keske ulkemin geleceği bazılarınin oy kullanmasina bağlı olmasaydi

İstediğine ver istersen kalp çiz pusulaya banane

Neden? Ne olmuş da herkes AKP'den soğurken baban birden AKP demeye başlamış? Özel değilse ayrıntıları merak ettim konuşmadaki. Belki göremediğimiz bir şeyi gördü.

Gezmeye değil temelli istiyorum tl bu değere 20 senede düştü.. düzelmeside birgünde olmayacaktır…
İnşaat tecrüben var mı? Doktor mühendis kalmadı da şimdi inşaat ustası kalmamış ülkede. Fransa'ya gitmişler, çok iyi kazanıyorlarmış.

İnşaat tecrüben var mı? Doktor mühendis kalmadı da şimdi inşaat ustası kalmamış ülkede. Fransa'ya gitmişler, çok iyi kazanıyorlarmış.
Okumus insanım ama maalesef keske usta olsaydım burda da daha cok kazanıyolar zaten.. ama zor zanaat ..

haksiz miyim mune, kıskanıyor dedigi ulkenin avantajlarini sayiyorum, saya saya elim yoruldu,
Yaşadığınız ülkenin avantajları konusunda kesinlikle haklısınız, yan dairemdeki komşum Almanya’da yaşıyor senede 3 hafta izinleri var, izinde buraya geliyorlar.
3 çocukları var iki tanesi yetişkin, büyük oğulları kızımla yaşıt 28 yaşında mühendisti yanlış hatırlamıyorsam, geçen sene evlendiğinde oğlan kendisine ev satın almış altına da BMW jip çekmişti balayına da İspanya’ya gitmişler ve bunların hepsini çocuk kendi parasıyla yapmış.
Ortanca Avukat olacaktı geçen sene okulu bitirmeden önceki sınavları vardı gelemedi o yüzden.
Küçük liseye gidiyor, çocuk doğdu 2 yaşından beri yüzme, basketbol her türlü sosyal aktiviteye gidiyor bunları da ücretsiz yapıyormuş, ki komşularım adam bir fabrikada işçi karısı da belediyede memur, maaşlarını siz az çok tahmin ediyorsunuzdur, ben net bilmiyorum söylemişlerdi ama tam aklımda değil o yüzden kafadan atmayayım şimdi.
Türkiye‘de 2 evleri Almanya da bahçe içinde bir evleri var, genelde kendi jipleriyle geliyorlar, arabayla gelmezlerse havalimanında araç kiralıyorlar, buradayken gezmedikleri şehir kalmıyor ama yalan yok geçen sene geldiklerinde Türkiye pahalanmış dediler, bir de şey dediler Almanya’da bizdeki gibi markaların çakması olmazmış orijinali satılırmış, Türkiyede ne kadar çok çakma ürün var dediler

Alah bilir senin çocukluğunda buzdolabı da yoktur

20 yıl önce tüm Türkiye dünya turuna cikibaliyordu zaten şimdi değişti hersey hey Allah'm ya bacım benim ne annem ne anneanem mahalleden dışarı çıkamamış ben her sene egede tatile gidiyorum merak etmeyin size agladıkları kadar ölmedik yani bizim için okadar endiselenmeyin kimliginizle dünya turuna çıkın siz ben Türk kimligimle bi yere gitmesemde olur 81 il yetiyor bana..millet ittifakı kazanırsa elimizdeki 81 ilin 40 kalırsa 40 yla idare edecez mecbur malum pkk ya söz verdiniz ülkenin dogusunu hediye edeceksiniz..He maasinla ne yapabiliyorsun diyosan mesela haziranda kardeşimin düğünü var bir tane bilezik aldik elbisesi ayakkabısı saymıyorum bile çoluk çocuk giydik taktik bi sorun yaşamadık açlıktan ölmedik hala ayaktayız

Elmayla armut kıyaslasan yine iyiydi de
Elmayla uzay mekiği kıyaslıyorsun olmuyor be niloya

Lütfen biri beni Almanyaya fişeklesin.

Onlar bile pahalanmis diyor bak bir ustteki uye acliktan ölmedik cook şükür diyor o da bilenzik almis kardesine düğün için, verdiğin bilezik ornegi superdi

21 yıl önce analarımızın başındaki örtüleri zorla actiririyorlar mıydı?Baş örtüsü ve din elden gidiyeyah argümanlarından başka savunabileceğiniz bir şeyler kaldı mı?

Onlar bile pahalanmis diyor bak bir ustteki uye acliktan ölmedik cook şükür diyor o da bilenzik almis kardesine düğün için, verdiğin bilezik ornegi superdi
Yıkılmadım ama ayakta da değilim diyor ama belli etmiyor ele güne

Neden tüm bunları okurken canım ülkem, neyleyim gurbet elleri diyemiyorum? Neden kalbim kırılıyor da içimde Mehter Marşı çalmıyor? Vatansever olmadığımdan mı, insan olduğumdan mı?

Neden tüm bunları okurken canım ülkem, neyleyim gurbet elleri diyemiyorum? Neden kalbim kırılıyor da içimde Mehter Marşı çalmıyor? Vatansever olmadığımdan mı, insan olduğumdan mı?
Bizi niye insan gibi yaşamaya layık görmüyorlar diyoruz işte

Ben de imrendim. Az daha okuyup boyacı sıvacı olsaydım dedim. Kim ne yapsın beni orada
Okumakla olunuyo mu kızz
Bilezik önemli lütfen ama şıngırtadıp bulasık yıkıyoruz onları satmıyoruz ama tl olarak tutarsak z.çtık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…