Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İmamoğlu vaatlerini yerine getirmedi... Devamlı kaçamak cevaplar verdi. İstanbula çok üzüldüm gerçekten.

LGBT yide savunuyor musunuz başımıza taş yağacak taş her şey normal geliyor daha fazla mi ülkeyi berbat etmek istiyorsunuz
Ya size ne LGBT’den? Bu sizi neden bu kadar rahatsız ediyor? SİZE NE KİMİN KİMİNLE SEVİŞTİĞİNDEN? Kendi işinize baksanıza siz.
Böyle ahlak bekçiliği yapan ne kadar insan varsa başta kendi ailesine sonra akraba çevresine bakıyoruz taciz, tecavüz, ensest…
Bu zihniyetle aynı ülkede yaşadığımız için başımıza taş yağmasına ihtiyaç olmuyor.

En sakin insan bile atıyorum 40-50 sayfa sonra salak, koyun, beyinsiz hakkim helal değil demeye başlıyor.
Geçen senelerdeki seçim başlıklarında da masaallah ne sakin ne edepli açıklıyor dedigimiz arkadaslar, son sayfada dayanamayip edebi bozmuştu :)

Evet, sizden sonra birinin salak demesiyle başlamış her sey.
Satır satır okuyordum, bu günden sonra vazgectim okumayacam.

Kötü uslûplara da kahkaha gülme butonuna tikaniyor, öyle olunca suç degil gibi görülüyor :)

En göze çarpan ulaşımda indirim vaadleri. Yaa İstanbul İstanbul olalı böyle trollenmedi

En göze çarpan ulaşımda indirim vaadleri. Yaa İstanbul İstanbul olalı böyle trollenmedi
Aslnda petrol (mazot,benzin,lpg) bu kadar zamlanmasa yapardı ki ulasımla ilgili yaptgı şeyleri yengenc arkdasımzda yazmıstı okuyabilirsiniz. Bu arada petrole zammı o yapmadı kim yaptı biliyomusunuz?

Aslnda petrol (mazot,benzin,lpg) bu kadar zamlanmasa yapardı ki ulasımla ilgili yaptgı şeyleri yengenc arkdasımzda yazmıstı okuyabilirsiniz. Bu arada petrole zammı o yapmadı kim yaptı biliyomusunuz?
Dünya genelinde zaten tekel petrol . O yüzden bı merkez belirler fiyatları.
Yanan otobüsleri de mi o yaktı? Size kötü bi haberim var kendisi üretimini yapmıyor
Bakım için başvuran Mercedesi kabul etmemiş.

Kafasına göre bir firmaya vermiş otobüs bakımlarıni Sonuç bu. Liyakat diyoruz ya, burda da o eksik

Bence CHP senin heykelini dikmeli Mune
Aman yok hiçbir partiyle adım bile yan yana gelmesin istemem, kusura bakılmasın da siyasetin olduğu yerde yalan da çok oluyor gıybet de çok oluyor, ben kimsenin anasına karısına kızına, inancına kadar laf söyleyip dün söylediğimi bugün çevirip buna da beka için halk için diyemem, bundan 17-18 yıl evvel muhtar adayı olayım diye teklif geldi kabul etmedim, benim günahım bana yetiyor vatandaş vebali alamam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…