Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hdp ile ortak olunca cumhuriyet kadını no oldun sen yazık kafana

Engin tarih bilgilerini paylaşırsan sevinirim,koyun ve salak demedim ayrıca,onu nereden çıka diyen bi insan zaten CHP’li olmaz olamaz
Kanka adayınız 2 kelimeyi bir araya getiremiyor madem laik bi ülkedeyiz niye türbana bez prcası diyor sonra çarşaflı kadınlara saldırıyorsunuz ama biz sizin acık giyiminize karışıyor muyuz istediğinizi yapın soyunun zerre umrumda değil ama sizin partinizin bize saygısı yok bize saygısı olmadığı için bizim hiç yok

Ayrıca herkes istediğine vermekte özgür size batan ne madem bu kadar akıllı zekisiniz eminim çoğunuz muslumansınız ama din düşmanlarını Allahı savunur gibi savunuyorsunuz yazık

Ya arkadaş ben çarşafa falan saldirmadim,bir sakin olsana sen.

Yaşlı başlı karısın senle ugrasmam defol git istediğin partiye ver
Tabi ki istediğim partiye oy vericem.Aklı hür irfanı hür bir kadınım ben. Güdülerek çobanın peşinde o ova senin bu otlak yine senin gezen bir koyun değilim tabi.Gidin dişlerinizi fırçalayın ağzınız leş kokuyor.

Dişlerimi günde 7 kez fircalıyorum emin ol ama senin koltuk altın leş gibi ter kokuyordur saçın kuramasın diye yıkanmıyorsundur bile eminim

Dişlerimi günde 7 kez fircalıyorum emin ol ama senin koltuk altın leş gibi ter kokuyordur saçın kuramasın diye yıkanmıyorsundur bile eminim
Şimdi buraya birseyler yazacam ama maalesef anlayamayacaksınız. Seviyesiz yazışmalarınız ve leş üslubunuz yüzünden de ceza alamam.
Ps:7 kez fırcalarsanız diş mineniz çizilir ve matlaşır. Günde 3 yeterli. Ama sizin leş koku sokak ağzından kaynaklı fırcalamakla gecmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…