Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben Cumhur ittifakına oy atın demiyorum ki sizin partiniz sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıyorsunuz ama lafa gelince sizin desteklediğiniz partiye destek vermeyen salak oluyor
Yoo ben salak manyak demem insanlara lafımı söylerim giderim nasıl anlarsa..elit kimliğime zarar gelsin istemem sonuçta görünen köy kılavuz istemez✌️😂görün diyoruz görün o at gözlüklerini çıkartın diyoruz

Ben Cumhur ittifakına oy atın demiyorum ki sizin partiniz sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıyorsunuz ama lafa gelince sizin desteklediğiniz partiye destek vermeyen salak oluyor
Estağfurullah hepsi demeyelim de büyük büsbüyük çoğunluğu diyelim.

Lafa gelince en büyük müslüman sizlersiniz ama dine karlı bi partiye bayılan da
Yoo ben salak manyak demem insanlara lafımı söylerim giderim nasıl anlarsa..elit kimliğime zarar gelsin istemem sonuçta görünen köy kılavuz istemez✌️😂görün diyoruz görün o at gözlüklerini çıkartın diyoruz
Yoo ben salak manyak demem insanlara lafımı söylerim giderim nasıl anlarsa..elit kimliğime zarar gelsin istemem sonuçta görünen köy kılavuz istemez✌️😂görün diyoruz görün o at gözlüklerini çıkartın diyoruz at gözlüğü ile bakan sizlersiniz
Çok şükür at gözlüğü takmadım çevremde sizin gibi düşünenler dolu hep iktidarı kötüleyerek kendi partisini yüceltmeye çalışıyor yazık siz Erdoğan kazanmasın da hdp kazansın zihniyetindesiniz

Kendini alıntılayıp kendine yazıyor, daha monolog aşamasında çok da şaapmayalım, hadi uyuyalım da günler çabuk geçsin😁
Kanka ben burda yeniyim ya hani pek bilmemem normal ama sizin partininiz baş baş bagırıyor hdp ypg pkk diye hala seviyorsanız ben vatanımı seviyorum diyip yapmacık olmayın yani

Kanka ben burda yeniyim ya hani pek bilmemem normal ama sizin partininiz baş baş bagırıyor hdp ypg pkk diye hala seviyorsanız ben vatanımı seviyorum diyip yapmacık olmayın yani
Vatan=Hükumet değildir,bunu idrak edebildiğin zaman tartışabiliriz.Bu üslupla asla tartışmam zaten seninle.

Lafa gelince en büyük müslüman sizlersiniz ama dine karlı bi partiye bayılan da

Çok şükür at gözlüğü takmadım çevremde sizin gibi düşünenler dolu hep iktidarı kötüleyerek kendi partisini yüceltmeye çalışıyor yazık siz Erdoğan kazanmasın da hdp kazansın zihniyetindesiniz
Hep kendi partimi mi koruyorum..ben sana saatlerce oturup tane tane nedenleriyle videolarıyla anlatsam yine anlamayacaksın..bir kulaktan girip anında diğerinden çıkacak bende sinirlendiğimle kalıcam..görebilsen bir bilebilsen ne haldeyiz anlayabilsen..evet 6lı masa kazansın çünkü ben cumhuriyet kadınıyım

X