Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu arada bi gözattım da biz amerika petrol göndermiyorz galiba? Zaten var olan ham pettolümüz burda rafineride işlenebilir kadar cıkıyor ama aldgmzıda ırak rusya ve kazakistsndan alıyomusuz
Rafineri fiyatını ABD dolar üzerinden belirliyor. Doları karşılıksız basıyor. Siz dolar kullandığınızda ABD kazanıyor. Anlıyor musunuz? ABD için dolar kağıt başka bı anlamı yok.

Şimdi arz talep dengesi ile başlamak istemiyorum

Konu yine aynı noktaya geliyor? Dolar benm ülkemde son yıllarda neden bu kadr frıladı? Savunma sanayide dısa bagımlı olmayalım diyosunuz hersey düzelir diyosunuz? Biz her konuda tarım, gıda, yedek parça, vs vs aklınıza gelebilecek her konuda dısa bagımlıyız? Eskiden kendimize yetebilen konularda da dısa bagımlı olduk neden? Neden benm ülkemin haberleşme sistemi( ki en mahrem olanıdırı bi ülke için) satıldı özelleştrildi?

Bu ülkede, bu ülke için kullanılıyor. ABD den almıyoruz. Dolar vermiyoruz
Bittimiacaba petrol, ihalar falan tamam bunun erdoganın devamlılığıyla ilgisi nedir?gelen hükümet durdurucak mı bu teşebbüsleri. Ya da erdogan olmasaydı bunlar gerceklesmeyecek mıydı? Konu ülkemizin ekonomik bagımsızlıgı tamam da erdoganı neden özel teşebbüslerdeki bu başarıların ana sebebi gibi bahsediyorsunuz.

Kılıçdaroğlu yerel yönetim istiyor. Ülke bütünlüğünü bozmak demek bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…