Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
ya şu sizinkilere soylede bana begenmedim atmasinlar :KK53: peygamberimiz tas atana gül at demis bana hep begnemedim atiyorlar taş gibi geliyor bana sen bari gül at :KK53:
Bizimkiler kim yahu 😅
Siz biz olarak ayrıştırma. Sonuçta Kılıçdaroğlu da kazansa Erdoğan da, biz yine burada kadın dayanışması yapacağız konularda :)
Ben valla beğendiğimi beğeniyorum 😂

Bizimkiler kim yahu 😅
Siz biz olarak ayrıştırma. Sonuçta Kılıçdaroğlu da kazansa Erdoğan da, biz yine burada kadın dayanışması yapacağız konularda :)
Ben valla beğendiğimi beğeniyorum 😂
ben halbuki taraf bile degilim kararsiz secmenim ama ona ragmen begenmedim aliyorim

orasi bir gercek kadin dayanismasi baska bisey

keske o dayanismayi ulkede de gostersek be :KK14::KK14:

Sorun orada zaten sadece Erdoğan diyorsunuz. Neden Erdoğan sorusunun cevabı hiç birinizde yok
Benim kendimce cevabım var. Ama yazınca aynı şekilde karşılık alamıyorum.
İçinden eleye eleye yine bildiğiniz yerden gidiyorsunuz.
Ben haklı bulduğum şeylerde haklı diyebiliyorum. Mesela Kılıçdaroğlu'na seccade konusunda haksızlık yapıldığını belirttim. Oy vermeyecek olsam da bile bile adamı kötülemek vicdanıma sığmaz.
Aslında O'nun kazanmasını da bir yandan istiyorum. Çünkü vaatlerini yerine getirebilecek mi görmeyi gerçekten istiyorum. Görebilmek için de kazanması gerek tabi. En azından Erdoğan karşıtı kesim diyebilsin ki O'nu gördük denedik. Kimin iyi kimin kötü olduğunu anlamak için iktidarın değişmesi gerek evet..
Ama benim gönlümden geçen de belli ..

Benim kendimce cevabım var. Ama yazınca aynı şekilde karşılık alamıyorum.
İçinden eleye eleye yine bildiğiniz yerden gidiyorsunuz.
Ben haklı bulduğum şeylerde haklı diyebiliyorum. Mesela Kılıçdaroğlu'na seccade konusunda haksızlık yapıldığını belirttim. Oy vermeyecek olsam da bile bile adamı kötülemek vicdanıma sığmaz.
Aslında O'nun kazanmasını da bir yandan istiyorum. Çünkü vaatlerini yerine getirebilecek mi görmeyi gerçekten istiyorum. Görebilmek için de kazanması gerek tabi. En azından Erdoğan karşıtı kesim diyebilsin ki O'nu gördük denedik. Kimin iyi kimin kötü olduğunu anlamak için iktidarın değişmesi gerek evet..
Ama benim gönlümden geçen de belli ..
Bakın ne kadar güzel düşünmüşsünüz, deneyelim beğenmezsek göndeririz gider öyle değil mi :)

X