Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Muhalefetin verdiği tüm önergeleri içeriğine bakmadan reddetmeye alışık olan AKP’li milletvekilleri, kendi verdikleri tasarı maddesine de muhalefetin “kabul” oyu verdiğini görünce toplu olarak “red” oyu kullandı.... Nedense bu geldi aklıma

Aynı tarafta olmamak için kendi kendine sıfır vermekasdfff

Kim hazır yaşayıp millete şükür dersi verecek sonra?

Dedim ya,o bir prenses Selena.
Cok basit bi espri olcak hepinizden özür dileyerek yazıyom ama.. hani dizide 3 kere seslenince gekiyodu ya bu selena.. şurda da 3 kere seslenince gitse keske.. yasıda küçük bence yeni neslinde böyle olması üzüyo ya beni sinirlenmeyi geçtim

BDV’de açılan konuları görüyoruz sonra, Allah herkese sağlıklı ömürler versin, hastalık vs bakıma ihtiyaçlık bir durum olmadan kimseyle iç içe yaşayamam, yan başıma dön başıma, azıcık aşım kaygısız başım.

Ben kazıyıp alırım zira benim için başarının tarifi kendi başına elde edebildiklerindir, bu illa bir ev olmak zorunda değil, gider çadırda yaşarım en azından derim ki çadırı ben aldım, benim çadırım, içinde de ben yaşıyorum.

Yazarken aklıma düştüler yine, Allah depremzedelere yardım etsin, kiralık ve satılık ev fiyatları deprem sonrası iyice uçmuş, herkesin anası babası atası yaşamıyor veya evlatlarını oturtacakları bir evleri yok, çoluk çocuk perişan hepsi, en azından o insanları düşünüp biraz daha hassas yaklaşılabilir ekonomik şartlarla alakalı yorumlara.

Canım ev var ev var ucuzu var pahalısı var sen azıcık mantıklı ol söylemek için söyleme birşeyleri
Ablacım, hayat standardı yüksek olan ucuz evde oturmak zorunda mı? Sanane pardon?
Biraz aklınızı kullansanız keşke sizde, yazmak için yazmayın ya komik duruyor aşırı akjdjsjdjd.

Aslında gerçekten üzücü genç kızlarımızın böyle hayatlar yaşaması.

Et demişken, şu açıklamaya bakın. Tartışmak boşa nefes tüketmek demek. Hep bir alternatif var zaten, atalarımız dedelerimiz atın necasetinden arpa ayıklayıp yemişe kadar yolu var
Sizde kokuyosunuz artk sizide değiştrmek lazım ama gitmiyosunuz kene gbi yapstnız iliğimizi kemiğimizi kurttunuz

Ay kız sana ne yazmıştım ya nolur söyle

Burada artık milletçiler dostumdur kimseye laf etmem ettirmem
kp kyv arsama ev(prefabrik) yaptirmak istiyor diye bir konu acmistim ..bana ohooo coktan o evi dikecekler gibi bir yorum yapmistin cok sinir olmustum ve ilk konimdan engelledigim sendin itiraf kosesi gibi oldu

sonuc:ev dikemediler kaynimin evine yerlestiler

Et demişken, şu açıklamaya bakın. Tartışmak boşa nefes tüketmek demek. Hep bir alternatif var zaten, atalarımız dedelerimiz atın necasetinden arpa ayıklayıp yemişe kadar yolu var
bana kokmuyor benim icin yapsinlar nolur..kuyruk yagina ekmek banabilirim o kadar seviyorum

Canım kayınbabayla kaynanayla oturmanin neresi hazıra konmak oluyor siz becerebiliyorsaniz sizde oturun
Sen okuduğunu da anlamıyorsun.
Kayınpederin, ailenizin verdiği ev diyor. Kayınvalideyle oturmak demiyor.
Ayrıca evet hazırcılık, o insanlar yapmış etmiş evini düzenini kurmuş, siz hazır kurulu düzene zart diye konuyorsunuz.

Sonra gelip bize 20 000 in nesi yetmiyor diyor.

Ay böylr bir konu hatırlıyorum ama nicki hatırlamıyorum. Nick mi değiştirdin

Kim kudurmuş ben görmedim.
İsim vermeyeyim boş ver, topikte kim hangi partilidir bakmayız sizler biliyorsunuz, site kuralına aykırı bir şey yazılmışsa da ister siyaset bölümünde olsun ister diğer bölümlerde olsun gerekeni yaparız bunu da biliyorsunuz, ona rağmen taraflısınız dendi:))
Yahu biz kendimiz partizan değiliz ki neyin taraflısı, hele holiganlık boyutunda fanatizmden nefret ederim, partiler onların başkanları babamın oğlu değiller, o yüzden hiçbirine ölümüne bağlı olamam doğrusu, gerçi babamın oğlu olsalardı da bağlılık bir yere kadar olurdu, insan yeri geliyor babasına bile rest çekiyor, partiler ne ki ben mevcut partilerin hepsi gitsin yerlerine yenileri gelsin özellikle de genç kadın liderler olsun, meclisi ülkeyi kadınlar yönetsin istiyorum, bu taraflılıksa kadınlardan tarafım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…