Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yer binle bir ayda iki çocuk bakacan ev Alican bunu dünyanın hiç bir yerinde yapamazsın canım
Abla bak iftar vakti geliyor, kocan işten gelecek yemeğini hazır et, oruç başına vurmuştur şimdi onun kalbiniz kırılmasın karşılıklı. Dünyanın hiçbir yerinde yapamazsın diyor, kaç dünya gördün sen?

Feraset olmadıktan sonra bu saydıklarınız siz de pek işe yaramamış,sabah akşam gelip buraya para para diye ağlamaktan başka.
Çok şükür eğitimim de param da var,siz kendinize yanmaya devam edin.
Modinas kelimeleri sırf fonetik olarak kulağa hoş geliyor diye sağa sola serpip durmayın. Ferasetin sözlük manası nedir?Of cidden herşeyin ama herşeyin niteliklisi güzel

Boş konuştuğumu düşünüyorsan cvp vermeyin birde yazılı derte değiliz

Selena12 çalışıyor mu?
Yer binle bir ayda iki çocuk bakacan ev Alican bunu dünyanın hiç bir yerinde yapamazsın canım
Yirmi bin birim parayla inanmazsın ama isvicrede bile ev alınıyor. Ve adamlar faiz almıyor aldgn kredide. Kira öder gbi aylık bin 2 bin gbi birim rakamlara ev sahibi oluyorsun.. orda 20 bin birim para da cok iyi para bu arada.. ziraa tavuk 5 birim para mesela

Canım herkesin karnı doyuyor zaten kirada olan bir kişide bütçesine göre kira bulursa birikim yapabilir diğer türlü birikim yapamazsınız
Sizin karın doyurmaktan anladığınız ne acaba çok merak ettim. Birikim nereden çıktı Biz diyoruz ki insanların tek derdi kira ve mutfak masrafı olmuş siz diyorsunuz ki birikim

Otur da birim nedir kur nedir onu anlat şimdi. Hadi bakalım sen kaşındın.

Valla bizim avrupacilarda diyorlar ki bizim paramız burda değerli orda hiç bir şey etmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…