Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Uyuşturucu, sigara ilkokula kadar düştü zaten gençler eğitimsizlikten ve eğitim kalitesinin düşmesinden, umutsuzluktan, gelecek kaygısından kötü yollara çekiliyor her gün görüyoruz. Erişim nasıl kolaysa bu zehirlere artık. Hiç bir elle tutulur güzel bir yanı yok. Medeniyet görmek istiyoruz, adalet istiyoruz, eğitim istiyoruz, güzel şeyler duymak istitoruz artık yeter.

Fetöyle kol kola ben gezdim demi,tarikatlarıda millet ittfatı beslemişti sahi nasıl unuttum ben onu daha çok sayarımda utanırsınız sonra.

Açılım varken de oy verdiniz mi?

En son ne zaman kitap okudunuz? Haber takip edemiyorsunuz bari kitap okuyun. Herkes, badire, yeğen, bir şey, her yer... Bunların doğru yazımı bu şekilde.

İngiltereye git orda daha çok var
İngiltere’de ve Dünya’nın pek çok yerinde göçmen var. Keza İngiltere başbakanı bir Hindistanlı iken İskoçya başbakanı bir Pakistanlı oldu. Ben mültecilerden bahsediyorum. Dünyada en çok Suriyeli Türkiye’de var. Burda 3 milyon 700 bin diyor ama benim kanaatim 5 milyon oldukları yönünde.

Eklentiler

• E37F7828-EB32-42D3-8237-AE6FD5B630E7.jpeg
    569,7 KB · Görüntüleme: 30
Mevcut düzenin değişmesi için bu bile yek başına yeterli bir sebep. Hala mevcut durumdan memnun olan insanları anlamıyorum. Ben Suriyeli mülteci sayısının 20 milyon civarında olduğunu düşünüyorum. Sayıca o kadar fazlalar ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…