Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben bahsettiğiniz gibi ve benzeri bir yorum yapmadım yalnız.. Lütfen sinirlenmeyin.

Hadi yurt dışındakiler tam da bu yüzden mevcut iktidarı seviyor da burada yaşayanın motivasyonu ne acaba ??
Tabii Euro nün alım gücü arttıkça seviniyorlar. Altlarında son model araba markalarını tahmin edersiniz.
Ülkemizde ki araplarla yurtdışında ki vatandaşlar mübadele edilse. araplar da sevinir bu duruma gurbetçilerimizinde vatan hasreti sonlanmis olur.
RTE guzellemesi yapanlar, başka bir cümle bilmiyorsunuz eeee o zaman don ulkene demekten başka diyorlar. Arkadaşım bu söylenecek son cümledir üstüne başka laf olmaz. Birine de şöyle demişim tekrar paylaşmak istedim

Eklentiler

• IMG_20230404_124656.jpg
    126,8 KB · Görüntüleme: 34
Bence de dönsünler .
Rte güzellemesi yapanlar , dönsünler ama getirdikleri Euro’larla değil .
Çalışsınlar bakalım asgari ücretle nasıl geçiniyorlarmış bi görelim.

Geçen gün bir röportajda gördüm .
Türkiye’de bir tane 100 binlik bir araba satsan yurtdışında bu parayla ortalama 3 tane araba alındığını söyledi bir gurbetçi ağzım açık kaldı.

Türkiye de biz bir araba alırken , 5 tane de devlete alıyoruz vergi adı altında.

Acaba Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olunca sarayda değilde kendi daşresinde mi oturacak sanki adam kendine tapuladı ne cahil bi düşünce
Diğer tarafsız Cumhurbaşkanları gibi Çankaya Köşkünde oturacak...Hafızanız bu kadar mı kötü Tayyip Erdoğan dan önce sarayda mı oturuyordu Cumhurbaşkanları

Acaba Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olunca sarayda değilde kendi daşresinde mi oturacak sanki adam kendine tapuladı ne cahil bi düşünce
At gözlüğünden kurtulursak kendisi tek tek açıkladı neler yapacağını Saray’ın masraflarıyla. Neyse görürsünüz nerede oturacak zaten…

Önce kısa süreliğine müze olmalı, halk açlık ve sefalet içinde yaşarken saray eşrafının hayatının nasıl olduğunun görülmesi için
Bence de bu olmalı.
Halk o altın yaldızları kadifeleri görmeleri. Biz burda soğan alırken bile zorlanırken neler yaşandı görmeliler hatta belgeseli de çekilmeli.

Siz alışmışsınız tabi,itibardan tasarruf olmaz guzellemelerine.Basimizdaki padişah gibi yaşasın da,bizim açlıktan nefesiniz koksada olur.Ne kadar gösteriş,o kadar itibar.Kilicdaroglu tam bir halk adamı,o bilir ne yapacağını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…