Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
yanı recep mı bölünmekten kurtayourp bizi? İmamahatıp mezunu recep? Yoksa şiirlere ağlayarak küdüsü de ayakta o mu tutuyor?

Ne bölünmesi kardeşim? Sağ sol çatışmalarında ülke bölünmedi şimdi niye bölünsün? İki büyük darbe gördü ülke bölünmedi.

O kadar saçma bir dayanak noktanız var kı, egitim ve kültür seviyenizi cidden merak ediyorum.

Kimse alınmasın cahil bir kesim var ülkede onların ağzında olan şey, recep giderse ülke bölünür. recepten önce bölündü mü aptal diyesin geliyor? Adam mahvetti ülkeyi sonrasında niye bölünsün. İyi gider aksine.

Salak olsa insan bir düşünür nasıl bölünür? Bu adam sarayda oturup özel uçaklarla gezmek dışında ne yapıyor. Deprem bölgesine sahte temel atma toreni düzenleyen yalancı biri bu? Bunları görmüyor musunu? Üstelik neye dayanarak bölünür? Neye dayanarak? Anayasanın değiştirilemez üç maddesinde bölünmez yazıyor? Hayırdır nasıl böleceksin? Şu anda recep ne yapuyror da bizi o sizin sözde bölünmenizden kurtarıyor.

Hepsine cevap istiyorum, kanıtla nasıl bölünecek?
Elma zannediyorlar 🤣

Elma zannediyorlar 🤣
Cidden çok cahil bir kesim var ülkede.

Anayasada değişmez maddesinde ülke bölünmez yazıyor. Böyle bir tehdit doğrarsa askeriye nerede. Dünyanın en büyük üçüncü ordusu biz de değil mi kadeşim. Yetişmiş komandomuz yok? Savaş çıkar öyle bir durumda.

Kıt beyinliler ülke bölünür ülke bölünür. Bu kadar cahil olmayın. Öncesinde niye bölümedi?

Millet ittifakı, kemal kılıçdaroğluna oy vereceğim, kiracıyım ev sahibim çıkartıyor, evlere bakıyorum 15 binden başlıyor normal evler,10 bine kötü evler var,et pahalı, hayatı normal bir şekilde lüksten uzak yaşamak bile artık çok zor,20 yıllık iktidar olan bir partinin bana bu hayatı reva görmesini oy vererek birde ödüllendirecekmiyim,o kadar salak değilim

Tabiki cumhur ittifakı. Vicdanım gayette rahat bir şekilde oyumu vericem😍😍🥰🥰
Ülkeye alınan milyonlarca mülteci sizi rahatsız etmiyor mu Afgan Suriyeli genç bekar erkekler 30 yıl sonra ülkenin çoğunluğunun Arap olacağı ve bağımsızlığımızın tehlikeye gireceği
Kiraların 10 binden başlamasından enflasyondan bir kilo kıymanın 300 TL olmasından memnun musunuz

çok memnun olmasamda cumhur ittifakına vereceğim deseniz hak verirdim ama vicdanım çok rahat mutlu olarak oy vereceğim dediğiniz için soruyorum

Şu yaptığınız tamamen kul hakkına girmektir,haberijiz var mı?Partizanlık insanın gözünü bu kadar döndürmemeli.
Pekiiii,yanıt verdiğm kişi ne biliyor daruşafakaya bağışlandığını?Partizanlık değil yaptığım oyum ona ve daha fazla aşağalanmasına izin veremem. Siz veriyormusunuz bakın nasıl sinirleniyorsunuz.

Bitane akrabam 4000 kirada oturuyor lüks ararsanız tabi pahalı
Çok vicdansızsınız
5 yıllık kiracıyım 2.000 den 5bine çıkardılar kiramı.çıkmaya kalksam en uyguna 8-9 bin kiralar.
Yapmayın etmeyin zulme çanak tutmayın

Suan zaten bitmiş durumda değil miyiz?
Hanımefendi başka kim var oy verebileceğimiz söylermisiniz?varsa iyisi verelim tabiki,onu deneyelim ama yok.Asla ve kata bebek katilleriyle birlik olan partiye oyumu veremem.Onlarla birlik olmasaydı düşüncem oydu inanın.Onları denicektim,ama bu şekilde olmaz aslaaaa.

Pekiiii,yanıt verdiğm kişi ne biliyor daruşafakaya bağışlandığını?Partizanlık değil yaptığım oyum ona ve daha fazla aşağalanmasına izin veremem. Siz veriyormusunuz bakın nasıl sinirleniyorsunuz.
Sizin yaptığınız tamamen iftira hanımefendi,kucakla para kaciranlari canlı canlı görüpte,çalıyor ama çalışıyor diyenlere ne laf anlatmaya çalışıyorum ki ben de.Neyse vebalini biliyorsunuzdur herhalde.

Sen daha yanındaki 20 yıllık sapik kocanı taniyamamissin burda savunmussun 20 yıllık hükümetin yaptıklarını mi gorebileceksin tabi savunursun
Bakın bu yaptığınız hiç doğru bi davranış değil:KK43:((O üye derdim varda konu açmış,şimdi niye onu ordan vuruyorsunuz.Çok ayıp Yapılan bir iyiliği başa kalkmış gibi burada siyaset konuşuluyor ne alakası var,kocasının,

Ülkeyi bu hale getiren yönetim değil ,başka yönetim olsa dahakötü olacaktı bunu göremiyorsunuz iki kelimeyi bir araya getiremeyen mi ülke yönetecek,pandemi deprem sel bunlar ülkeyi çok zorladı ,2010 da,aldığın askari ücretle kaç kilo kıyma aldığına ,bu yıl asgari ücretle kaç kilo kıyma aldığına bak anlarsın pahalılık varsa maaşlarda yerinde saymıyor herkez herşeyi alıyor hiç merak etme baştakinin kıymetini anlıcaksınız ama iş işten geçicek
2010 yılında asgari ücret 924 TL, Kıyma 19.50 TL imiş.....924/19.50=47 kiloya denk gelir.

2023 yılında asgari ücret 8500 TL, Kıyma 300 TL....8500/300=28.3 kilo

X