Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Herkes?Hangi herkes?İstatistik verebilir misiniz ülke nüfusunun yüzde kaçı 0 dairede oturup alım gücünden etkilenmiyor,bir giydiğini bir daha giymeyip avmden çıkmıyor?
Genelde zamlardan yakinanlar bu durumda bizde görüyoruz sonuçta kör değiliz gariban ve aç olan gerçekten var ama nankörlük yapanda malesef fazla çok görmüyorum zaten RTE 'ı ekonemi yönüyle yıkmaya çalışacaklar ama Allah fırsat vermeyecek inşallah .

Hmmm...
Ben sizi çok iyi anladım. Avm'ye gitmeyi,ev-araba sahibi olmayı, her gün farklı giyinmeyi ekstra görmek, lüks sanmak.
Daha fazla konuşmaya gerek yok.

Ekonomi,adalet,eğitim ve daha bir çoğu.Her yönüyle yıkılan var doğru.Adı millet...

Ya sıkmadı mı cidden?
Napalım yani, ne bekliyorsunuz. Kuru ekmeğe şükür mü edelim? Senin başkanın saraylarda oturup kahvaltıda mango yesin, ben bir aksam yemeğe gittim diye konuşma hakkım olmasın mı?

Ben sakin sakin kitabımı okuyordum, buraya bakayım dedim, şu an deliriyorum avmye gidiyoruz diye özür dinleyeceğiz neredeyse
Avmye gidiyoruz ama boş dönüyoruz bu arada, ben avmden doğru düzgün alışveriş yaptığımı bilmem, hatta en son kendime ne zaman alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum çok sevgili Hatice hanım - Blabla -

Ya he he Allah da rtenin yanında kesin bak kesin zuhahahahajskslslsşsödçdöd

Yoo hata hatadir cozum sureci dendi adam yerine koyulmak istendi adam olmadiklari icin cozum sureci oldu tü kaka hataysa hatadir beni alakadar eden durus ve icraattir

Reactions: sub
Laikligi dinsizlik sanmiyor kimse laiklik adi altinda insanlarin ozgurlukleri kisitlanirken ne oluyor siz bana acar misiniz Ataturk her seye alet edilip Ataturk ilke ve inklaplariyla uyusmayan bir siyaset sergileyen partinin neyi dir savunulasi Canan Kaftancioglu neden chp de bunun var midir bir aciklamasi demirtasin serbest birakilmasini istiyorsaniz chp diyor bay kemal bunu aciklar misiniz veya bu okursa eger yargiya mudahele olmuyor mu cönim

Arkadaş nasıl bur çevreniz var ya?Vallahi üç kuruş ucuz alacağım diye on tane market geziyorum.Yalanim varsa iki gözüm önüme aksın.

Ne kadar komiksiniz saray saray başka bildiğiniz yok o ülkenin gururudur,ülenin misafirhanesidir başka uğraşacak bişey bulamadınız ,muhakefet gelsinde paşa paşa otursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…