Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Arkadaşlarımdan tesettürlü olmayan,inançsız olanlar var. Bir kahve, çay alıp öyle seviyeli tartışıyoruz ki. Küçüklüğümde babam İncil ile gelmişti eve. İş arkadaşlığı ile başlayan bir dostluk kurmuş. Adam hristiyanmış.Babam İncil okudu,arkadaşı Kur'an. Aylarca konuşup tartıştılar.

Ben aşığım farklı fikirlerin birleştirici yönüne.

İzlediğimiz programların kaçı tarafsız?Ondan bundan olmayan haber sunamıyor hürce.Eğitim kurumlarında her şey sus,konuşma, yasak.Bir eğitimci olarak doğru ve seviyeli tartışma öğretilerek bırakalım konuşsunlar kafasındayım.

Ülkücüyüm diyen 9Işık bilmiyor.Solcuyum diyen ideolojiden habersiz. Neyi savunuyor neyi reddediyoruz bilmiyor çoğu.Üzücü.

oglumun dis tedavisi icin yasadigim yerde prof bulamadim biliyormusun uni hastanesinde ucretli tedaviyi bile burun kivirdilar ..

manisa dan ta kalkip muayene icin usak' a gidiyorum. sirf prof takibini yapiyor diye ..
bazen sadece agzindaki teli aliyorlar bazen vidayi su kadar gunde sıkın diyorlar

yani sadece bir iki cumle duymak icin 230+230 km yol yapiyoruz..(hani bu da artik hastane kuyruklari yok diyenlere gelsin )

En son gittiigmizde git gel 850 civari bisey tutmustu sadece arac yakiti bu ..
işimizin uzun surdugu orda yiyip ictigimiz zamanlari saymiyorum bile .

neden illa prof derseniz hic bi uzman dentist kabul etmiyor tedaviyi :/

bunun sorumlusu da kahve icenler mi ?

kime hesap soracagim ben ..durumum iyi olmasa gidemezdim bu tedavi icin ...ayni benim oglum gibi uni de tedavi bekleyen bir suru cocuk var kim bilir onlar suan ne halde

Ben nedense kk ya gore icim ona daha yakin ankette de onu isaretledim daha samimi ve dobra buluyorum
Dili bana şuan başımızda olanı hatırlatıyor, gerçeği zaten başımızda çakması uzak dursun benden... Atatürkü dilinden düşürmemesi de rahatsız ediyor beni, kendisini Atatürkle kıyaslaması da

Çok geçmiş olsun.Balıkesir il ve ilçelerinde diş cerrahi yok. Merkezde ve Edremit te büyük diş hastanesi var içinde cerrah yok. İzmir e gidip gelmek zorundayım. Hadi gitmek neyse de gelirken şiş ve mosmor bir suratla ve o ağrı ile çok zor oluyor.

Dili bana şuan başımızda olanı hatırlatıyor, gerçeği zaten başımızda çakması uzak dursun benden
ya ben oyle dusunmuyorum adam ogretmen ya hani eski ogretmenler naif ve yumusak degildi konu anlatiminda daha sert ve kafaya sokarcasina anlatirdi ya oyle geliyor bana
hani bazi seyleri kafaya sokmak istercesine anlatiyor

Ben balikesire daha yakinim cok arastirdim oralari tanidik doktor vs vasitasi ile ama bulamadik oglumun bebekliginden beri takibini yapan pedodonti sayesinde uşak daki prof a ulastik yoksa belki oda yapmayacakti yanj ege de 2022 de girdik siraya 2027 de gelecek insallah tedavi siramiz
.o zamana tedavi edilecek bisey kalirsa tabi

Yalnız yorumlar oyle bir zorba ki, o kendi partisine oy verilsin diye diger partiyi kötüleyip baskılıyor. Digeri aynı sekilde. Mesela cumhura oy verecek digerine terosrt sevici diyerek oyları kendine cekmeye calısıyor,diger chpli cumhura oy verecek olana koyun evler sizin yuzunuzden yıkıldı diyor oyları kendi tarafına cekmeye calısıyor. Yani fikrimiz veya elestirimizin yönelim sağlamanın secmen üzerinde baskı kurmanın geregi yok kime oy veriyorsan tıkla geç.şurda kadın kadına takılıyoruz burada bile siyaset dönüyor.

ya ben oyle dusunmuyorum adam ogretmen ya hani eski ogretmenler naif ve yumusak degildi konu anlatiminda daha sert ve kafaya sokarcasina anlatirdi ya oyle geliyor bana
hani bazi seyleri kafaya sokmak istercesine anlatiyor
Bana öyle gelmiyor :) İktidardan çok muhalefete yükleniyor. Hiç samimi bulmuyorum kendisini, üstelik mitingine gittiğim ilk siyasetçidir kendisi, kampanyasına da maddi olarak destekte de bulunmuştum elimden geldiğince...Neyseee aklıma geldi bak yine sinirlendim daha önce yazmıştım zaten hayal kırıklığımı tekrar etmeme gerek yok.

Eskiden hep Tayyipten bıkmış insanlar vardı, kendimiz söyleyip kendimiz isitiyoruz diye hoşuma gitmiyordu topik, millet ittifakı reklamı gibi, tek fikrin olduğu bir sayfa.
Son bildirimlerde sonra reisciler dolustu, şimdi hepten nefret ettim topikten.
Bu ne ya, geleceğe dair umutlarım karardı sayenizde. aynı şu teyze gibi düşünüyorum

Değişiklik oldu negzel işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…