Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Size pislik muamelesi mi yaptı hayır. Oda onun inandıklarına aykırı gelmiş demekki. Ben öyle yapmıyorum ama aynı değil yaşadıklarimiz Selen hanım
Sadece çarşaflısınız diye asla pissiniz gibi yapmazdım ama benim yaşlı diye yer verdiğim biri bana başka anlamlar yükleyip beni orada aşağılıyorsa linçlerim..tüm otobüs linçlemiştikte..görüşlerimiz farklı olabilir ben bana yapılan saygıya ve ya saygısızlığa bakarım..şimdi size soruyorum bana yapılan o yaşlı amca saygısızlık mı etti bana etmedi mi?

Türkiye cumhuriyetimizin yüzüncü yilini kutluyacagiz yüzyıl yani yüzyıl önce lâiklik denmis halen bunun kavgası yapılıyor ve halen anlasilmiyor halen anlatılmaya çalışılıyor

laiklik bir görüş dünya görüşü oysa inanç inanalar icin ahirete hazırlık Allahla kul arasında bir kavram inanç şekli

kapalı olup Atatürkçü olunmaz gibi yada açıksa inancı yok gibi kavramları bizler kaliplastiriyoruz bizler birbirimizi yiyoruz senelerdir
yine değişen bir şey yok kapalıysan yobazsin modern değilsin düşüncen belli bir bez parçası kafanda hadi arabistan deniyor ya işte o kapalılardaki Atatürk sevgisini kimse bilmez sormaz bile
açık olunca inancı yok muhamelesi görülüyor oysa çantasından kıyafet çıkarıp camide namaz kılan çok kişi var
kıyafetlere göre yargılamak o işi çok seviyoruz
işte bu yuzden halan laiklik ve din kavgası yapılıyor
ve hiç bitmeyecek bu kavga anlamak yerine dinlemek yerine yazılan bir iki kelimeyle hemen şak diye yakıştırma yapılıyor

kapalıysan yobazsin acıksan inancın yok
bu kafadayız bu kafadan bir çıkarsak belki bir gün iste değişim belki o zaman başlar belki

pek umudum yok ama belki

belki bir kadın değiştirecek bunu çünkü kadının yapamacagi üstesinden gelemeyeceği şey yok yeter ki kendine inansin

Tabi ki mümkün değil , adı geçenlerden yine
elbette mümkün değil , ideolojisinden şaşmazsa yolundan ayrılmazsa belki 5-10 sene sonra kim bilir , ama siyaset bu işte , dürüst ve idealist insanları yok edecek kadar pis bir şey ,, o koltuk sevdası yüzünden oluyor ne oluyorsa :) ben anlayamıyorum eskiden olsa Türklüğe ve Türkiye cumhuriyetine laf edilemezdi şimdi alenen siyasetçiler yapıyor bunu , hüdapar Türk bayrağı isminden rahatsızım diyor , rte Türklük kavramını literatürden kaldırmaya çalışıyor , diğeri Atatürk’ün sözüyle alenen dalga geçebiliyor ve Atatürk’ün partisiyiz diyen adam bu adamla el sıkışabiliyor benlik değil bu işler green card çıkar umarım da çocuklarımın geleceğini kurtarırım

Düşünceleri o kadar kötü ki..o yüzden hiçbir yaşlıya yer vermiyorum artık

Yorumlarımı beğenip beğenmemen pek umurumda değil. Pozitif bir uye Açıklama kısmındayım ben. Sizin bir türlü yapamadığınız açıklama. Ve anladım ki bu kadar ısrardan sonra aslında bir açıklama yapacak kadar bile görüşlerinizi savunamayacaksınız. Yarın hüdapar meclise girse ne yapacaksınız peki? Kadınları insan yerine koyarlar mı sizce? Haklarınız olur mu? Mesela Iranda bunların br benzeri başta. Bakire kızları asmadan önce evlenip tevacüz edip sonra idam ediyorlar. Nasıl hoşunuza gider mi bu tavır?

Öngörülü olun, ahlaklı olun. siyasette bazı kesimleri savunacağım diye kendinizi bu kadar aşağıya düşürmeyin. İnsan onurlu yaratıldı der kuranda Allah. yaratılışınıza uygun davranın.

Konya da 2011 de oğluma hamileydim Ekim başı doğum yaptım. Sanırım Ağustos ayı idi. Ramazan'a denk geliyordu Artık agirlasmistim sokakta sadece bir yudum su içtim. O da yol kenarında ağacın arkasına geçip. İki kadın tükürdü bana. Ne hakaretler... Normalde de oruç tutmuyorum. O gün çok ağladım. Duygusaldim sanırım.Ama bu durum oruç tutan hiçbir arkadaşıma karşı önyargılı olmama sebebiyet vermedi.

O amca ben değilim o amca sağcı Tayfanin tamamı değil bana pislik muamelesi yapan teyzenin bütün laikleri kirletmedigi gibi o amca da hepimizi saygısız yapmaz değil mi.
Ve şunu da söyleyeyim o kişi dini olarak bunu yanlış gördü belki bildiği vardı daha güzel bir dille ifade edebilirdi size karşı

Kur'an'ı bu denli biliyor olmanıza çok sevindim. uzatmayacagim size açıklama yapmak ile de uğraşmayacagim . Sağlıkla mutlulukla kalın hakkınızda en güzeli olsun

Size pislik muamelesi mi yaptı hayır. Oda onun inandıklarına aykırı gelmiş demekki. Ben öyle yapmıyorum ama aynı değil yaşadıklarimiz Selen hanım
çok değişik bir düşünce şekli, kadın kolunu silkeleyince size pislik muamelesi yapmış oluyor, ama adam kızı yaşındaki birine şehvetle ilgili bir gönderme yapınca onun düşüncesi de öyledir oluyor öyle mi? pes diyorum.

Yo daha önce yazdım. Lütfen açık aramayın burası seçim masası değil gerek yok bunlara
Tekrar söylüyorum. İnsanlar laik olamazlar. Laiklik devletin yönetim şekliyle alakalıdır. İnsanlar muhafazakar yada seküler olabilir.
Biri size ben laikim diyemez. Siz nasıl ben şeriatım demiyor muhafazakarım diyorsanız biz de laikim demiyoruz seküleriz diyoruz. Bari destekli atın.

O zaman o yaşlı toplu taşımalara binmeyecek..tayt giydim diye bakılıyorsa bu ülkede birşeyler eksiktir..bakın gençlerimiz artık ülkeden gitmek için ellerinden geleni yapıyorlar neden?eğitim sıfır ekonomi bitmiş kimsenin kimseye tahammülü kalmamış insanlar pazarlar yerlerdekileri topluyorlar giyime kuşana herşeye karışılıyor..yorulduk bu yüzden artık görün bazı şeyleri lütfen..durumlar sizin bildiğiniz gördüğünüz gibi değil lütfen artık bazı şeyleri düzeltmenin zamanı gelmedi mi

Kur'an'ı bu denli biliyor olmanıza çok sevindim. uzatmayacagim size açıklama yapmak ile de uğraşmayacagim . Sağlıkla mutlulukla kalın hakkınızda en güzeli olsun
Siz gidip akp oy verirseniz hakkımda iyisi falan olmaz. Allah aklınızı kullanın der. Hüdapar gibi partiler en çok size zarar verir. Unutmayın.

Ama birkaç yorum öncesinde binlerce laikten bahsetmiştiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…