Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Arkanızdan atmadım Kofi. Gayet ulu orta yazdım ki görmüşsünüz. Evet 40 değil 38miş tamam pardon2.bebek için dua topiği daha huzurlu olur sizin için.

Arkanızdan atmadım Kofi. Gayet ulu orta yazdım ki görmüşsünüz. Evet 40 değil 38miş tamam pardon2.bebek için dua topiği daha huzurlu olur sizin için.
Denk gelmese görmezdim. Tüm sayfaları okumuyorum. 2. Bebeği nerden biliyorsun? Ay resmen mesajlarıma bakmışsın ben dine sonradan sokulan şeylere girmem. Şu kadar şunu oku, bu kadar bunu oku. Ayet hadis yoksa, işim olmaz.

Hangi konuda çağ atlamışsında biz bilmiyoruz
Dünyada sağlıkta eğitimde bilimde sanatta adalette düşünce ve fikir özgürlüğünde dünyada kaçıncısın
Dünyada zeka ortalaması en düşük ülkelerdeniz
Bu millet ayda kaç kilo et yiyebiliyor
Bir aile ne kadar evine peynir yumurta süt alabiliyor
Ekmek alabiliyoruz tamam mı
köprüpüz ihamız sihamız var ama açız
Ne kadar besliyebiliyoruz çocuklarımızı
google değil sana soruyorum
Sebzeler ihraç edilmiyor iç piyasaya sürülüyor seçim dolayısıyla
BUna rağmen bu haldeyiz
Aç bir milletin kuru gürütüsüsünüz
Bu sistemi savunanlar
ülke ıq sunu düşüren kitledir net

Soğanın 20 tl olması da normal karşılanıp savunuldu ya
İşte bu zihniyet aslında dara düşerse 5 kuruş vermemek lazım.
Kemirsin dağı taşı.
Gübre fiyatı ve tarımın yok edilmesi sebep olamaz çünkü tüm suç çiftçinin şimdiye kadar kışın üretti, şimdi üretemiyor çiftçi.. Bu yüzden şehire göç etti

Ben diyorum Çanakkale boğazı.. Neyse.. iftar menüsü hazırlamam lazım. Malum Erdoğan, Kılıçdaroğlu karın doyurmuyor
neva ben sende ısık goruyorum aslinda turkiye de yasarsan sende bizi anlayacaksin ..hala yurtdisinda misin ? yoksa geldin mi ulkeye ?

bunlari ciddi soruyorum kesinlikle laf sokmak icin degi.biliyorsun az sohbet etmedik daha oncesinde ..ama ben gercekten guzelce konusarak birbirimize anlatabilecegimiz seyler oldugunu dusunuyorum :)

Soğanın 20 tl olması da normal karşılanıp savunuldu ya
İşte bu zihniyet aslında dara düşerse 5 kuruş vermemek lazım.
Kemirsin dağı taşı.
Dün markete girdim kendisnin hemsire oldgunu dusundugum kiz dondurma dolabina yanasti sanirim iftar icin dondurma alacakti ..

-"ohaaa dedi 25 lira mi ? yani 2 dondurma alsam 50 lira mi verecegim" dedi arkadasina

arkadasi da
"artik magnum almak yok orasini magnum dusunsun" dedi gulustuler kendi aralarinda

artik cocuklar bizim o pahali bu pahali dememiz yuzunden ..elini atacaklari abur cuburun fiyatina bakip istiyorlar .

anaokuluna giden kizim 13-15 lira olan seyleri basinda 1 gordugu icin

bak bu 1 liraymis alabiliriz dimi diyor ..cok zor cok açın halinden anlamak empati yapmak bazilari icin cok zor .
simdi yazarlar aclikla abur cubur

benim rahatlikla alabildigim pideyi alamayanlar var ..ramazan pidesi luks artik 18 bin maasla ben bile her gun ramazan pidesi almiyorum

cani isteyen alamayan insanlar dilensin mi ne yapsin ..gururundan gecim sıkıntısından intihar eden insanlarin ahı yerde kalmaz insallah .

N e v a buna cvp vermismiydin sen ben mi kacirdim

He gülüm he, hedef göster delinin biri gitsin iki tane sıksın, sonra ar namus tertemiz. Tarihi kore dizilerinde çok var bu entrikalardan tavsiye ederim. 1 2 tane sıkmayıp ne yapacaktı, kalaşnikofla taraması mı lazımdı.
Narsistik hareketler, kendi yapınca mübah başkaları yapınca haşâ günah. Ne çok empat var ülkede

Az da yapılan şeylerden konuşunsana, gurur duyunsana Türkiye adına mesela...
Siz 100 Chpkk lı toplasanız da karşınızda 1 AKP li olarak ben size yeterim
Yurtdisinda yaşıyorum.

Başka sözüm yok. Daha alacak daireleriniz var demek ki.
Ne diyeyim, herkes ekmeğinin peşinde.

Allah Erdoğan'ın yanında, din, Islam, büyüyen Türkiye falan deyip Avrupa'da hristiyan bir toplumda devletin laikliği sayesinde yaşamak ne kadar güzel ya. Valla özeniyorum size. Çok merak ediyorum bulunduğunuz ülkede bir gün olsun sağcı , dindar bir partiye oy verir misiniz de bizi kendinizin içinde olmadığı cehenneme sürüklüyorsunuz?????

Son düzenleme:
ulkemizde evlenecek gencler ev kurmak icin bile para bulamiyor birak satin almayi depremden once 500 olan toki evleri icin suan 1.250.000 fiyat istiyorlar ve satilmis da

yasanacak orta yollu bir yerde kiralar en asagi 5 bin

ulkemizde evlenecek gencler ev kurmak icin bile para bulamiyor birak satin almayi depremden once 500 olan toki evleri icin suan 1.250.000 fiyat istiyorlar ve satilmis da

bunalri ara ara yazayim da siyasette gecmisi okuyanlar olur belki bundan 5-10sene sonra söz ucar yazi kalir

Bugün bimde (Türkiyede yaşamayanlar için en ucuz market) iki (lafın gelişi değil,rakamla da 2) patlıcan aldım, 16 lira ödedim. Kadın gelmiş alimgucu yüksek ülkesinden 'ne yapsa yaranamiyor, benim oyum ona' diyor.
Şaka gibi cidden ya. Yurtdışında yaşayip gelip burada döviziyle krallar gibi tatil yapıp da AKP'ye oy veren insanlara cidden saygı duymuyorum, yoktur büyük ihtimalle ama bir vatandaş olarak hakkım varsa da Allah katında helal etmiyorum.
Bu ne bencillik, kaynamayan tencere sizin evinizde olmayınca savunursunuz tabii ki hükümeti. Neyini gördünüz ki

Ya sen sanıyor musun din vatan aşkına savunuyor
Vatan aşkı olsa orada olmaz
Vatan aşkı olsa katara satılan toprakların hesabını sorar
Din aşkı olsa zaten kafadan din tüccarlığını elemesi lazım
Cukkası doluyor. Çıkarı var. O yüzden oy veriyor
Şimdi eşimin maaşını dolarla alma ihtimali var. Doların düşmesi cebimize ters. Ama ekonomiye sıçtılar diye asla gidip yine bunlara oy vermem. Allahtan korkarım. Mevcut ekonomi yüzünden intihar edenlerin aç kalanların ahından korkarım. Şimdi o benden daha Müslüman öyle mi? He yavrum he. Çevireyim de totoma anlatsın.

2011'de ne dediyse yapmış. Helal olsun
Adalet, ekonomi, eğitim konusunda icraatlarını da görelim. Depreme dayanıklı değil diye pandemi öncesi yıkılan okulların kaçı yeniden yapıldı mesela, ülkede sınıf geçme ve disiplin yönetmelikleri ne alemde, yolsuzluklarla mücadele müdahale ve yargı ne durumda, liyakat sistemi ne halde, mültecilerin ülkeye etkisi ve bu etkinin azaltılması konusunda ne yapıyorlar. Depremde paramparça olup ulaşımı engelleyen yolların bize faydası ne, savaş uçağı yapıyoruz ama savaş ve stratejik karar verme yetisine sahip üst düzey kaç askerimiz kaldı. Çanakkaleye yapışan köprüden taahüt edilenin onda biri kadar araç geçiyor, kalan para nasıl ödeniyor, ne kadar zarar ediyoruz, Mimarlık fakültesinin başındaki dekan neden ilahiyatçı, yerli arabamız 20 yıldır neden satışa çıkamadı... daha sorabilirim, bunların cevabının olduğu bir videonuz da var mı

Çifte vatandaş değil miydi o ya, amerika vatandaşıysa nasıl millet vekili oldu ki, o dönemde ünvde görev yapıyordu, yabancı uyruklu kapsamındaydı, maaşı diğer görevlilerden fazlaydı. Çelişkilerle dolu bir ülke, tek emin olduğum çifte vatandaş olmasa o dönemde millet vekili olamazdı. Şimdi başka kılıflarla olunuyorsur belki, onu bilemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…