Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İlgilendirmiyorsa yorumuma cevap yazmayın hanfendi.. Ben kime yazdım, ne için yazdım okuyan anladı. Sizi alakadar etmeyen kısıma müdahil olmayın.
Yazmak için sizden izacet alacak değilim hanımefendi,saygı sınırlarını aşmayalım yeterli!.

Oyunuz beni ilgilendirmiyor deme ayrıcalığına da sahip değilsiniz. Özellikle size oyum şuna demedim. Saygı konusunda hiç bir problemim olmadığını düşünüyorum.
Tamam o halde,siz iftar menünüzü hazırlayın.Menünüzde ne vardı?Belki bir fikir ediniriz.

Siyaset yapmıyorum
Vatandaş olarak hakkımı arıyorum
Milyon milyarlarca yardım yapıldı onlar nerde diye soran yok
Diğer ülkelere uçaklar kalkarken yardım İçin, kendi halkını kendi haline terk etmek bana mantıklı gelmiyor.size normal geliyorsa diyebileceğim çok birşey yok.
Evet asrın felaketiydi ama felaket olmasında da payları var bana göre.
Kızılay’ın et konserveleri kendi otellerinde çıktığından beri benim için yardım kuruluşu olmaktan çıkmıştır. Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin.ama elbetteki başka kanallarla yardım ettim kimsenin başına da kalkmadım kalkmam da çok şükür
Yarın o göçüğün altında olup yardım bekleyen bizler olabiliriz, ve ben vatandaş olarak tabiki öyle durumda en iyi desteği bekleyeceğim en doğal hakkım olarak

Bir Cumhurbaşkanı muhalefet parti liderini tehdit ediyor ve sonuç bu, işin en kötü yanı bunu görüp hala rahatsız olmayan bir sürü destekçisi olması

Mesajda bahsettiğim duruma örnek olduğunuz için teşekkür ederim... Bahsettiğim insan profili tam olarak sizsiniz.

Şaka yapıyor olmalısınız..
Tüm bilim adamları bölge hala sallanıyorken atılan temellerin asla sağlam olmayacağından bahsederken sırf "biz yaptık" demek için atılan temelleri savunuyor olamazsınız. Çimento kurumadan tekrar sarsıntı oluyor ve demirler yerinden oynuyor. Nasıl sağlam olabilir bu yapılan binalar? Üstelik milleti enayi yerine koyup temel atma töreninde şu görüntü oluştu.
Bunlara ayrılacak bütçe ile çadırda kalmak zorunda kalan vatandaşlara çok daha iyi şartlar sunulabilirdi.

Lütfen Erdoğan'ı sevmek körü körüne bağlanmak demek değil demeyin. Komik görünüyor.

Maalesef çok ciddi, şaka yapmıyor üstelik her akşam Halk tv, Fox falan da İzliyormuş ama nedense denk gelememiş herhalde deprem uzmanlarının uyarılarına

Bu menünün içinde sadece sütlaçta pirinç var :)
Ama sana bi tavsiyede bulunayım. Oyunu kullanırken de bu kadar aceleyle kullanma. Çok düşün.
Sana söz, pirinçli salatayı da deniycem..
Ay nolur dene ya lütfen. Foto da at

Ben 20 yılı göz önüne aldığımda başka oy kullanmam mümkün değil. Bir bebeğim var. Her şeyden öte ona ihanrt etmek istemiyorum

İyi kıvırdın ama yine de yazayım. Sokağa çıkıp pilav dediğimizde 99 kişi pirinç pilavı gösterir.
Yayla çorbası dediğimizde 95 kişi içine pirinç atar. Ki zaten pirinçle yapılır. Diğer türlüsüne yayla denir mi emin olamadım.

Bu arada en sevdiğim yemekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…