Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yok o dediğiniz Akp ci zenginlerden değil rant sağlayarak olanlardan değil ama 2 yıl öncesine kadar ekonomi bu kadar kötü değildi kötü olsa yazın tatil yöreleri otel odaları dolmazdı
Yazın tatil yörelerinin ve otel odalarını dolması insanların hakkı değil mi
Herkes borç batağında gidiyor tatillere
Aman 3-5 gün kafa dinleyelim diye
Yapmayın etmeyin tatil yapmayı, bir mekanda bişeyler yiyip içmeyi kendinize çok lüks görmeyin. Bunlar olmalı ki normal düşünüp yaşayalım.yoksa robottan ne farkımız var kur çalıştır kur çalıştır.
Ekonomi kötü hatta 2 seneden daha fazladır vasat.

Yine cevap yok

Ne cevabı hanımefendi tar tar tar herkese cevap mı yetiştireceğim üstelik seçimle ilgili hiç uğraşamam
Verecek cevabım yok diyemiyorsunuz tabi...Siz de haklısınız...Boşuna demiyorum yazdıklarınız uyuşmuyor...Yazdıklarınızın altını dolduramıyorsunuz boş konuşuyorsunuz.

He, tuzu kurular Camiler kapanmasın, ezanlar susmasın, bayrak inmesin Kılıçdar olmasa olurdu, hmm adayı beğenemedim Mansur olsa Ekrem olaydı, Ekrem olsa Mansur olaydı... Yerim dar, yenim dar.

He, tuzu kurular Camiler kapanmasın, ezanlar susmasın, bayrak inmesin Kılıçdar olmasa olurdu, hmm adayı beğenemedim Mansur olsa Ekrem olaydı, Ekrem olsa Mansur olaydı... Yerim dar, yenim dar.
O zaman her evden bir oy Erdoğan’a bir oy erbakan a

Ne cevabı hanımefendi tar tar tar herkese cevap mı yetiştireceğim üstelik seçimle ilgili hiç uğraşamam
Seçimle ilgili haber var mı diye gelip yorum yapıp hiç uğraşamamak ne ya! Niloya, oyun mu oynuyorsun çocuğum? Oy kullanma yaşına geldin mi sen cidden?

Seçimle ilgili haber var mı diye gelip yorum yapıp hiç uğraşamamak ne ya! Niloya, oyun mu oynuyorsun çocuğum? Oy kullanma yaşına geldin mi sen cidden?
Siz ilk önce ekmek ile ilgili yazdıklarınızdan sonra muhattap olmayın benimle yok çöpleri karıştıranlar doysun falan hiç işim gücüm yok çöp karıştıracağımöp çöp konteynırlarının üzerine konan ekmekler çöpe atılan ekmeklerdir benim için

Benden duymuş olma ama olayı çok başka anlamışsın sen

Sen neden karıştırasın? Bırak fakir fukara doysun. Zengin atmazsa fakir nasıl doyacak?

Yok o dediğiniz Akp ci zenginlerden değil rant sağlayarak olanlardan değil ama 2 yıl öncesine kadar ekonomi bu kadar kötü değildi kötü olsa yazın tatil yöreleri otel odaları dolmazdı
Ben de buna hastayım :) ben tek başıma 22 ülke ,40+ yurtiçi şehri gezdim ama ekonomi kötü diyorum. Çünkü bu ülkeleri evsizden bir tık iyi halde gezdim . Kıyafet almadım Euro aldım, ucuz bilet bakmaktan gözlerim şaşi oldu, bazen sekiz kişilik kizli erkekli ranzalarda ,bazen internetten evini açan insanların evinde,bazen cadirda konakladim, beni bedava gönderecek kuruluşlara,eğitimlere katıldım,valize extra para istiyorlar diye çantama sigmayanlari kat kat üstüme giyinip gittim, yanımda tonbaligi götürdüm vs vs.
Bu bir kıstas mi? Tatile çıkan zengin mi oluyor?
Adam 12 ay çalışıyor. Yılda hakettiği 14 gün tatil. Onda da güneye gidip ayağını denize sokması lüks mü? Bence sorun onu bile yapamayan insanların olması.
En insanca şey ya bir ailenin çokluğu ile çocuğu ile yılda bir tatil yapması, anı olusturmasi..yılda bir sene belki cumarteis bile çalışan insanların gittigi tatil neden lüks olsun ki?
Hoş ona bile gidemiyorlar. Rustan araptan geçilmiyor tatil yerleri. O doluluk oranlarının çoğunu zaten yabancılar oluşturuyor.

2020de ekonomi bu kadar kötü degildi, 2015te ondan da iyiydi, 2012de çok daha iyiydi..ekonomik seviyemiz geriye doğru gidiyor ve düzeltmek için çaba sarfetmiyorlar.
Bu bile bence partiyi değiştirmek için yeterli bir sebep.
Erdoğan bile ne demiş?
"Eğer Asgari Ücretle Daha Az Süt, Ekmek, Peynir Alıyorsan Bize Oy Verme"
Adam kendi agziyla bunu söylemiş. Kaç yıldır ne kadar düştü alım gücümüz. Hala daha yenilik istemiyorsaniz ne denir ki
Benim annem de akp kadın kollarından, onu da ikna etmek imkansız. Gönül ister ki 'herkesin oyu kendine' diyelim geçelim. Ama işte herkesin oyu benim de yaşam kalitemi etkilediği için insan susamiyor

Size katılıyorum alım gücü düştü bugün erzak aldık işyerinden her yıl verilen miktar artıyor fakat alınan ürün azalıyor annenizi bilemem ama ben asla bir AKP taraftarı değilim olmadım da seçenek olmaması insanı üzüyor elbet değişmeli ama bu kişi Kılıçdaroğlu değil maalesef burayı okuma sebebim de bu topiğe bakma sebebim de belki başka fikirleri görürüm diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…