Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
"Yada" birleşik Bilmemek ayıp değil de bilmezken bilmişlik yapıp milleti eleştirmek biraz ayıp oluyor. Insanları kandırmayın virgül hanım. Sana ayıracağım mesai bu kadar.
Söyleyeceğim bu kadar.

Ey Türk gençliği! Birinci vazifen Müslümanlığı yaymak mı?

Ülke sınırları belli. Bu ülkede daha ne kadar yayılacak, kat mı çıkılacak inancın üstüne?
Bu zihniyet asla düzelmez, ama 3 yıl sonra hepsi yeni iktidarın önde gidenine dönüşürler menfaatleri olsun yeter. 75 yaşında halam var komşuları da aşağı yukarı aynı yaşlarda biri bir gün ezan okunurken 'çok şükür akp geldi de ezan sesi duyduk' demiş. Halam fanatik chpli ama çok da dindardır. Kadına çemkirmiş yazıklar olsun diye

Ben türkçe ezanı duyduğunu iddia eden z kuşağı gördüm, bunlardan daha da bir şey beklemem

Yanlış biliyormuşum. Koşulsuz birleşik kullanıyordum ben. Işte kabul etmek bu kadar kolay. Sayende örnek bir davranışta bulundum gördün mü Sabah.com'dan cevaplaman da efsane oldu benim de söyleyeceklerim bu kadar. Hoşçakalın efenim

TDK'de aramakla vakit kaybetmek istemedim kusura bakmayın, doğru tekse kaynak önemli değildir. yeri gelir derste de herhangi bir sitenin örneklerini kullanırım ama derste değilsem, yazılı yapmıyorsam, hele böyle anonim bir yerdeysem yazım kurallarından ziyade anlatılana odaklanmayı tercih ederim. İnsanlar roman ya da tez yazmıyor, biz inceleme komisyonu değiliz. Eğitim seviyeleriniz de eşit değil. Cümleleri ayırabilsinler yeter. %60ına yakını okuduğunu anlamayan bir ülkede bu kadar inceleme abes kalıyor.

O kadar haklısınız ki ... Kendisi başka birini bu sebepten ötürü konu edinmişti. Sırf o yüzden yazdım. Yoksa benim için de çok önemli değildir. Kim ne yazmış, nasıl yazmış bana ne.

Siz hâlâ yazım kurallarında mısınızben de seçimle ilgili ne yazmışlar diye bakmıştım

Efendim seçim konusuna gelecek olursak şöyle ki ;

Karşı tarafın adayı Kemal Kılıçdaroğlu yerine güçlü bir aday olsaydı ben şuan Akp'nin reklam sloganında geçen şu kadar yol yaptık bu kadar asfalt köprü yaptık cümleleriyle dalga geçiyor olur millete verir gazı veriştirirdim parayla giriş yaptığımız yolların reklamı yapılıyor diye maalesef ki mecburiyetten Cumhur İttifakına basacağım oyumu ah ah bir tane düzgün muhalefet olmaz mı hele o Davutoğlu ya sen ülkenin başbakanı olmuş insansın bu kadar mı küçüldün yan faktörlerde yer alıyorsun der geçerim.

Kimin parasıyla yapıldı bizim paralarımızla yapıldı ve teeee ne zaman anlaşılmış birşey yapıldı bizim paralarımızla

Allah aşkına sen inceye ver, nolur nolur nolur

Ne yol muş arkadaş, kadın cinayetlerinden, çocuk istismarlarından, adaletsizlikten, hukuksuzluktan, kutuplaşmadan, liyakatsizlikten rahatsız olmayıp hala yollarla köprülerle dalga geçerdim diyorsunuz Çözümünüzde eski düzen devam etsin diye aynı partiye oy vermek. Bu kadar mı vicdansızsınız

Aynen öyle geldi. Söve söve. O sövdükçe bunlar mest oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…