Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Aileden öyle görüyorlar da ondan,fikirleri yok okumak yok duyduklarıyla yetinen bir nesil işte.
Adama soruyor röportaj da kime oy vereceksiniz Akp diyor neden diyor çok iyi yönetiyor diyor mesleğiniz ne diyor dilenciyim diyor ne denir ki Aysun kayacı bir kere daha haklı çıktı

Yumruk atan şerefsizde kahramanlar gibi karşılandı orada,benim oyumla onun oyu birmi şimdi,rahmetle anıyorum birisini.
özgür ozel i 301 den biliyorum oncesinde taniyordum zaten manisadan mv cikmisti hayirladigim kadariyla ..tüm madencilere numarasini dagitan adam gibi adam
Tam adamın dibi varya keşke başkan olsa partinin başına gelse.

özgür ozel i 301 den biliyorum oncesinde taniyordum zaten manisadan mv cikmisti hayirladigim kadariyla ..tüm madencilere numarasini dagitan adam gibi adam
Deniz Yavuzyılmaz ı unutmuşum deprem sayesinde tanıdığım bir milletvekili, ilk günden madencilere destek verip deprem bölgesine ulaştırmaya çalışan, kameralara şov yapmayan biri

Çatlıyorlar gündem sadece Türkiye burda
Ancak denizini ve kumunu kıskanırlar almanlar onlarada saygı duyarım bu durumda,merakla bekliyorladır şimdi ne olacak diye.
Adama soruyor röportaj da kime oy vereceksiniz Akp diyor neden diyor çok iyi yönetiyor diyor mesleğiniz ne diyor dilenciyim diyor ne denir ki Aysun kayacı bir kere daha haklı çıktı
Kadını az linç etmediler ilk başta tepki çekmişti gerçide sonrası malum işte.
Kimide seviyorum diyor neden diyorsun bilmem diyor,al bunu çarp duvara işte.

Yumruk atan şerefsizde kahramanlar gibi karşılandı orada,benim oyumla onun oyu birmi şimdi,rahmetle anıyorum birisini.

Tam adamın dibi varya keşke başkan olsa partinin başına gelse.
armagan caglayanin programinda cok samimi gelmisti bana ..zaten facia zamanindan bir sempatim vardi ..yeri ayri valla kalbimde bazi siyasetcilerin keske boyle adamlar baskanliga aday olsaydi

Hiçbir skandalı yok dürüst sağlam biri
Kemal beyin başkanlık adaylığını en çok destekleyenlerden
Bence partide geleceği parlak tabi fırsat verirlerse

Deniz Yavuzyılmaz ı unutmuşum deprem sayesinde tanıdığım bir milletvekili, ilk günden madencilere destek verip deprem bölgesine ulaştırmaya çalışan, kameralara şov yapmayan biri
simdi arattim boyle bir vekili gormuyoruz iste tanimiyoruz bilmiyoruz ..boyle vekiller lazim enkaza girebilecek cesarette vekil lazim ulkemize sahada inceleme yapmakla hic bisey olmuyor malesef icraat lazim

simdi arattim boyle bir vekili gormuyoruz iste tanimiyoruz bilmiyoruz ..boyle vekiller lazim enkaza girebilecek cesarette vekil lazim ulkemize sahada inceleme yapmakla hic bisey olmuyor malesef icraat lazim
Televizyona çok çıkıyor aslında sana denk gelmedi demek ki minnoşum,adam arı gibi çalışıyor.
Demek istediğim buydu işte,şeriat iste git avrupada yaşa süper demi

Televizyona çok çıkıyor aslında sana denk gelmedi demek ki minnoşum,adam arı gibi çalışıyor.

Demek istediğim buydu işte,şeriat iste git avrupada yaşa süper demi
bende tv yok hanim abla gundemi takip ettigim kadar biliyorum bazi seylere burda şok atarsam bununds dunyadan haberi yok demeyin sosyal medyada gormemis olabilirim

Dayı teyze olsa neyse ablam 30lu yaşlarda insanlar bile böyle.
Malesef çok haklısın. Dün bir arladasima gittim. Arkadaşım dünyaya çok saçma pencereden bakan birisi. Depremle ilgili bir şehre gidecektim 'orasi kadın için kötü,bence gitme' demişti kadın olduğumuz için çoğu şeyden geri durmam gerektiğine inanır, çalıştığını bankada biriktirsin diye ailesine verir, onlardan harçlık alır. İyi kazanmasına rağmen her aldiginin hesabını ailesine verir, 'bosa para harcıyorsun' azarı falan yer. Yan şehre sabah gidip akşam dönmesine bile izin alamaz.
Dün o da dedi 'erdogan gitse yerine kim gelecek? Kimin liderlik vasfı var? Cumhurbaşkanı dediğin biraz sert olacak,otoriter olacak'

Ve arkadasima göre ekonomi iyi. Çünkü gideri yok:) aile evinde yaşıyor,eve alışveriş vs yapmıyor,fatura ödemiyor . iş yeri yeterli miktarda yemek ticketi vermiş, zaten kırk yılda bir akşam gezmesine izin var,onda da zaten tickettan ödüyor,fiyatlardan habersiz. iş yeri aylık akbil vermiş, otobüse bir binisin 10 liradan başladığından habersiz.
Konsere, tiyatroya, sergiye gitmez. Merak edip kitap almaz, dergi okumaz. Kedi köpek beslemez, yan şehre bile gitmez, yazın bazen eşin dostun yazligina gider,ona yeter.
Yani ona tabii ki bu ekonomi güzel gelir. Çünkü yaşamıyor, sadece nefes alıyor. Biz, insan gibi yaşamak isteyenlerin ne suçu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…