Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Konu açıldı diye paylaştım yoksa mana yüklemeyin buna,bu adamalrın derdi zaten şeriat istemek değilmi kadına vermedikleri değer sadece.
Bunalr zaten sapkın bir kitle,bizim ülkemizde olmadığını bende çok iyi biliyorumda örneğide çıkmadı değil .

Boş verin görmezden gelin

Bu adam kime böyle dediyse başına bir şey geliyor, görevden alınıyor falan o da totem yapıyor

Şeriat bu demek değil ki Bunlar kendi uydurduklarına şeriat diyorlar
Bu tip insanlar sapık zihniyetli ve kötüler yaptıklarını saklamak için Şeriat bu İslam bu diyorlar

Bu adam kime böyle dediyse başına bir şey geliyor, görevden alınıyor falan o da totem yapıyor
Bak güzel kardeşim bu paylaşımları yapanlar din düşmanları
Ben daha önce menzile gittim gördüm Kendisini uzaktan gördüm
Siyaset ile ilgili bir konuşmasını siz bizzat görüp duydunuz mu ?
Dalga geçip duruyorsunuz burda başkalarının söyledikleri lafa göre

Mune abla bura siyaset meydanı herşey konuşuluyor
Ama din hakkında çok paylaşım yokmu ?
Eğer paylaşmak konuşmak serbest ise bende yorum yapmak istiyorum
Ben herhangi bir ittifakı tutmuyorum zaten daha önce yazmıştım
Ama siyaseti ve herşeyi burda hep İslam dini üzerine paylaşım yaparak konuşmak ne kadar doğru
Ben şahsen rahatsız oluyorum Burda şu kişiler diye kimseyi suçlamıyorum
Sadece Benim dinime yapılan haksızlık var Rahatsız edici sapık bir zihniyette bile adı geçirilip rahatça paylaşılabiliyor

Bildiğim kadarıyla bu vakıf Menzil Cemaatine bağlı vakıflardan biri ve bu açıklamayı bugün yaptılar.

Bildiğim kadarıyla bu vakıf Menzil Cemaatine bağlı vakıflardan biri ve bu açıklamayı bugün yaptılar.
Vakıf beni ilgilendirmiyor siyasi görüşleri de Bakın şöyle bir paylaşım yapmışsınız

Resimdeki kim nasıl dalga geçiliyor seksi diye birde
Burda siyasete dair birsey varmı
Resmen dalga geçiliyor
Sizde paylaşmaktan rahatsız olmuyorsunuz

Ülke de rahatsız olunacak o kadar çok şey var ki, kusura bakmayın bu paylaşım beni rahatsız etmiyor. Paylaşımı yapan kişi de Cumhur İttifakına destek vereceğini açıkladıktan sonra bu paylaşımı yapmış yani olay tamamen siyasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…