Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Denemeden fiyasko diyemem... Neyse benim kararım belli seçimin ilk turda bitebilme ihtimali olduğu için Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayıyla yola devam. Milletvekili için de TİP
Siyaset yerine futbolu karıştırma ilgisi olanı da denemek ne bileyim.
Screenshot_20230314_181724.jpg

Eklentiler

• Screenshot_20230314_181724.jpg
    Screenshot_20230314_181724.jpg
    133,9 KB · Görüntüleme: 20
Siyaset yerine futbolu karıştırma ilgisi olanı da denemek ne bileyim. Eki Görüntüle 3217931
Denemekten kastım Millet İttifakı, TİP in tavrına gelirsek maçta " beyaz toros " larla yapılan faili meçhulleri hatırlatan pankartlar açıldığı için Amedspor a destek verdiğini açıklamış. O pankartların tam da HDP Millet İttifakına destek verebileceğini söyledikten sonra açılmasının tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

Denemekten kastım Millet İttifakı, TİP in tavrına gelirsek maçta " beyaz toros " larla yapılan faili meçhulleri hatırlatan pankartlar açıldığı için Amedspor a destek verdiğini açıklamış. O pankartların tam da HDP Millet İttifakına destek verebileceğini söyledikten sonra açılmasının tesadüf olduğunu düşünmüyorum.
Bursasporun eylemine kesinlikle katılmamakla birlikte (haklıyken haksız duruma düşmek tam da bu çünkü) TİP eylüldeki maçta kürdistan bayrağı açan, jiletleyen ve çocuk döven aynı takıma aynı tavrı göstermiş mi peki?

Fatih Portakal isyan ediyor; nasıl %40 civarı çıkabiliyor, 20'nin altına düşmesi gerekir insanlar hâlâ neye göre oy vermeyi düşünüyor, diye. Bu ankette en azından 40'ı bulmamış.
sonucun öyle çıkması normal değil mi?
Screenshot_20230314_202757.jpg

Tesadüf olduğunu ben de düşünmüyorum.Ama TİP'in kürdistan paçavrası açanların yanında olması itici geldi bana.

sonucun öyle çıkması normal değil mi?Eki Görüntüle 3217982

Favori anketçim ektedir 👇🏻

İstisnasız her gün anket yapıyor. İlk ankette demişti ki: "Kendi sayfalarında hep rte oranı düşük çıkıyor. Seçimden sonra buradaki sonucu çarpacağım yüzlerine." Her gün paylaştığı anketlerde hâlâ rte birinci olamadı. Azmi takdire şayan ama, o sonucu görene kadar açacak bu anketi.

Takip falan da etmiyorum ama son zamanlarda çok parçalıyor kendini ve hep karşımda. Kimdir nedir bilmem. Sinir bozucu bir hadsiz.

Favori anketçim ektedir 👇🏻

İstisnasız her gün anket yapıyor. İlk ankette demişti ki: "Kendi sayfalarında hep rte oranı düşük çıkıyor. Seçimden sonra buradaki sonucu çarpacağım yüzlerine." Her gün paylaştığı anketlerde hâlâ rte birinci olamadı. Azmi takdire şayan ama, o sonucu görene kadar açacak bu anketi.

Takip falan da etmiyorum ama son zamanlarda çok parçalıyor kendini ve hep karşımda. Kimdir nedir bilmem. Sinir bozucu bir hadsiz.

Anketi değil, kendi takipçi kasıyor yalnız 😂

Son düzenleme:

Ahh teyzem senden çok istiyoruz biz bu ülkeye!

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Sağcılar adamcı solcular particidir:KK53:
Dedi bilen biri:rapci::KK53:

X