Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Niye yav çok mu aday var ya da sen neye yok artık dedin
Ben daha bu saat oldı ne çay ne kahve içtim, beynim çalışmıyor
Sadece ittifaklarin eklenmesine. öyle sey olur mu? Pusulada kim varsa onlar eklenir. Ittifak adaylari belli degildi konu açıldığında. O sebeple ittifak olarak yazılmış. Bu arada kazenin etiket bildirimi açık değil. Istersen Mune'yi etiketle.

Parti beş para etmez, oy falan da getirmez ittifaka ama Bahçeli, bu destekten sonra hâlâ HDP üzerinden Millet İttifakına yürüyecek yüzü bulacak mı? diye sorabilseydim keşke. Elbette kendilerine hak görecekler her şeyi. Sorun burada. Herkese yasak olan şeyler hep kendilerine serbest. Hırsızlık, zina, uyuşturucu, alkol, lüks yaşam, terörle iş birliği...

Önemli olan seçimi kazanmak diyorlarmış. Umurlarında değil Atatürk'e, Türklüğe laf söylenmesi, özerklikten bahsedilmesi.

Önemli olan seçimi kazanmak diyorlarmış. Umurlarında değil Atatürk'e, Türklüğe laf söylenmesi, özerklikten bahsedilmesi.
Şimdi şunu kabul etmemiz lazım iktidarda ki kişiler Türk ve Atatürk düşmanı her ne kadar bazen bunu açık açık kabul etmeseler de durum bu. Bu yüzden Cumhuriyetin ilk yıllarında kurulan fabrikaları satmak onlar için hakmış gibi görüyorlar. Bir savaş kazanmış ve savaş ganimetlerini satıp paylaşıyorlarmış gibi. Körü körüne savunuyor dediklerimiz de aynı bu zihniyetteler onlara göre biz değil onlar bu vatanın sahibi. Mülteciler bilerek ve isteyerek ülkeye alındı, ekonomi özellikle kötüleştirildi. Hepsinin temelinde Türk ve Atatürk düşmanlığı var....Aksi halde vatanını seven bir insan her ne ideolojiye sahip olursa olsun bu kötülüğü bilerek ve isteyerek bu ülkeye yapmazdı diye düşünüyorum...Gerçek yüzlerini göstermeye başlamışlar işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…