Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bence siz yallah Avrupa’ya
Neden?bu ülkede doğmuş ve bu ülkenin evladıysam neden ülkemi terkedeyim?siz bence düşünün Avrupa’yı..şayet sonra bu dediklerinizi mumla da arayabilirsiniz..ayrıca hiçkimse hiçkimseye seviyesizce konuşamaz..insanları rencide edemezsiniz eğer rencide edecem derseniz sizde rencide olursunuz

Ya insan bu kadarda aptal olabilir mi
Bu ailelerin hiç mi kafası çalışmıyor

Helali hoş olsun
Bu ne hadsizlik! Kimin parasını emeğini hayallerini umutlarını helal ediyorsunuz siz? Siz kimsiniz? Siz hangi cesaretle bu cümleyi kurabiliyorsunuz? Bu kadar hadsizlik fazla. Şucu bucu değilim hepsinden nefret ediyorum. Ara ara girip bakıyorum buraya fakat bu yoruma sessiz kalamadım. Hesap günü var hesap! Mizan günü hangi mazlumun emeğini çalıpta orda burda peşkeş çeken kim varsa sorulacak. Size de sorulacak nasıl helal edersiniz diye? Aklım almıyor. Ayet var haramı helal kılan kafirdir der. Biraz korkun artık yeter.

Tabi ki sonuna kadar Cumhur ittifakı. Teröris ve yandaşlarıyla aynı kafada olmak söz konusu bile değil
Siz kimsiniz de neredeyse ülkenin yarısından fazlasını “terörist” olarak yaftalıyorsunuz?
Helali hoş olsun
Bir yüzükle gelen adamın çalarak servet yaptığını biliyor ve helâli hoş olsun diyorsanız zaten diyecek bir şey yok. Çocuğunuzun, çocuklarımızın geleceğini, milli servetimizi çalıyorlar. Siz de buna alkış tutuyorsunuz öyle mi? İflâh olmazsınız, sizin gibileri eğitimle de ihya edemeyiz.

O kadar körler ki mazlumun yetimin hakkını helal görüyorlar bunlara

Arkadaşlar ben bebeklerden fırsat bulup takip edemiyorum. Lütfen bana özet geçer misiniz? BBP Tayyip’le görüşmüş. Fatih Erdoğan’da görüşecekmiş. Cumhur İttifakı’da mı yanına birilerini arıyor? Geçen gün demiyor muydu çok başlıklıktan bir şey olmaz diye. Altılı masa uyum sağladı diye kaybederim korkusu mu yaşamaya başladı acaba?

Hande Fırat: HÜDA-PAR’a belli bir kontenjan verilmesi gündemde. MHP’nin bu duruma hiçbir itirazı yok. MHP’deki genel hava da “Aslolan seçimi kazanmak" şeklinde... Biliyorlar kaybedeceklerini

Hande Fırat: HÜDA-PAR’a belli bir kontenjan verilmesi gündemde. MHP’nin bu duruma hiçbir itirazı yok. MHP’deki genel hava da “Aslolan seçimi kazanmak" şeklinde... Biliyorlar kaybedeceklerini
Hüdapari da mı aldılar shsjdkdmd

Büyük birlikle zaten beraberdi. Önceki seçimde de birliktelerdi. Erbakan da gelecek diye düşünüyorum. Görüşmeler olumlu sonuçlandı diyorlardı.

Onlar da pis 7 li oluşturacakmış

gerçekten bu seçim çok farklı olacak. Recep tayyip erdoğan biliyor eski gücü kalmadı. Yanına birilerini almaya başlamış.
Büyük birlikle zaten beraberdi. Önceki seçimde de birliktelerdi. Erbakan da gelecek diye düşünüyorum. Görüşmeler olumlu sonuçlandı diyorlardı.
Yazıklar olsun diyorum gerçekten. Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümü bile şaibeliyken gerçekten hiç emanetlere sahip çıkmıyor bu insanlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…